Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlaaarrr tabloya eklemek için düzenleme seçeneği çıkmıyor maalesef ekleyemiyorum dün akşamdan beri eklememi bekleyen arkadaşlara bilgi vermek istedim. Düzelince ekleyeceğim..

Canım normal gösterge çizgisi ince ya, gebeliği gösteren de aynısı olması lazım. Yani testinin gösterge çizgisi kalınsa gebeliği gösteren de kalın, inceyse (sende olduğu gibi) yine aynısı olması lazım. Evet bir çizgi var ama hem tuhaf bir kalınlıkta hem de arkasıyla ne alakası oluyor ki? Meraktan soruyorum, ben de bileyim

Merhaba bol bebişli ay olsun inşallah
Bat: 10 şubat
Kullandığım takviye ilaç: folikasit
Ovülasyon markası: Laboquick
5 aydır
Çok şükür sağlık sorunum yok.
newmoon10

Cnm ben de seninle aynı durumdayım, clomen ve çatlatma kullandım, adet gecikir mi acaba bilen varsa yazsın :)))

Canım emin misin, doktor bekle demiş, bir umut da olsa bekle bence.

çok iyimiş, tebrik ederim, kan vermeye gitmelisin bence :)))

Bak benimkide böyle olmuş neyse attıysam dert etme yaparsın yine ikimizinde belirtileri var çünkü
evet inşallah pozitiftir ama ben galiba gecikmeyi beklicem. çünkü çıkmayabiliyomuş ya boşuna sürekli test yapıp strese girmemek daha doğru olacak sanki

Canım emin misin, doktor bekle demiş, bir umut da olsa bekle bence.
Ya bnde cok gri yoktur siyah ya da beyaz adete 5 gün kala varsa kesin çıkardı kanda nasip hayırlısı diye dua ediyoruz hep. Bu ay hayatimda ilk defa yumurtlamadan beri kasık ağrısı yaşadım ona dayanarak umutla kan verdim ancak sonu hüsran. Bu arada başka birine sormussun da klomen ovitrelleyi bn de iki aydır kullaniyorum bu ayi bilmiyom ama gecen ay yine günümde oldum geciktirmiyor yani

Canım sen tekrar test yaptın mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…