Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Alıntı yapamadım hamile arkadaşlarım hepinizi tebrik ederim ❤️ 2-3 gündür yüzümüz gülüyor. Bize de nasip olur inşallah. Benim bat yarın, evde test yok özellikle almadım yarın ya da öbür gün yapacağım regl olmazsam. Güzel haberlerimiz çoğalarak devam etsin 🙏
takip ediyorum canım seni, hadi hayırlısı :)))

Hadi hayırlı güzel haberler alırsın inşallah bişi soracam sürelab markası ile denedin değişimi bir gebenim günlüğü sayfasından ?
Bu şekilde çubuklar kullandım

Eklentiler

• IMG_20210130_165646.jpg
    IMG_20210130_165646.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 31
Canım sen tekrar test yaptın mi
Hayır canım yarın bat günüm yarını bekliyorum. Ben buraya silik gibi test atmış ve fotoyla biraz oynadığımı söylemiştim ya, dün bir arkadaşım aynı fotoyu negatif renge getirdi (ben negatif yapamıyordum) hiç çizgi çıkmadı... ben ise normal koyulaştırıp biraz da rengini açınca çıkmıştı. O yüzden aklım karıştı çünkü negatif renkte illa çıkıyor tüm silikler... en iyisi batı bekleyeyim dedim.

Hayır canım yarın bat günüm yarını bekliyorum. Ben buraya silik gibi test atmış ve fotoyla biraz oynadığımı söylemiştim ya, dün bir arkadaşım aynı fotoyu negatif renge getirdi (ben negatif yapamıyordum) hiç çizgi çıkmadı... ben ise normal koyulaştırıp biraz da rengini açınca çıkmıştı. O yüzden aklım karıştı çünkü negatif renkte illa çıkıyor tüm silikler... en iyisi batı bekleyeyim dedim.
Anladım canım ins vardır yaa umudunu kaybetme yarın ola hayrola

Kızlar bir sorum olacak , Ocak Şubat gibi doğum yapmak için hangi ayda hamile kalmak gerekiyor? Yani hangi ayda korunmasız ilişkiye girmek gerekiyor

X