Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allahın cezaları yani sen o kadar maddi manevi yıpran tüp bebek yaptır tutmasın ondan sonra mı bakmak akıllarına geliyor neden en başında tüm ihtimalleri değerlendirmiyorlar ki
Evet kuzum ve ben ısrarla dedim doktora benim kocam varikosel ameliyatı oldu birtek dna hasarı na bakılmadı bakalım dedim yok gerek yok herşey normal dedi o yüzden hakkımı helal etmiyorum o doktora benim rahimde de darlık varmış ona da normal dedi meğersem ameliyat olmam gerekiyormuş düşük ya da erken doğum olurmuş o halimle gebe kalsaydım yani kesinlikle kendiniz de çok araştırın bu konuları artık kendi kendimizin doktoru olduk yani

Evett canım dalga geçiyordum kendimle bile sürpriz yaptı hiç belli olmuyor nasibin ne zaman gelecegi
Bu rahatlıkla ben de çok isterdim bu ay.Geçen ay resmen deli gibi gün sayıyoduk şuan döllendiyse şurda burda bilmemne diye bu ay günü kaçırdık bence o yüzden reglime kaç gün var ona bile bakmamışım sabah girdim uygulamadan baktım Keşke hep böyle olsa.Bizi delirten şey beklenti.O da yalandan belirtiler yaşatıyo.Gazın oluyo hamileyim diyosun bişeyi yemek istemiyosun ya da bişeyi çok canın istiyo bu sefer kesin diyosun kendini yokluyosun herşeyi ona yoruyosun.Tam delilik

Ay inşallah canım bu ay psikolojik olarak kendimi hamile olduğuma inandıracam bugünden itibaren başlıyorum birde bu yolu deneyeyim bir kadın bu yöntemle yıllar sonra hamile kalmış
Ben test yapmadan bi gün önce ağlamıştım, allahim olmayacağını kabul ediyorum yeter ki denemek için zamanım olsun diye, eşimden dolayı son zamanlarda göreve gidip duruyordu.
Benim zamanım da boş yere geçiyordu yani.
O stresi atamıyorsun zaten özellikle doktora vs. giderken, düşünmemek elde değil ki o anın içinde yaşıyorsun ilaç kullanıyorsun vs. Sadece nasip işte ondan öteye yol yok

Aynen öyle ama inan olmayacaksa da insan alıştıkça daha iyi oluyor sanki. Bekledikçe belirti yaşıyorsun vs. Hamile kalmadığım zamanlar yeminle daha çok belirti yasamistim sonra kısır döngüye giriyorsun, umutlaniyorsun belirti bekliyorsun sonra sonuç hüsran. Evet tedavi vs olurken o stresi atmak imkansiz gibi bisey, ama ben en son yorulduğumu hissetmiştim artık

Öyle tabi canım insan gördükçe mutlu oluyor. Hepimiz aynı imtihanlardan geçince halimizden anlıyoruz

Ya belli olmaz, buluşuyordur ama hasarlı dna olduğu için zigot oluşmuyordur… yani doktorlar ancak öyle olursa istiyor yoksa istemiyorlar kolay kolay.. varikoselde iyileşse ve değerler düzelse bile dna hasarı kalabiliyormuş.. bu arada dna hasarı da ilaçla gayet tedavi ediliyor yani çaresi var.. prof olduk

Ben şok 15:30da kan verdim testi 16:00da çıkmış sonuç ve 0,1 negatifffff
Bu ne yaa, çok saçma.. bi kere yarım saatte sonucun yüklenmesi saçma.. regl olana kadar sakin olup bekle canım, üzülme sakın yoksa da.. hiç belli olmaz bu işler, artık hiç bişeye güvenimiz kalmadı..

Peki hasar değeri çok muymuş? Daha önce yapılsa nolurdu ki di mi
Evet kuzum yüzde 61 çıktı sonuç çok yüksek dedi doktorumuz 6 aylık tedavi planı hazırladı dört ayda yüzde 10 a düştü çok şükür sağlıklı gebelik için yüzde 20 ve altı olması gerekiyor muş yani şimdi sadece bende pko sorunu kaldı inşallah yakın zamanda benimde bebeğim olur çok yıprandık bu süreçte

Bu ne yaa, çok saçma.. bi kere yarım saatte sonucun yüklenmesi saçma.. regl olana kadar sakin olup bekle canım, üzülme sakın yoksa da.. hiç belli olmaz bu işler, artık hiç bişeye güvenimiz kalmadı..
Maviesil23 biraz bekle birkaç gün canım kasetle tekrarla bakalım belli olmaz bu işler

Ben artık direk kalkıyorum yataktan bizimki noldu beklemiyosun diyor yeter ya dedim bekledikçe geç oluyor saldım artık bu olayı Önce hiç beklemezdim yatakta falan,yatış şeklimize falanda dikkat etmezdik pıt hamile kalmıştım şimdi yok folik yok yatakta yat onu doğru yapayım derken iyice gerildim salıcam artık amann

Ahh hiç üzülme bak sebebini ve çaresini bulmuşsunuz, tedavinizi de olmuşsunuz.. keşke tüp bebek öncesi bakılsaydı işte, neden bakmıyorlar, zaten dünya kadar para harcanıyor yani.. Herşeyde vardır bir hayır. En kısa zamanda güzel haber gelecek sende bak gör

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…