Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de bu tempodan şiştim ama her ne hikmetse yumurtlama yaklaşınca ha gayret diyosun bi umut.Eşimle çok olaylıyız günü de ondan kaçırdık zaten kavgaların biri bitiyo biri başlıyo 2 gün iyiyiz 3 gün kötüyüz resmen.Olmuyosa bi sebebi vardır diyorum artık.Gidilicek yol yaşanıcak öğrenicek bişeyler var demekki.Biz daha yeni evliyiz en zoru ilk yıl diyolar ama biraz fazla zor geldi bize.
Canım ilk yıl çok zor gerçekten biz çok severek evlendik çok seviyorum ama yirmi yıllık evliler gibi birbirimize katlanamiyoruz ama ben baya kendimi torpuledim evinden baskasi mi onemli senden diye diye kendime baya duzeldim

Bende 7 aylik evliyim bu surecte 2 ay once esim varikosel ameliyati oldu ustune bu donemde ben hamile kalamamisken cevremde bir suru kisinin hamile oldugunu ogrendim buda Allahin bir imtihani bizim icin benim idrar yolu enfeksiyonim bile olmasina ragmen degerlerim artacak mi bilmiyorum ama sanirim hamileyim bol bol su icin yumurtlama sonrasida hergun bir miktar avakado tuketmenizi tavsiye ederim :)
Canım eşinde varikosel olduğunu nasıl farkettiniz

Bugün regl olayım diye yürüyüş yaptım.. eve dönerken de koştum 🤣🤣 gelen giden yok..
Olsa bi an önce de biz de önümüze baksak.. eşim de hala diyo ki ne kadar negatifsin, allam yaa ben değil testler negatif dedim. Napayım yani boşa umut mu edeyim? 😁

Kavgalı zamanımıza denk geldi yumurtlama.zaten kavgasız çok az zamanımız geçiyo 😅Zaten zamanında yapsak da tutturamıyoruz o yüzden çok sorun değil.Evliliğimizin temeliyle ilgili problemler daha ağır geliyo şuan.Çocuk bu ay için en azından gündemimden düştü.Şuan olmasa daha iyi belki de.Huzur çok önemli hem hamilelikte hem bebek dünyaya geldikten sonra
Gel karşılıklı ağlaşalım 😂 bi sen anlat bi ben

X