Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benim bat 10 Şubat ama benim son on gündür çok fazla bel agrısı kasıkda kramp oluyor. 2 gündür bel agrım azalmıştı ama bugün yine var daha bat a 10 gün var ama neden oluyor anlamadım benim gibi olan varmı arkadaşlar?

28 şubat bat

Hanımlar merhaba
benim adetime 4 gün var ve ovülasyon testimde t çizgisi düne kadar çok silikti neredeyse yoktu ama şimdi tekrar koyulaştı c çizgisi kadar olmasada. Sizce normal mi bu?

Hanımlar merhaba
benim adetime 4 gün var ve ovülasyon testimde t çizgisi düne kadar çok silikti neredeyse yoktu ama şimdi tekrar koyulaştı c çizgisi kadar olmasada. Sizce normal mi bu?
Gec yumurtluyor olabilirsiniz aynini yasamistim adetime cok yakinken ovulasyon testim koyulasmisti ama iki kez koyulasmasi biraz garip acaba ilkindd yada ikincisinde yaniliyor olabilirmisiniz cunku bu testler insani cok yaniltabiliyor

Benimde bat 12 si zamanda gecmiyorki arkadas

Kızlar ben dayanamadım bir test daha yaptım aradan 22 saat geçmiş oldu .. sizce de koyulaşma olmamış mı üstteki az önceki yaptığım alttaki dün yaptigim
Markası prodoctor ise hemen sevinme bende 6 pozitif çıktı aynı bu şekil ama gebe degilmisim

Son düzenleme:
Gec yumurtluyor olabilirsiniz aynini yasamistim adetime cok yakinken ovulasyon testim koyulasmisti ama iki kez koyulasmasi biraz garip acaba ilkindd yada ikincisinde yaniliyor olabilirmisiniz cunku bu testler insani cok yaniltabiliyor
Gerçekten kafam karıştı Bundan 11-12 gün önce pik olmuştu daha sonra silindi t çizgisi şimdi koyulaşıyor anlamadım gitti önümüzdeki günler öğreniriz artık

Ben bu ay klomen kullandim ilk kez ve dr gittigmde bana bi igne yapti folikul cogaltici oldugunu soyledi 14 gun sonra yeniden gittigimde dollenmis bir yumurtamiz var fakat bu bebek anlamina gelmez stres yok falan dedi ben hicbisi anlamadim tutunmadigi surece ona bebek diyemeyiz demek istedi sanirim siz ne dersiniz?

Benimde bat 10 Şubat kasığımda bacağıma vuran ağrı var ama dün pik gördüm akintida var bugün 13.gun yumurtlama görünüyor ama ben dün yumurtladim yumurtluyor olabilirmisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…