Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu arada inanır mısınız sağlık ocağındaki kan sonucu hala çıkmadı
Ayy şaka gibi kapısına kilit vursunlar ya bu ay benimde 20 gün gecikti önce sıfır sonra 2.30 oldu testlerde silik pozitifti sonra çok yoğun kananama oldu 9 gün sürdü seni üzmek istemem belki seninde farklıdır ama benim tecrübem böyle -Arwen-

9 haftaya kadar degerlerini takip ederler canım geç döllenme olmuştur bence benim eski gebeligimde 250 kadar çıktı direk bana geç döllenme ve dış gebelik dedi doktor zaten ben erken gebelik testi yaptıgımda anlamıştım 6 gün regl geçmesine ragmen ikinci çizgi çok silik ti bunun nedeni hcg degerin az olmasıydı. 500 kadar yükseldi sonra bebek oluşmadı sen canını sıkma birden degerde yükselebiliyor

Kimyasal sonrası hamile kalınması ne kadar büyük ihtimal biliyor musun belki bu ay sessiz sessiz yumurtlamıssındır.. sen umudunu kaybetme, bat tarihin de değişmiş olabilir

Merhaba kızlar, tahlilerim çıkmış ama ben hiç bişey anlamıyorum...

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-03-09-36-25-650_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 94
Gebelik testim pozitif diye gittim sonuçta hcg bakacağını bilmyor mu doktor yani.... Dünden beri catliyorum zaten

Anladım ama ben düzenli adet görüyorum arkadaşlarını veya siz pik olmadan silikleşince yumurtlama gerçekleşmedi mi
Canım birinde yarın kesin pik olur dddik siliklesti fakat ovuya devam etti meğerse ogün yunurtlama olmuş hamile çıktı ovudan öğrendi diğerinde yarın pik olcak gibiydi siliklesti emin olamadi doktora gitti doktor yumurtlaman olmuş dedi. Yani olabilir bunlar canimm

Bugün de reglim gelmeyince sabah kan testi verdim ama sonuç yarın öğleden sonra falan çıkacakmış. Nasıl sabredicem bilmiyorum artık

Kimyasal sonrası hamile kalınması ne kadar büyük ihtimal biliyor musun belki bu ay sessiz sessiz yumurtlamıssındır.. sen umudunu kaybetme, bat tarihin de değişmiş olabilir
İnşallah canım benim öyle diyorlar tam umudumu kesmişken Allah sevindirir inşallah hepimizi tabiki

Gebelik testim pozitif diye gittim sonuçta hcg bakacağını bilmyor mu doktor yani.... Dünden beri catliyorum zaten
Sağlık ocağı mi canım öyleyse benim de başına geldi tüm tahlillerim ertesi gün çıktı hcg onlardan bir gün sonra çıktı yani 2 gün sonra aile hekimini ara veya bi uğra en azından emin olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…