Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet gerçekten herkes çok farklı yaşıyo belirtleri. Bende hamile olmadığım zamanlarda çok belirti yaşıyodum Rabbim hayırlısıyla güzel bi sonuç almamı nasip eder inşaAllah kaldı 1 saat ekim annelerin de bana da yer ayırırsın inşaAllah

Benim de aynı şekilde çıktı adet günüm bugün ama erken gebelik testi çift çizgi daha çok belli olması gerekmez mi
Ben de o yüZden çok emin olamıyorum en son ilişkide 13 gün önce olmuştu o yüzden hemen kan verdim. Senin test nasıl çıktı atabilir misin buraya sen de kan testi verdin mi?

İnşallah canım bende tuhaf geçiriyorum sanki kimyasaldaki gibi anlamadım,ya bu hafta yada haftaya hastaneye giderim artık
Aynen canım sen ne olur ne olmaz bi doktora görün. Allahın izniyle mart ayında güzel haberler alırız senden de daha benim ki de net değil ama negatifi görürsem de beraber bekleriz yine

İğnenin 14. Günü kan verdim 43,43 çıktı beta hcg. Doktorum pazartesi tekrarla dedi. Değer nasıl ya düşük mü
Ay hayirli olsun sende mi gebesin nasıl sevindim iğne günü sayılmıyor normalde canım ama benim iğne günü sayarsak 14. Gün 57 çıkmıştı gayet iyi önemli olan yükselmesi gözün aydin

Ben de o yüZden çok emin olamıyorum en son ilişkide 13 gün önce olmuştu o yüzden hemen kan verdim. Senin test nasıl çıktı atabilir misin buraya sen de kan testi verdin mi?
Ben kan testi verdim sağlık ocağında cıma günü pazartesi çıkar dedi il sağlık müdürlüğünün sitesine bakıyorum orda da çıkmamış sonucum ben çektim resmini testin resim de belli olmuyor inşallah vardır gebelik

Ayırmaz miyim hiccc hemen gel kuzum bekliyorum dört gözle seni insan düşündükçe daha çok belirti yaşıyor inan bi saat geçmez şimdi

Ay hayirli olsun sende mi gebesin nasıl sevindim iğne günü sayılmıyor normalde canım ama benim iğne günü sayarsak 14. Gün 57 çıkmıştı gayet iyi önemli olan yükselmesi gözün aydin
Sağolasın kuzumm inşallah bakalım pazartesi tekrarlıycam testi umarıım güzelce yğkselmiştirr

Aynen canım sen ne olur ne olmaz bi doktora görün. Allahın izniyle mart ayında güzel haberler alırız senden de daha benim ki de net değil ama negatifi görürsem de beraber bekleriz yine
İnşallah canım,sen bu ay hayırlı haberlerini alda yine beni martta beraber bekleriz hastanenin sitesinde kontrol et mutlaka sonucu,e nabıza biraz geç düşüyor bunuda hatırlatayım

İğnenin 14. Günü kan verdim 43,43 çıktı beta hcg. Doktorum pazartesi tekrarla dedi. Değer nasıl ya düşük mü
Hadi hayırlı olsun darısı bizim başımıza inşallah sağlıcakla büyüsün artsın değer hayırlısıylaa bizede dua etmeyi unutmaa

Halk sağlıpa geç düşüyor hatta bazen hiç düşmüyor,sağlık ocağını arayıp bi sorun isterseniz çıkmışmı diye,ben sabah 9da kan veriyordum ve hiç halk sağlığı sitesinden göremiyordu sonuçları,4de sağlık ocağını arayıp öğreniyordum sonucu

İnşallah canım,sen bu ay hayırlı haberlerini alda yine beni martta beraber bekleriz hastanenin sitesinde kontrol et mutlaka sonucu,e nabıza biraz geç düşüyor bunuda hatırlatayım
Ayırmaz miyim hiccc hemen gel kuzum bekliyorum dört gözle seni insan düşündükçe daha çok belirti yaşıyor inan bi saat geçmez şimdi
Ben şok 15:30da kan verdim testi 16:00da çıkmış sonuç ve 0,1 negatifffff

Hadi hayırlı olsun darısı bizim başımıza inşallah sağlıcakla büyüsün artsın değer hayırlısıylaa bizede dua etmeyi unutmaa

Ediyorum canım etmez olur muyum hepimiz aylarca hatta yıllarca uğraşıyoruz bu haberi almak için bunun imtihanı çok çok farklı. Rabbim kimselere yaşatmayan kimsenin kucağını da boş bırakmasın

Sağolasın kuzumm inşallah bakalım pazartesi tekrarlıycam testi umarıım güzelce yğkselmiştirr
Bak ben sana şimdiden başımdan geçeni söyleyeyim iğne gününü sayarsak 12. Günü değerim 12 çıktı 14. Günü 57 oldu doktor 1 hafta bekle güzel artıyor dedi. Ben 56 çıktıktan 6 gün sonra tekrarladim 313e yükselmiş anca nasıl üzüldüm az arttı gec döllenme ihtimali yok diye, doktorda kan vermeden kese için baktı tabi gozukmedi Ben kahroldum, meğer boşuna üzülmüşüm bi gün sonra 527 oldu 2 gün sonra bi daha tekrarladim 1561 oldu. Önemli olan 2 günde en az yüzde 66 artmasiymis iki katı değil aklında bulunsun diye söylüyorum böyle biseyle karsilasirsan hiç endişe etme çünkü küçük sayılardan yükseliyor değer normal

Ediyorum canım etmez olur muyum hepimiz aylarca hatta yıllarca uğraşıyoruz bu haberi almak için bunun imtihanı çok çok farklı. Rabbim kimselere yaşatmayan kimsenin kucağını da boş bırakmasın
Aminn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…