Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ilk yıl çok zor gerçekten biz çok severek evlendik çok seviyorum ama yirmi yıllık evliler gibi birbirimize katlanamiyoruz ama ben baya kendimi torpuledim evinden baskasi mi onemli senden diye diye kendime baya duzeldim
Bizim hep kişisel.O yüzden kim kendini törpülemeli karar veremiyoruz herkes kendince haklı

Kız delimisim ya bebiş varsa hoplayıp ziplamasan olmazmi aaa gelen yine gelir .. sen ziplama
Ya ben de tam bununla ilgili bi şey sormak için gelmiştim siz bu konuyu konuşmuşsunuz. Ben sürekli bisiklet kullanıyorum da yaptığım bi şey de yok sadece pedal çevirmek. Bugün bi düşününce zararlı olabilir gibi geldi ama hareket etmek de faydalı sonuçta bilemedim

Şimdi öncelikle adet döneminde yap da.. gebelik şüphesi varsa ben olsam yapmam.. ev işlerine bile dikkatlice yapmak lazım ne olur ne olmaz ..

Valla hollandada herkes bisiklet üstünde.. bence aşırı hızla kardiyo gibi nabızını yükseltip kendini yormadığın sürece tam tersi faydalı bile olur..

Kızlar merhaba bende 1 buçuk yıldır bebek bekliyorum bu ay ilk defa yumurta takibi yaptırdım ama herhangi bir ilaç kullanmadım yumurtlama gününden beri ağrılarım var göğüslerim şişti adetime daha 7 gün var dün doktora gittim baktı folikül yok olmuş yani yumurtan çatlamış dedi günleri değerlendirdiysen artık sadece bekleyeceğiz dedi. evde iş yaparken karnım adet olacakmılım gibi ağrıyor bende artık boşa ümütlenmek istemiyorum burda sizinle birlikte beklemek istiyorum Aşırı bir sinir var üstümde kocama sardım sürekli söyleniyorum bir türlü sakinleşemiyorum.. bir yandan da kpss ye hazırlanıyorum

Canım sperm tahlili bi çok kez verdik dna hasarına ayrıca mı bakılıyor birde ne kadara nerede yaptırmıştınız

Off bilmiyorum yaa bi daha test falan yapmıcam büyük şok oldu bana inanmıştım gerçekten
Canımmm şimdi gördüm ben testte bariz çizgi çıkmışken nasıl sonuç negatif olur ya cok üzüldüm seni düşünebiliyorum ama lütfen üzülme bu testlee bizi hep yanılttı bu ay bi dahaki aya kaldı umutlar napalım

Test yapmanizi oneririm varsa silikte olsa bir cizgi cikabilir gec dollenme yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…