Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlamayı bu şekilde.goren de olabiliyormuş
Benim kafam almadi canim suan bildigin adet kani gibi akinti geldi wc de bi kez doktoruma yazdim adet olma imkanim yok ameliyat oldum cunku polip amleliyati subat 26 sinankadar regl olmuyorum ama bu sekilde iliski yapilmazki yogun degil pe dolacak gibi degil ama iliski olmaz bisekilde

Ya kizlar aklima suphe dustu. Yumurtlama sabahi degerlendirdik ama. Sonrasi gunleri de degerlendirdik. Sonraki gunlerden bir sperm ile dollenme olduysa? 3 gun ust uste olmstu cnku. Hamile kalmaya amenna ama ya kalitesizse?

Ya kizlar aklima suphe dustu. Yumurtlama sabahi degerlendirdik ama. Sonrasi gunleri de degerlendirdik. Sonraki gunlerden bir sperm ile dollenme olduysa? 3 gun ust uste olmstu cnku. Hamile kalmaya amenna ama ya kalitesizse?
Bende yumurtlama öncesi günü ve yumurtlama sonrası günü degerlendirebildim tutarsa

Sabırsızlık ediyoruz belki de bilemiyorum ama Allah vakti saatini biliyor. İnsan üzülmeden duramıyor yine de bir çare arıyor, çevremdeki herkes hamilelik haberi veriyor, dayanamıyorum bazen. Allahım tez zamanda annelik duygusunu tattırsın. Hep dualarımdasınız.

Kızlar bat a 9 gün var bel ağrım var epey birde baş dönmesi yaşıyorum. Bakalım. Çok üzerinde durmuyorum ama eğer positif çıkarsam sonunda belirtiymiş deriz. Sizde ne var ne yok

benim dun lekelenmem oldu demistim bugun adet gibi kanamam oldu sanirim tutmadi ocak ayi cuma doktoruma gidicem cagardi suan adet gibiyim merakdan ovulasyon yaptim hala cift cikiyor cok morelim bozuldu ust uste iliski tutmayinca bisey degistirmiyor kuzum ben iki gun ince pikdi ve 15 gundur iliski oldu bugun kanama oldu asagadki kanamanin uzerine ovulasyonum

Eklentiler

• 3B888676-ED83-401A-8DEB-080FDB2E4F05.jpeg
    145,8 KB · Görüntüleme: 36
Herkese selamlar=)

1-Beklenen Adet Tarihiniz? 7Şubat
2-Kaç yaşındasınız? 38
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği destekleyici? Folik Asit
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi markası? Innovita
5-Ne kadar süredir çocuk istediğiniz? 1 yıl
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var mı? Hayır
Bende sizlerle beklemek istiyorum=)

Kanamaya rağmen böyle çıkması biraz ilginç değil mi? Üstüne göre olabilir mi?

Kızlar bat a 9 gün var bel ağrım var epey birde baş dönmesi yaşıyorum. Bakalım. Çok üzerinde durmuyorum ama eğer positif çıkarsam sonunda belirtiymiş deriz. Sizde ne var ne yok
Sanırım bu ayda olmadı sıfır belirti=) Diğer aylar hep bir belirti yaşıyordum. Bu ay özelikle dinliyorum vücudumu sıfır =)

Kanamaya rağmen böyle çıkması biraz ilginç değil mi? Üstüne göre olabilir mi?
Bilmiyorum doktorum cuma gel dedi ultrasonda bakalim
dedi olmazsa adetini duzenleyelim dedi cunku ben polip engeli vardi gebeligime geri kalan herseyim temizdi ilacli dahim flimine bile girdim arkadasim ama dun pembe sut gbi akimti geldi once bikactane pas damla leke geldi sonra koyu pembe kan akintibgeldi bugunde normal parlak adetkani dolu dolu degilim pedime geliyo akinti olarak kan adet gbi anlayamadim cok uzuldum 15 gundur degerlendrdik Cumartesi pik oldu degerlendirdik bugun bu oldu ovulasyonda boyle cikti iste

Eklentiler

• 7BD01403-40B4-4CDE-9ABE-6A6E6663E98B.jpeg
    41,7 KB · Görüntüleme: 30
  • 6AD1086B-56B7-42EA-8FA6-E318FD0519DD.jpeg
    38,1 KB · Görüntüleme: 29
Biraz daha bekle bakalım. Hiç üzülme her şey yoluna girmeye başlamış ha bu ay ha bir sonraki ay. Bebeğin geldiğinde iyi ki şimdi gelmiş hayırlısı buymuş diceksin.

Ya bendede sey düşüncesi var yaakimyasalsa .kızımdan önce bi kimyasalım vardı .ama pek bilgim yok ne zamana kadar çift çizgi oluyo yada deger yükseliyo dusuyo acaba

Kızlar sizce kan testini ne zaman yaptırmalı? Adet gecikmesinden 1 2 gün sonra cikar mi? Önce kan da sonra idrarda mi belli oluyordu

Biraz daha bekle bakalım. Hiç üzülme her şey yoluna girmeye başlamış ha bu ay ha bir sonraki ay. Bebeğin geldiğinde iyi ki şimdi gelmiş hayırlısı buymuş diceksin.
İnsallah canim ama morelim cok bozuldu adet olucagim aklima gelmezdi 30gunnsonra olur demistiya doktor subat 26 sina denk geliyodu erkenden olmasi beni uzdu tamda cumartesi pik di ovul

Günaydin kizlar bende az önce test yaptim yumurtlamanin 12.günü adete 7 gün var negatif bayada.ümitliydimm cok üzüldümm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…