Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben daha adet olmadimki kirmizi koymussunuz bak simdi modum dustu (( adete bes gun kala yumurtam çatladı o yüzden daha beklemedeyim ://

Yok canım benim öyle değil ben yatıyorum yüz üstü valla ince ince arada sizi var o kadar benim en büyük sıkıntım kasıklarım şiş ve ağrıyor
Bak Buda belirti ağrı sızı katılabiliyor ama şişlik düşündürücüüüüü. Bu arada mesela en çok en en çok pıt pıt atma hissi oluyor karının alt kısmında

Sakin ol Ümit vermek istemem ama progestron ani ruhsal değişim yapar yani Buda bir belirtidir o nedenle ne kocaya nede ev işlerine sarmayasın akıllı usluca bekle bakalım belkide gebesin dikkatli ol bacım üstelik burada bize kız küs boşver geçer içini dök ama stres yapma bence

Bak Buda belirti ağrı sızı katılabiliyor ama şişlik düşündürücüüüüü. Bu arada mesela en çok en en çok pıt pıt atma hissi oluyor karının alt kısmında
Ayy evet bir iki kez kez oldu korktum hatta ama en belirgin ne eğiliyorum ne kalkıyorum yani öyle bir şişlik ki geriliyor kasigim birde ince ince Altan sızlıyor ayy bir tuhaf tövbe ama hani et gerilir ya öyle bir his hatta dedim herhalde etim yirtiliyor anlamadım ki böyle olan var mı acaba

Var bu söylediklerin o nedenle dikkat et canım riske etme olur mu

Kız ben pıt pıt atmayi nasıl hissedeceğim Allah aşkına şişkinlik tamam farklı bişey ama geçen ayda benim karnım beş aylık hamile karningibiydi bu ayda öyle

Bende bugün son durum şu şekilde sağ kaşıkta ve alt batında sızı var.ihtimalim yumurtlamamı bilmeden varsayım İle denediğim için çok düşük ama olmaz da diyemem sonuçta yumurtlama ağrısı alıntı vs takip ettim beklemekteyiz bakalım eğer doğruysa yumurtlama olmuşsa bat tarihim kayacak ama eğer yumurtlama olmamışsa 15 Şubat bat

Kız ben pıt pıt atmayi nasıl hissedeceğim Allah aşkına şişkinlik tamam farklı bişey ama geçen ayda benim karnım beş aylık hamile karningibiydi bu ayda öyle
Enteresan olmuş senin şişlik canım ama şu var pıt pıt atma çok ilginç bir şey kendini belli ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…