Süper annelersiniz

kizlarr kocislerree bol bol kola ve soda takviyesii kahve takviyesi yapinn birde pirinc pilavii bununda cook rolu varr unutmayinnn
tasdiklenmistirr

:uhm:kafamçokkarıştı orkidecim benimki sodayı kolayı ve pirinç pilavını çok yer ve içer gerçekten bu tesadüfleri görünce benimkine ne yedireceğimi şaşırdım valla CADIARZU acaba biraz ot toplasamda yedirsem kızı tuttururmuyuzkaydirigubbakcemile3 eşimde bende kalsiyum ağırlıklı beslenme mi olmalı yoksa tek taraflımı beslenme uygulanıcak

Son düzenleme:
gülnisa canim desene ayni olay senin basinada geldi demek yurt disindan kimse yardimci olmuyor adamlar diyorki öyle birsey olursa doganin düzeni bozulur o zaman herkes istedigi cinsiyette bebege sahip olur ben bunu iyisimi türkiye de arastiryim burda is yok bide bu yasmin hapini hamilelikten ne kadar zaman önce kullanmamiz gerekiyor

:roflol:suenur cok komik canim ya
orkidemin dedigi gibi bunlara ozellikle erkek bebek istiyorum dersen kotu karsiliyorlar
bende hamilelik oncesi bana yardimci olur diye tanimadigim bir drdan rv almistim gidince erkek cocuk icin naapabilirim diye oda beni kovmaktan beter etmisti cok utanmistim oda zenci bir drdu bayandi
bana cok trajedik bir olay niye boyle dusunuyorsunuz diye sordu durdu ne diyecegimi bilemedim kalakaldim pisman oldum gittigime
yine ne varsa kendi eski drumda varmis o yardim etti
sende canim en mantiklisi trye gidice once ph testi yaptir sonra yum takibi cat ignasi derken oglusu bulusun insallah

Gülnisacım ben türkiyede olmama rağmen burda bile doktorlar bazen burunlarından kıl aldırmıyorlar benim doktorumda bayan ve ben bu kaybettiğim bebeğe hamile kalma aşamasındayken kendisiyle konuşmaya gittim acaba kız bebek için neler yapmalıyım diyeCADIARZU,,,yüzüme baktı ve alaycı bir tavırla ne yapıcan kızı Allahtan hayırlı sağlıklı bebek iste cinsiyeti düşünme sen dedi,,,,,bende ama dedim biyerlerden duydum bazı yöntemlerle mümkünmüş deyince oda burun ucu bana tüp bebek yönteminde mümkün ama ben yapmam diyerek gitti yanımdan kötükedihüso:mymeka::mymeka:

ebrulim peki sen kac gunde bir regl oluyosun onuda yazarmisinn
civcivimm pirinc pilavi evet bizim bi tanidikk gece gunduz sabah aksamm onune pirinc pilavi koyy niye koydun demezz onundaa ogluslari varr birde shettlesde de yaziyor artik tesadufmu bilememm

orkidecim 29 ve 30 günde bir regl oluyorum kaydirigubbakcemile2

hımm birde yasmin hapı kullanıp bırakınca erkek bbekolma şansı artıyormuş demi.ben kullandım geçen aylarda ama yan etki oldu hergün lekelenme yaptı bıraktım bende.

civcivim bende ilk oğlumun doğumundan sonra spiral takdırmıştım bünyem kabul etmeyince çıkarttırdım ve yasmin hap kullanmıştım ben çok memnun kalmıştım kıllanma falan yapmadı kilo da yapmadı bende lekelenmede olmamıştı ve onu bıraktıktan sonrada ikinci oğluma hamile kalmıştım ,,,,,bence bu doğum kontrol hapları adeti düzenlediği içinde hamile kalacağımız günleri daha iyi tesbit edebiliriz çünkü benim adetim çok düzenli oluyor hap kullanınca,,,

offf yaa budurumda senin kizlari siralaman laziimm nasil oluyorr bu anlamis degillimm
hem 10 gun regl goruyosunn
hem 11. baslayarak birer gun arayla iliskiye giriyosunn
hem 29 30 gunde bir regl oluyosun
hemde ogluslarin oluyooo yaa pessss-tatlicadiarzu-

Bencede pes:1no2: orkidem ama henüz yapmadım yumurtlama testlerinden adet olmayı bekliyorum belkide ben erken yumurtluyorumdur,,,şimdi benide bir düşünce aldı eğer erken yumurtluyorsam kızım olmayacakmı demek oluyor yani :çok üzgünüm:

kaydirigubbakcemile3
insanlıgın kurtarıcısı yazmıs zaten kusum baksana
borc ıcındeyım ucuza kullandıramam diyekaydirigubbakcemile3:roflol:
bekleme sen o fiyat dusecek diye-tatlicadiarzu-

canım ben pirinc ve sütün sperm sayısını arttırdıgını okumustum sütlac yiyin bol bol yazıodu:lepi:
aklıma simdi bişe gelmio gelince yazarım kusum

samiram senin ağzın ne diyorrr:1shok: ben haftada bir sütlaç yaparım bende eşimde çocuklarda seviyor diyeee,,,,,:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ebrucum yumurtalık kapasiten iyiyse yani duzgun calısıyorsa duzenli adet olursun
yoksa hapla ilgisi yok.ictigin surece duzenli olursun bırakınca yine bozulura.s
aylarca adet olamayanlar var hapı bırakınca
senin 29 30 ise bence 12 .gun filan yumurtlamıyorsundur yaa:uhm:
ısını olcsene gunun meydana cıksın:eek:

samiracım benim evlenmeden öncede adetim düzenli olurdu yani düzenli derken 29 veya 30 günde bir olurum ve 10 gün olur,,,,, hep imrenirim diğer 3gün 5gün 7 gün adet gören bayanları görünce:çok üzgünüm: ,,,,arada doğum vs girince adet düzeni bozulabiliyor o dönemde de gebelik hapı kullanınca düzenleniyor şu kürtajdan sonra ki süreç bitsin normal adetimi olursam hemen ısı ölçmeye ve ovulasyon testlerine başlıcam inşallahkaydirigubbakcemile5

et balık sebze cıkolata erkek ıhtımalı arttırır yazıo
ben bunları cok tuketırım
ama yogurdu da cok yerım yanikafamçokkarıştı
kadına erkek ıcın cıkolata balık ye demiş erkege de kız icin cıkolata balık ye demiş nasıl oluyo bukafamçokkarıştı
zaten benim bu diet olayına kafam basmıo yaa
heryede farklı bişe yazıo

Valla benimde aklım almıyor bu diyet olayını bende erkek için olanlarıda tüketirim kız için olanlarıda:sm_confused:,,,,,ama işte nasibimizde ne varsa onu görüyoruz sanırım bunların hepside bizlere eğlence ve güzel bir anı olaraka kalıcak tabi fazla isteyipte yıkılma olmamalı bence,,,bende çok istedim ve ellerimden kayıverdim yavrum,,,o yüzden bu işleri sabırla ve eğlenerek yapınca herkez daha mutlu olur gibi geliyor bana

Kızlar bende müsadenizle çıkıyorum bugün küçük oğlumun doğum günü,,,,onun için bişeyler hazırlıcam,,,,sevgiyle kalın,,,,,öpüyorum,,,,

ezgin cim bende eşimde sigaya kullanırız normalde:eek:,,,, ama ben gebelik düşündüğüm zaman 3 4 ay öncesinde sigara ve ilaç gibi zararlı şeyleri bırakıyorum eşim 1 veya 1.5 paket sigara kullanır günde,,,,oğullarıma hamile kalırken planlı bişe yapmadım ama sadece sizlerden okuduğum şu cinsel perhiz olayından olabilir benim adetim 10 gün sürüyor ve ben iki oğlumada adetimin 11 veya 12. günü hamile kalmışım yani 10 gün ilşki olmayıpta 11 ve 12 . gün ilşki olunca erkek oldu benim daha sonraki günlerde fazla ilişki olmaz seyrek olur,,,belkide o yüzden kızı hiç tutturamadım gerçi nasip ama işte insan düşünmeden de edemiyor:sm_confused:
merhaba canim demek zigaraninda etkisi yok....ozaman sen feyzanin yöntemio gibi hamis kalmissin hemen reglden sonra.kizlar yorumlayin lütfen,feyzanin yöntemi dogrumu ki ya ??kaydirigubbakcemile2

merhaba canim demek zigaraninda etkisi yok....ozaman sen feyzanin yöntemio gibi hamis kalmissin hemen reglden sonra.kizlar yorumlayin lütfen,feyzanin yöntemi dogrumu ki ya ??kaydirigubbakcemile2[/QUO ezgincim benim bildigim kadariyla yumurtlama gününde erkek ihtimali daha büyükmüs ama benim halamda reglden hemen sonra hamile kalmis ikiz oglu oldu bilmiyorum artik insan neye inanacagini sasiriyor bende sasirdim kaldimmm:uhm:

samiracim canim göbüsün cok tatli gözüküyor catlama ignesini arastiracam canim bilgi verdigin icin sagol canim

canim ne demek doganin dengesi bozulur ya
ama malesef benim basimada gelmisti
oysa gunumuzde kiz bebekler daha cok doguyormus doganin dengesi boylede bozulucak
birde sanki tum kadinlar ayni cinsiyet istemiyorki denge bozulsun kiz isteyende erkek isteyende var

hic sorma canim ben de sasirdim ama ben galiba türkiyeye gidince catlama ignesini arastiracam bakalim artik denemek istiyorum

ebrulim peki sen kac gunde bir regl oluyosun onuda yazarmisinn
civcivimm pirinc pilavi evet bizim bi tanidikk gece gunduz sabah aksamm onune pirinc pilavi koyy niye koydun demezz onundaa ogluslari varr birde shettlesde de yaziyor artik tesadufmu bilememm

bacılar mrb nasılsınız? kusura bakmayın ben kaçtım gibi oldu ama mazeretim vardı babam hastaydı.....şükür iyileşti biraz:1no2:.kız orkidem o zaman çinliler hepten erkek olurdu pirincin anasını ağlatıyor garipler ama habire kızları oluyorkaydirigubbakcemile3. ultrasonda kızı gören aldırıyormuş zaten onlarda .bu arada ben haziran ayında takvime uycam diye yasmin kullandım o ay problem olmadı sonraki aylar 15 de bir regl oldum.2 aydır hormon kullanıyom helak oldum kan kaybından. bu ilaç sandğınız kadar masum deil bence....hepinizi öpüyom.saat olayına gelince bende olumsuz düşünüyom adam ne biçim yazmış hakkımızda...neyse prim yaptırmayalım tabiki....

patriaacim
seni goruncee gizemlii birisi saniyorumm hayalet gibisinn
urperiyom vallaa
kimsin nesinn hic biseyde yazmiyonn hep gulnisaya yazdin simdiye kadarr simdide
noktalamissiinn
ayy vallahi korktumm canimm biraz acilsann

aşk olsun canım ben okadar korkunçmuyum yazak brşey lemiyor aklıma gülsinayıla daha önce özelden yazışıyorduk kandisini kendime çok yakın hissediyorum kocaelinde oturuyorum 7 yaşında bir oğlum var 2 yıldır bir bebekdaha istiyoruz ama olmuyor birkaç drye gittim eşimde gitti birşeyyok dediler ama olmuyor gecen günü gene gittim yomurtalıklarımda kist varmış şimdi tedavi görüyorum

X