Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cevap verdiğin için çok teşekkür ediyorum benimde tek şüphelenmeme sebep bu belirtiydi birakç gün daha beklerim umarım hayalime kavuşurum, kavuşuruz
İnsallah canım inşallah dediğim belirtiyi bi arkadaş daha yaşamıştı o da gebe çıkmıştı inşallah sende de öyle olur Allah hayırlı güzel haberler almak nasip etsin

Rahminin dar olduğunu baska bi doktor mu söyledi canım hsg de falan mı anlaşıldı

Ben bunu doktora bi söyleyeyim bakim

Canim kaç aylık evliler de başlanıyor

Yok canım benim öyle değil ben yatıyorum yüz üstü valla ince ince arada sizi var o kadar benim en büyük sıkıntım kasıklarım şiş ve ağrıyor

Yaa icime su serptiniz bende.kan verdim 28 cikti negatifte pozitifte diyemeyiz dediler adetimin gecmesini bekliyorum ayni zamanda da evde test yapiyorum 2.cizgi daha koyu cikmaya basladi deger artiyor mudur acaba

Maşallah sağlıkla büyür inşallah

Ben de bu tempodan şiştim ama her ne hikmetse yumurtlama yaklaşınca ha gayret diyosun bi umut.Eşimle çok olaylıyız günü de ondan kaçırdık zaten kavgaların biri bitiyo biri başlıyo 2 gün iyiyiz 3 gün kötüyüz resmen.Olmuyosa bi sebebi vardır diyorum artık.Gidilicek yol yaşanıcak öğrenicek bişeyler var demekki.Biz daha yeni evliyiz en zoru ilk yıl diyolar ama biraz fazla zor geldi bize.

Umudunuzu kaybetmeyin insanlar yillarca deniyor Allah kimsenin kucağini bos birakmasin insallah herkesin bir sinavi oluyor sabredin sonu guzel olacaktir

Umudunuzu kaybetmeyin insanlar yillarca deniyor Allah kimsenin kucağini bos birakmasin insallah herkesin bir sinavi oluyor sabredin sonu guzel olacaktir
Hep onu düşünüyorum yıllarca uğraşanlar var ilk onların olsun en çok yorulana versin Allah en sağlıklısını en güzelini.Bizim için daha erken

Hep onu düşünüyorum yıllarca uğraşanlar var ilk onların olsun en çok yorulana versin Allah en sağlıklısını en güzelini.Bizim için daha erken
Bende 7 aylik evliyim bu surecte 2 ay once esim varikosel ameliyati oldu ustune bu donemde ben hamile kalamamisken cevremde bir suru kisinin hamile oldugunu ogrendim buda Allahin bir imtihani bizim icin benim idrar yolu enfeksiyonim bile olmasina ragmen degerlerim artacak mi bilmiyorum ama sanirim hamileyim bol bol su icin yumurtlama sonrasida hergun bir miktar avakado tuketmenizi tavsiye ederim :)

Yaa icime su serptiniz bende.kan verdim 28 cikti negatifte pozitifte diyemeyiz dediler adetimin gecmesini bekliyorum ayni zamanda da evde test yapiyorum 2.cizgi daha koyu cikmaya basladi deger artiyor mudur acaba
Önemli olan kaç çıktığı değil artışı hayırlı olsun inşallah güzelce artar değerleriniz
Daha adet gününüz de gelmemiş zaten, en iyisi 2 gün sonra tekrarlamak, aynı yerde. Laboratuvar farkı olabiliyormuş çünkü.
Benim şans eseri eczaneden aldığım testte bozuk çıkmıştı negatif gösteriyordu sonradan yaptiklarim o iki gün geçmek bilmedi. 2 gün sonra da 56ya yükseldi

Elimde normal gebelik testi ve ovulasyonda var ikisini de yapiyorum ovulasyon 2 gundur yumurtlama gibi pik durumda elimde birde erken gebelik var yarin onu yapacagim gunum gecmedigi icin kan tahlilini de devlette yaptiramadim ozelde malum fahis fiyatlar istiyorlar basit bir kan testine

Kızlar saf organik taze arı sütü aldım, 30gr
Nasıl kullandırıcam ben bunu, her yerde başka bişey yazıyor? Kullanan var mı

Üst üste gelmis ya belki de ondan zor geldi, o yüzden tartisiyorsunuz eşinin spermlerde sorun çıktı demiştin değil mi?
İnşallah bi çözüm yolu bulursunuz. Bizde çok tartisiyorduk, hem olmuyor hem ikide bir gidip duruyor göreve içim nasıl sıkılıyordu artık birbirimizi yiyiyorduk. Anlatmıştım ya test yapmadan bi gün önce hüngür hüngür ağladım diye, bu sefer pozitifi gördüm 2 gün sonra göreve gitti ee çok az değerle öğrendim bi de nasıl ağladım sinir oldum gidiyor diye, nasıl üzüldüysem,sinir olduysam artik adam 2 gün sonra kolunu kırdı 10 gün içinde geri geldi yani bunlar çok çok normal. Keşke olmasa ama süreç uzadıkça canda sıkılıyor insan yoruluyor tabi. Sürekli yumurtlama gününü Takip et ilaç kullan vs. Zoraki giriyorsun bazen

Avokadoya tövbeliyim ben Su tüketimi çok önemli evet onu biliyorum çok da tüketiyorum zaten takviyeler de kullanıyoruz eşimin değerleri biraz kötü bi de üstüne günü de tutturamadık ama hayırlısı.Zamanı gelince olur bi şekilde çok yormaya gerek yok.Biz önce bi evliliğimizi toparlamalıyız baya kötü gidiyo o.

Kızlar saf organik taze arı sütü aldım, 30gr
Nasıl kullandırıcam ben bunu, her yerde başka bişey yazıyor? Kullanan var mı
Balla birlikte karistirin tadi cok hos degil cunku yarjm cay kasigi ari sutunu bala katin muzda koyabilirsiniz

Eslerimizi tanidigimiİ saniyoruz ama valla ayni eve girince cidden cok farkli oluyor alismak zaman aliyor birbirinin huyuna alisiyorsun bosveriyorsun baska turlusu olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…