Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geçen ay iğneden sonra bel ağrım kasık ağrım hiç geçmedi normal battan 3 gün sonra regl oldum ve çok ağrılıyı reglim yumurtaların hepsi kist olmuş doğum kontrol hapı kullandım
Kuzum hap kist yapmaz ki yani bende kullandım kullanım sonrası doktora da gittim kist felan yok dedi zaten kist olmasini beklemeyiz doğum kontrol hapı kullanırken dedi zaten kisti olanlara bu haplari tedavi olarak veriyorlar

Benimde bugün adetim geçeli 2 gün oldu predictor early yaptım expres mi yapmalıyım acaba ben silik çizgi görüyorum eşim görmüyor bi karara varamadık

Canım hiçbir sorun yok yani neden dollenmiyor bir türlü

Benimde bugün adetim geçeli 2 gün oldu predictor early yaptım expres mi yapmalıyım acaba ben silik çizgi görüyorum eşim görmüyor bi karara varamadık
Buraya at bakalım istersen ben kendi testimide koymuştum buraya. İlk predictor early yaptım sonra kan verdim 12 çıktı değerim
2 gün sonra da express ile tekrar yaptım. O zamanda 57 olmuştu değerim.
Express olan 50 deger ve üstünü gösteriyor
Early olan ise 5 deger ve üstünü ama 2 3 değere bile silik çıktığı söyleniyor
Bak benimki böyleydi early olan

Eklentiler

• 20220119_072523.jpg
    57,3 KB · Görüntüleme: 71
Canım sperm kalitesi mi arttırmak gerekiyor acaba

Bende early yaptım ama fotoğrafta hiç belli olmuyor ki çizgi ben bakınca görmek istediğim için öyle görüyorum sanırım.

Eklentiler

• pixiz-12-02-2022-15-55-43.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 69
  • Screenshot_2022-02-12-17-52-27-643_com.android.chrome.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_20220212_171627.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20220212_171602.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 68
Negatif yaptığınızda ikinci çizgi görülüyor. Geç döllenme ihtimali olabilir mi? Yumurtlama gününü biliyor musunuz?
Ocak 31 gibiydi yumurtlamam. Benim bu ay ilk defa kasık ağrım oldu hamile olduğuma şüphelerimde bundan kaynaklandı. Sağ kasığımm yukarı çekilir gibi sızlıyordu. Yumurtlama günü olup bir gün sürerdi normalde bu ağrı fakat bu ay ara ara sık sık bu ağrı tekrarlandı

kızlarr klomene hangi asamada baslaniyor.doktor bana hic baslayalim vs. Demedi. Bilgilendirir misiniz?
Ben reglimden 5 gun sonra gitmistim yumurtamin boyutuna bakti gelismesesine ve catlama durumuna gire basliyorlar galiba bu ay yumurtan var biraz fazla buyumus catliyor catladigi icin degerlendir geç catliyor yumurtan dedi gebelik olmazsa gel onumuzdeki ay baslayalim dedi

O dediğin belirti benim tek belirtimdi. Kasıklarımı ve üst iç bacaklarımı yukarı çekiyorlar gibi sızlıyordu. Ani birde belime ağrı giriyordu. Eğer 31indeyse daha 12 gün olmuş o da erken belki 1inde çatladı bilemeyiz eğer doktorla kontrol edilmediyse veya catlatma ignesi olmadiysa yani bi kaç gün oynayabilir günlerde. İnşallah bebeğin seninledir bi kaç gün daha bekle bence. Genelde yumurta catladiktan 14 gün sonra adet olunur

Cevap verdiğin için çok teşekkür ediyorum benimde tek şüphelenmeme sebep bu belirtiydi birakç gün daha beklerim umarım hayalime kavuşurum, kavuşuruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…