Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dusununce cok mantikli. Haklisiniz

Kızlar ben dayanamadım bir test daha yaptım aradan 22 saat geçmiş oldu .. sizce de koyulaşma olmamış mı üstteki az önceki yaptığım alttaki dün yaptigim

Eklentiler

• IMG_20210131_133544.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 85
Ben yapmistim iste. Cok koyu cikiyr. Ordan da anlayablrsn
Ovulasyon testi koyu çıkınca hcg testin pozitif mi çıktı canım benim de bugün tam bat günüm daha gelen giden yok ovulasyon c t ayni koyulukta belirgin pazar olduğu için eczaneye de gidemiyorum

Ovulasyon testi koyu çıkınca hcg testin pozitif mi çıktı canım benim de bugün tam bat günüm daha gelen giden yok ovulasyon c t ayni koyulukta belirgin pazar olduğu için eczaneye de gidemiyorum
Evet. Ben yumurtlamayi gormustum. Bat im da yakindi. Forumda gezerken oyle bsy okumustum. Ben de deneyym ddim. Koyu cikti. Hatta bir tik daha koyuydu. Ardindan gebelij testi yaptm. Cokkk silik sekilde gordum orda

Evet. Ben yumurtlamayi gormustum. Bat im da yakindi. Forumda gezerken oyle bsy okumustum. Ben de deneyym ddim. Koyu cikti. Hatta bir tik daha koyuydu. Ardindan gebelij testi yaptm. Cokkk silik sekilde gordum orda
Ayyy hadi inşallah bize de nasip olur çok teşekkür ederim Rabbim sağ salim almayi nasip etsin kucağına canım

Bence 30 ki test al ve düzenli yap canım ebruceylanin sayfası hep bir ve ikinci denemede tutturanlarla dolu çok nadir 3 5 kere deneyenler bazı istisnalar var tabi

Yakin olsaydin sana ovulasyon testlermi gonderirdim. Cok kaldi elimde

Yumurtlamadan kaç gün sonra beta baktirdiniz da 48 cikmisti

Kızlar bu yerleşme kanaması dediğiniz şey tam olarak nasıl birşey, az önce iç çamaşırımda leke gördüm fotoğrafını da çektim ama buraya yüklemem uygun olur mu bilemedim, böyle sanki birşeyin boyası geçmiş gibi bir leke. Ne diyorsunuz?

Yumurtlamadan sonra hemen hemen benimde hiç ağrım geçmedi karnım hep bi garipti ilk kez yaşıyorum ondan da merak ediyorum inşallah yalnış hissetmiyorum dur .yumurtlamanın 14,15 günü test yaparım büyük ihtimalle

Merhaba,
Beklenen adet tarihim 5-6 Şubat
25 yaşındayım
Folix asit kullanıyorum markası regenesis max
Ovulasyon testi kullanıyorum instagramdan bir gebenin günlüğü sayfasından aldım
6 aydır evliyim 3 aydır istiyoruz
Herhangi bir sağlık sorunum yok
Umarım Şubat ayı ben ve benim gibi umut içinde bekleyen kadınların ayı olur

Bana gebelik testinin arkasına bak diyenler oldu 6 gun kala yapınca belki siliklik var diye. Fotoları atsam bir bakar mısınız arkasını açtım bende.Ama ortadaki çizgi katlanma çizgisi ok ile gösterilen yerde var bir siliklik. O sayilir mi acaba

Bence 30 ki test al ve düzenli yap canım ebruceylanin sayfası hep bir ve ikinci denemede tutturanlarla dolu çok nadir 3 5 kere deneyenler bazı istisnalar var tabi
Peki Ebru Ceylan bazı pozisyonlarda gebelik şansı yüksek diyor böyle bir şey denediniz mi mesela TERS RAHİM pozisyonu diye bişey var sayfasında yani öyle bişey uyguladiniz mi?

Beeen .9 gün var adete yaptım sabah pozitif cıktı sukur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…