Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa o zaman kesin düzenli kullanayım 15 kilo versem yeter zaten
ilk başlarda ilaç mide bulantısı yapıyor sonra iştah azalması tatlıya duyulan ihtiyaç düşüyor sizi yanlış yönlendirmek istemem bana yaptığı etki bu doğrultuda birde endokronolojıye gidip tıroidlerinize baktırmanızı tavsiye ederim bol su için ben sporda yaptım plateste ne kadar çok dikkatli olup sağlıklı beslenmeye dikkat ederseniz etkisi artar 74 kiloydum 61 kiloyum

Canım gayet belli oluyor ovitrellenin etkisi zaten 7 8 gün kadar sürüyor ilk idrarla mı yaptın
Evet ilk idrar canım.
Canım benim de adetime bir gün kala böyleydi inş vardır

Değer küçüktür canım benim 20 çıktı mesala bekleyebiliyorsan bekle ben çok sabırsızdım 10 dk içinde evden çıkmışım
İnşallah Bende normalde hemen çıkmıştım ama bir düşük bir dış gebelik var öyle korkuyorum ki

Evet bencede düşük bir değer . Tamam canım inşallah sağlıklı bir şekilde ilerler
Sen nasılsın?
İyiyim tatlım ya, uzun bir aradan sonra yine umut dolu devam işte Femara ve ovitrelle kullandım ben de bu ay. hadi artık güzel haberleri biz de verelim bugün verecek misin kan?

Evet ilk idrar canım.

İnşallah Bende normalde hemen çıkmıştım ama bir düşük bir dış gebelik var öyle korkuyorum ki
1 düşük bir dış gebelik kaderini paylaşıyoruz. Endişeni o kadar iyi anlıyorum ki.. artık ikinci çizgi heyecandan çok korku hissettiriyor. İçini ferah tut ama kan ver de için rahat etsin, bizim daha iyi takip etmemiz gerekiyor

Kesinlikle canım insan stres oluyo ben bı ay yaptim bıraktım yok yumurtladim yok catlicakmi insan bunaliyo. En iyisi kendi belirtilerinden anlarsın zatenn belki salı olmuştur senin kasık agrinda varsa dün ile bugün çatlama olmuş olabilir ssen değerlendir gerisi alllaha bırak canimmm napcaz

İyiyim tatlım ya, uzun bir aradan sonra yine umut dolu devam işte Femara ve ovitrelle kullandım ben de bu ay. hadi artık güzel haberleri biz de verelim bugün verecek misin kan?
Bugün yada birkaç gün daha beklerim canım. Yazarım sana sonucu.
İnşallah seninde en kısa zamanda olumlu sonuçlanır
Ben de bu ay ilk kez kullandim bugun 10.gunum. Hic farkli bir belirti oldu mu?
Göğüslerim bir hafta önceden çok hassaslaştı ,ağrıdı. Alt karın bölgemde böyle şişlik gibi sertlik falan oldu.
çok net görünüyor kan vermeye koooşşş
Teşekkürler
Evet aynı kaderimiz kuzum Çok hassasız çokk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…