Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet çok fazla istiyorlar ama ben özelde acilde değil normal poliklinik yerinde olan kan alma yerinde veriyordum kanı, 50 TL alıyorlardı. Acil nedense daha pahalıydi bi giriş yaptırıyorsun 100 lira diğer şeyler hariç. İnşallah onda koyulasiyorsa pek yanılma payı yoktur bence aynı çıkıyorsa bile stres yapmayın dediğim gibi bana bozuk test denk geldi negatif çıkıyordu

Kavgalı zamanımıza denk geldi yumurtlama.zaten kavgasız çok az zamanımız geçiyo Zaten zamanında yapsak da tutturamıyoruz o yüzden çok sorun değil.Evliliğimizin temeliyle ilgili problemler daha ağır geliyo şuan.Çocuk bu ay için en azından gündemimden düştü.Şuan olmasa daha iyi belki de.Huzur çok önemli hem hamilelikte hem bebek dünyaya geldikten sonra

Kızlar saf organik taze arı sütü aldım, 30gr
Nasıl kullandırıcam ben bunu, her yerde başka bişey yazıyor? Kullanan var mı
Ben kullanıyordum soğuk aldiniz değil.mi? Tadi çok kötü olduğu için ben pek tek yiyemiyordum. Normalde aç karnına çay kaşığının yarısı kadar yeniyordu diğer yarım kısmına da bal koyuyordum bazen azıcık yeniyor yani. Hatta tahta kaşık olursa daha iyi oluyormus

Eslerimizi tanidigimiİ saniyoruz ama valla ayni eve girince cidden cok farkli oluyor alismak zaman aliyor birbirinin huyuna alisiyorsun bosveriyorsun baska turlusu olmuyor
Daha boşveremedim bakalım diyorum Ya zaman Biz hem evde hem işte beraberiz üstüne 1 aydır yurtdışındayız ekstra dip dibeyiz içim şişti kendisinden

Hmm tamam, her gün biraz ondan biraz ondan yapılabilir, ben önden karıştırıcam gibi düşümüştüm.. aç tok sabah akşam farkeder mi acaba??

Ayy canim keske 50 tl olsa poliklinikten girdim sadece kana 250 tl aldilar. Artik iyice ticarete donmus. İnsallah dedigin gibi olur

Başka sorunlar varsa bilemem tabi önce onların giderilmesi gerek. Daha sonra bebek işi, bu şekilde pek sağlıklı olmaz çünkü stres üstüne stres inşallah bütün sorunlarınız çözüme kavusur

Hmm tamam, her gün biraz ondan biraz ondan yapılabilir, ben önden karıştırıcam gibi düşümüştüm.. aç tok sabah akşam farkeder mi acaba??
Benim aldığım yerde aç yazıyordu kahvaltıdan 10 dk önce alıyordum. Bi deneyin önce yarım çay kaşığı kadar yiyebilirseniz bal hiç koymazsiniz

Başka sorunlar varsa bilemem tabi önce onların giderilmesi gerek. Daha sonra bebek işi, bu şekilde pek sağlıklı olmaz çünkü stres üstüne stres inşallah bütün sorunlarınız çözüme kavusur
Amin canım inşallah bakalım tam adapte olamadık evliliğe sanırım.3,5-4 ay kadar oldu ama kendilerini 8.kattan aşağı attım atıcam az kaldı Sabrımı çok zorluyo

Amin canım inşallah bakalım tam adapte olamadık evliliğe sanırım.3,5-4 ay kadar oldu ama kendilerini 8.kattan aşağı attım atıcam az kaldı Sabrımı çok zorluyo
Sen daha çok yenisin o zaman 4 ay mı oldu? Biz de ilk başlarda öyle sorunlar çıktı ki baya boşanmayı bile düsünmüstüm, tabi herkesin yaşadığı farklı tam bilmediğim için bisey diyemiyorum. Bizimkide zaten çok farklı sorunlardi adapte olmamak falan değil. Ama yine de disarda sevgili olmak başka evde bir arada yaşamak çok başka, yaşadıkça görüyorsun çünkü. İnşallah duzelebilecek seyler olsun da, eger ortada da anlasabilirseniz bir gün geçer gider inşallah

Ayy canim keske 50 tl olsa poliklinikten girdim sadece kana 250 tl aldilar. Artik iyice ticarete donmus. İnsallah dedigin gibi olur
250 mi oha diyicem afedersin bu resmen soygunculuk ya devlette doktora giriş yapmadan poliklinik kısmından hani kan alma yeri oluyor ya ordan kan veremiyor musun acaba?

Bilmiyorum artık zaman göstericek.Aile olmak evlenmekle olmuyomuş ama onu anladım çok net.

Bilmiyorum artık zaman göstericek.Aile olmak evlenmekle olmuyomuş ama onu anladım çok net.
Bazı kişiler dediğim gibi dışarda farklı sevgililik döneminde yani, evde bambaşka biri oluyor. Evet evlenmekle iş bitmiyor önemli olan düzgün güzel sürdürebilmek.
Allah sıkıntınızı güzelliğe çevirsin inşallah

250 mi oha diyicem afedersin bu resmen soygunculuk ya devlette doktora giriş yapmadan poliklinik kısmından hani kan alma yeri oluyor ya ordan kan veremiyor musun acaba?
Onuda sordum canim poliklinikten randevu almam gerekmis direkt veremiyormusum doktorun yonlendirmesi lazimmis 15 ine aldim o zaman baktiracagim artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…