Süper annelersiniz

ben de oyle yazdım zaten ama bunun garantısı olmaz kı
belkı adamın spermlerı ıyı deıldır 14.gune kadar yasamaz ve sadece 14gunden tutar Allah bilir
ama yıne de bence kız ıhtımalı daha yuksek

evet samiracım adamın spermi kalitli değilse 14.günde tutma ihtimali yüksek.bi arkadaşımın kocasının hem sayı hem hız hemde morfolojisi sorunluydu vallahi ikinci oğlana hamilekafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
benim adamınkiler çok iyiymiş iki gün evvelden beklemiş benim yımırtayı:eek:kaydirigubbakcemile3
orkidem bencede kız.çünkü benimki gibi olmuş.bende yum.günü yapmamıştım kız oldu.iki ilşkide kaldım hamile..
hem şu araştırmalarında doğrulamıyormu kızlar.geç hamile kalanların oğlu olma ihtimali fazlaymış ya.demekki yum güğnüne denk gelşemedikçe hamile kalamıyolar kalıncada erkek olma ihtimali yü ksek olııııy galibaCADIARZU

nice nice yillara oglunun canim kac yasina girdi??:nazar:

ezgin cim küçük oğlum 3 yaşını bitirdi,,,,daha dün gibi sanki doğuma gittiğim anlar şimdi ise 3 yıl bitirdik ,,,,hızla yaşlanıyoruz vallahi:çok üzgünüm:,,,31 yaşını bitiriyorum bende,,,,güya 4 çocuk istiyorum bu yaşımda,,,,inşallah şu son çalışmamda ikiz tuttururuzda bir daha uğraşmak ve beklemek zorunda kalmam( tabi ikizlerde kız olursa) artık denemem,,,kaydirigubbakcemile3

merhaba canim demek zigaraninda etkisi yok....ozaman sen feyzanin yöntemio gibi hamis kalmissin hemen reglden sonra.kizlar yorumlayin lütfen,feyzanin yöntemi dogrumu ki ya ??kaydirigubbakcemile2[/QUO ezgincim benim bildigim kadariyla yumurtlama gününde erkek ihtimali daha büyükmüs ama benim halamda reglden hemen sonra hamile kalmis ikiz oglu oldu bilmiyorum artik insan neye inanacagini sasiriyor bende sasirdim kaldimmm:uhm:
ay sorma suenurcum valla.birileri feyzanin yöntemini deniyecek mi kizlar???? bak suenurun halasida öyle hamis kalmis erkek olmus??sen almanyanin neresindensin canim??:lepi:

selam kızlar nasılsınız ne o sohbet yok bugün.bende kızı okula bıraktım geldim.bilgisayarımda problem var biişeyde anlamıyorum.virüs uyarısı çıkıp duruyo.ing.anlayan varmı?you have securty problem.ne demek bu ya.

aynı virüs uyarısını burada bir bayan yapmış ve bu sitede verilen bazı linklerden kaynaklanabileceğini söylüyor.her linki tıklamayın uyarısında bulunmuş.bir tek buraya giriyormuş.

selam kizlaer
ya gelip pat dioye yazip gidiyorum ama benim askim bensiz durmuyor bilgisayari bile kiskaniyor arada kaciyorum sadece o yuzden
yine kisaca yazayim
her urdune gidisimizde kasa kasa soda gotururuz gunde en az 3 5 sise iceriz ben de esim de . e esim arap oldugu icicn pirinc pilavindan bahsetmeye gerek duymuyorum milli yemekleri o olmadan doymazlar. kizi da ona cekmis dah asimdiden tavuk hastasi . tavuk pilav .
en kizdigim yonu gunde 5 10 fincan kahve icmesidir araplar kahveyi bizimkinden kat kat koyu olarak cay niyetine icerler.
esim boxer giyer
surekli dus alir . sabah oiglen aksam gece .
bi sey daha yapiyoz onu solemiyim utanirim.
kizimiz vaaaarrrrrrrrrrr
ben super kahvalti yaparim, musli ve corn flakes cok yerim. ama tabi sutle karistirarak

biseye dikkat ettim. etrafimda hep oglu olanlar genelde cok cay icen kadinlar. cay tiryakileri
alakasi var midirP_

tabii ki böyle olanlar çıkacaktır elbette bende çok et yerim eşimde yer ama kızımız var.bunlar sadece şansı arttırmanın yolları.beslenme tek başına etkili denmiyor zaten +yumurtlama zamanıda önemli.eşlerin sperm durumuda tabii ki.bizler sadece yapılması gerekenleri uygulamak istiyoruz.içimizde kalmasın demi ama.benim teyzemleer aşırı soda içerler su içmezler nerdeyse.2 oğulları ve bir kızları var.

canim bildigim kadariyla ruyada dogum yapmak sikintilardan kurtulmak anlamina geliyor
insallah seninde tum sikintilarin ucar gider
birde bu test icin rv vermediler sadece erkenden gidicem belki sizin orasi cok yogun diye rv vermisler olabilir burda hic rv ile gidildigini bilmiyorum canim

Selam arkadaşlar nasılsınız,

Gülnisacım mesajına şimdi cevap yazdım gönder e tıkladım diyoki gülnisa özel mesajı almak istemiyor veya alamıyor diyor eğer özelin kapalıysa açarmısın canım.

kizlar ! size benden supper bir kiyak !hihoyyyt
bi suru sayfa okudum vaktim varken ! heppppsiiii samiranin deiklerini tekrar ediyordu! extra bisey bulamamistim ! taaa kiiiiiiiiii adamin birinin soran bir kadina verdigi bir tavsiyeyi okuyana kadar ! amerikali kendileri şakkıdı
diyor ki zati muhterem/ iliski biter bitmez kadin hemen kalkip oturacak/ bir saat dik oturu pozisyonda bekleyecek !
e bu durumda sadece guclu olan cikacak yukari yumurtayaor ! ya hic hamile kalmazsinnn ya da kalirsan erkek olur diyor !
diy

bi de bunu deneyin bakalim digerlerine extra olarak.

water.....canooo naber kiz.helin ne yapiyor canim ne kadar oldu.2 bebis calismalara ne zaman basliyorsun???

patria canim affet ya unutkanligim ustumde hepa.s.
birde ozelden gelen mesajlari okuyunca silerim hemen
ama artik her zaman gel topige konusuruz canim
insallah en kisa zamanda bebegin olur sorun yoksa dert etme mutlaka olucaktir

mesajını yeni dördüm çanım afedicek birşey yok olur bazen böyle banada oluyor hepinize iyiakşamlar süper anneler iyipaylaşımlar

patria cim sagol canim sende bize katil sende bildiklerini paylas bizimle
annesin ve yeni bir bebek dusunuyorsun
fikir alisveririsinde bulunuruz belki senin de degisik fikirlerin vardir her zaman gel canim boyle arada degila.s.

ok çanım geldim şimdi konu ne ne konuşuyorsunuz bakim a.s.

Son düzenleme:
X