Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum dun ovulasyon testinde yumrtlamayi gordum ama bugun yogun kahve lekem parmak akintili koyupembemsi kan geldi sasirdim doktorum normal dedi ama bu sekilde iliski nasil olur bilmiyorum senin bu konu ile fikrin varmi
Bende her ay olmuyor birkaç kere denk geldi, bu lekelenmeden sonraki gün randevum vardı doktorda genel kontrol için neden bu kanama diye sormuştum. Yumurtan çatlamış onun için demişti ve muayenede içerde de kan kalıntısı görmüştü, ben yumurtlama takibi falan yapmıyordum korunuyorduk hatta ama doktor hemen değerlendir çocuk istiyorsanız demişti canım

7 gün çok ama =) 17.günde belli olur diyor doktorlar.Bazı şanslı kişiler 12.günde öğreniyor. Umudunu kaybetme.
Yaaa okuyorum hep bu günlerde ögrendik diyolar ya sirf onun icin erken uyandim test yapim diye negatif cikincada cok üzüldüm insallah vardir yumurtlamadan beri adet sancim var bel agrisi gögüs hassasiyeti heran adet olacakmisim gibi agrim var bu agrilar 12 gündür var hic kesilmedi acaba psikolojikmi bilmiyorum tabi ama o biraz süphelendirdi beni ama hep hüsran oluyo sonu bakalim adet gecikmesini beklim artik ben 2 gündür test yPmaktan kafayi yedim

Ben normal regl gbi oldum bugun sabah itibari ile ama dedigim gbi erken oldum normal de ayin 26 olmasinlazimdi ben islem gecirdim cunku 30 gun sonra olucaktim 22 gun sonra oldum ustune gorme diyolar ama bilmiyorum bu cuma gidicem doktora cagardi ama basima agri girdi uzuntuden migrenimde var bide bugun berbat psiklojim

Günaydin kizlar bende az önce test yaptim yumurtlamanin 12.günü adete 7 gün var negatif bayada.ümitliydimm cok üzüldümm
Çok erken değil mi adet günü gelmeden öğrenenler de var ama geç döllenme olabilir adet gününü bekle bence hayırlı sonuçlar alırsın inşallah

Sel kizlar bugun catlatma ignenim 13. Gunu suan icin sadece adet belirtileri var . 10. Gun igneden kaynakli yaniltacagini bildigim halde yaptim o silik hayet bi cizgi cikti gercekten .

Bunu yasayan varmi? Yani igneden sonra nezaman adet oldunuz normal bat mi yoksa igneden sonraki 15. Gun mu cunku kafam karisti. 15. Gune kadar olmazsam test yapmayi dusunuyorum ama hic umidim yok. O ayri.

Kızlar bugün bat günüm.. sabah sabah test yaptım ne pozitif 4-5 gün önce silik bir test yüklemiş ama ben baya bi rengiyle oynamıştım o yüzden inanmıyordum, hiç umudum yoktu. Şimdi de inşallah kimyasal değildir stresine girdim, daha önce kimyasal yaşamış olanlar beni anlar dualarınızı eksik etmeyin kızlar Ben de hepinize dua ediyorum Allah hepimize sağlıklı gebelikler nasip etsin Merak eden olursa belirtileri ve nasıl beklemediğim bir anda hamile kaldığımı yazarım

Eklentiler

• 275F18C9-C613-4088-B578-9C44F68FABB0.jpeg
    28,8 KB · Görüntüleme: 36
Tebrik ederim canim allah bekleyen herkese nasip etsin ne kadar zamandır istiyorsun

Arkadaşlar merhaba aranızda days comfort erken gebelik testi kulanan var mı benim adetime 8 gün var ve bu gün dayanamayıp yaptım ama negatif uzlulmiycem dedim ama insan etkileniyor sizce doğruluk payı nr yada güvenilir mı

Canım erken gebelik testlerine güvenme bazen yanlış sonuç veriyor birde bu tarz ağrıların varsa idrar yolu enfeksiyonu da olabiliyor geçen ay benim böyle oldu korunmayı her bıraktığım da başıma geliyor ve bunları belirti sanıyorum regl olursan ki inşallah sağlıklı bir şeklide hamilesindir bir Dr görün bence

Çok erken değil mi daha degerlendirebilecegin 8 günün var demek

Buradan da kutlayayım canım maşallah gözün aydın tabii ki merak ediyoruz hadi anlat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…