Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Darısı sizlere .17-24 ocak arası yumurtlama gösterıyo ama 18-19 ocakta akıntıdan anladımki yumurtladım degerlendirdik
Benim de 1 Şubat ve 7 Şubat arası görünüyor yumurtlama .Takvimden takip ediyorum ama daha akıntım yok .Ben de akıntı takip ediyorum .Ovulasyon testi almadım ..inşallah bana da nasip olur ..

Hemen bu şekilde üzme kendini derdi veren dermanını da verir inşallah

Birazdan yine yapacağım bugünü degerlendirmeyeyim o Zaman değil mi yarın Sabahi degerrlendirmeyi düşünüyordum bende umarım kacirmam
Size tavsiyem oglen 1 ve 5 , aksam 8 ve 10 saatleri arasini baz alin. Lh artisi en fazla bu saatlerdedir. Ve olcumden once en az 3 saat sivi alimini kesin. Cok net cikariyr.

Size tavsiyem oglen 1 ve 5 , aksam 8 ve 10 saatleri arasini baz alin. Lh artisi en fazla bu saatlerdedir. Ve olcumden once en az 3 saat sivi alimini kesin. Cok net cikariyr.
Saat 23.00 de son testi yaptım 2 saat öncesinden sıvı alımını kestim ve koyulaşma gördüm.. yarın Sabahi değerlendirmeyi düşünüyorum sizce kacirir mıyım?

Eklentiler

• IMG_20210131_233632.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 34
Bat 10 Şubat. 25 yaş . folidoce .5 aydır istiyoruz

Evet canım onu bende duymuştum imkanın varsa sabahı değerlendir bencede
Belki biliyorsundur ama yazmak istedim ilişkiden önce kesinlikle tuvalet git ilişki sonrası belinin altına yastık köy ve ayaklarını havada olcak sekilde duvara yaşla bir 15 20 dk o şekilde kal ve 3 4 saatte banyo yapmadan yat insaAllah 14 gün sonra hamile haberini alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…