Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sabah kan vericem sağlık ocağında ertesi gün çıkıyor normalde ama internetten falan baksam akşam çıkmış görünür mü ki bilen var mı ?

Yok kuzu daha denemedim benim göğüs uçlarım çıktı iki gündür bide midemde hafif yanma ve kasıklarımda içinde bi hareketlenme gibi bişeyler hissediyorum ara ara
Ben 6 gün kala yaptım bugün negatif çıktı belirtilerime rağmen.. yapma bence de umudunu keser gibi hissediyorsun

İnşallah çok zaman kaybetmeden hamile kalırsın benim 17. Ayım bekliyorum hala
Kuzum dun ovulasyon testinde yumrtlamayi gordum ama bugun yogun kahve lekem parmak akintili koyupembemsi kan geldi sasirdim doktorum normal dedi ama bu sekilde iliski nasil olur bilmiyorum senin bu konu ile fikrin varmi

Kuzum dun ovulasyon testinde yumrtlamayi gordum ama bugun yogun kahve lekem parmak akintili koyupembemsi kan geldi sasirdim doktorum normal dedi ama bu sekilde iliski nasil olur bilmiyorum senin bu konu ile fikrin varmi
Ya bazen peşpeşe çok birliktelik yaşanınca tahriş durumu oluyormuş öyle bişey olabilir mi ?

Hadi bakalım yarın sabah dediğini deneyeceğim Rabbim hayırlısını versin hakkımızda

Saat 23.00 de son testi yaptım 2 saat öncesinden sıvı alımını kestim ve koyulaşma gördüm.. yarın Sabahi değerlendirmeyi düşünüyorum sizce kacirir mıyım?
Yeni gordum. Cok iyi. Kacirmazsin. Cunku ayni sekilde ben de bunu yapmstm. Gecesi dgl sabahina degerlendirdik biz. Insallah nasibinde olur. Dedigim duayi da oku. Istersen tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…