Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eksik olma sagol ❤️💛❤️Testle canım 3haftalık daha benım idrarıma hemen işliyo sanırım kızımıda 3haftalık ogrenmiştim.darısı sana ve tüm arkadaslara 😊
Asagı ekledim ama bu ilk yaptıgım andaki hali yapalı 10dk olmustu suan test kurudugu için daha belli
Aynen vala net beli oluyor anlamdigim kadarıyla bu normal gebelik testi bende yapsam çıkar mo acaba bende erkenn gebelik testi de var 🥰🥰sağlıkla kucağına al inşallah rabim biz isteyenlere de nasip etsin

Yumurtlama dönemi olurmuş arada doktorum endişe etme demisti bana
Korktum acikcasi aradim yumurtlama surecinde normal dedi hani adet tarihim erken olsa dicem ona baglardim ama histroskopi ile polip aldirdim subatin 26/27 olucam o ameliyati olan kisi 30 gun sonra adet oluyo bende bian endiselendim bgun bu sekilde degerlendirebilirmiyiz ki acaba ??

Aynen vala net beli oluyor anlamdigim kadarıyla bu normal gebelik testi bende yapsam çıkar mo acaba bende erkenn gebelik testi de var 🥰🥰sağlıkla kucağına al inşallah rabim biz isteyenlere de nasip etsin
Yap istersen sagol canım benim ❤️Evet benimki. Normal olan erken genelik degil

Korktum acikcasi aradim yumurtlama surecinde normal dedi hani adet tarihim erken olsa dicem ona baglardim ama histroskopi ile polip aldirdim subatin 26/27 olucam o ameliyati olan kisi 30 gun sonra adet oluyo bende bian endiselendim bgun bu sekilde degerlendirebilirmiyiz ki acaba ??
Doktorun da normal demiş strese girme bence bak

Eklentiler

• 051DD7BA-13A0-4121-A22B-9876C43AC9D0.jpeg
    051DD7BA-13A0-4121-A22B-9876C43AC9D0.jpeg
    108,8 KB · Görüntüleme: 52
İyi akşamlar kzlar bende katılmak istiyorum bat 5 Şubat bol hamişli günler olsun bu topikte❤️ İlaç ocean mommy kullanıyorum 1 buçuk seneyi geçti bu süreçte çatlatma iğnesinden tutun herşeyi denedim sadece hsg çekinmedim onun dışında kürler vs herşeyi denedim.. hayır olsun inş bu ay da umudum var her zaman ki gibi :) uzun zamandr yazmıyordum uzak kalırsam unutursam diye yeniden geldim..
newmoon10 newmoon10 beni de ekler misin kuzum

Arkadaslar merhaba hamile kalmayı düsünüyorum ama kaç ay önce folik asite başlamalıyım? Nisan gibi düsünüyorum ama nisan topiği bulamadığımdan buraya yazmıs bulundum😂

Arkadaslar merhaba hamile kalmayı düsünüyorum ama kaç ay önce folik asite başlamalıyım? Nisan gibi düsünüyorum ama nisan topiği bulamadığımdan buraya yazmıs bulundum😂
Planlı hamilelikten 2-3 ay önce başlanması gerekiyor diyor doktorlar.. şimdiden başlamalısın yani

X