Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağlık ocağı mi canım öyleyse benim de başına geldi tüm tahlillerim ertesi gün çıktı hcg onlardan bir gün sonra çıktı yani 2 gün sonra 🙄 aile hekimini ara veya bi uğra en azından emin olursun
Hadi yaa canım duruyosa sende sonuçlar gosterirmisin bakayım aynısı var mı bende

Yarın kızımın doğum günü belkide doğum günü hediyesi şuan benimledir 😀model onemlide işte zaman geçip yaş gittikce insan çöküyor valla çok pişmanım keşke büyükleri dinleyip arka arkaya dogursaydim kızım 11 yaşına girdi ben anca düşünmeye başladım😏
Benim de 11 yasinda kizim var, 34 yasindayim. Ben de ikinciyi istiyorum 1 yildir deniyoruz. Benim sezaryenden dolayi iki tupum de kapali cikti 3 ay once onlar açıldı. Bu ay da ilk kez klomen + ovitrelle kullandim. Bugun 10. gun bekliyorum bakalim.

Bat geçtiyse kan verebilirsin canım idrarda geç çıkabiliyormuş bazen
dün bat günümdü aslında bugün 1 gün gecikmiş oluyorum ama kendimi de fazla kaptırmak istemiyorum 😢 bakalım biraz daha bekleyeceğim bugün de olmazsam yarın veya cumartesi kan vereceğim. Bir tanıdığımın başına geldi tabi o gecikip öyle test yaptı negatif çıktı daha sonra 1 hafta daha bekledi ikinci testi pozitif çıktı

579630A8-5B05-4AD3-B4E7-3E57FE730481.jpeg
Kızlar merhaba ovitrelle sonrası 15. Gün ama çok silik geldi bana test sizce var mıdır? Adet tarihim yarın gözüküyor takvimde.

ben 2 yıldır dıaformın kullanıyorum pcosluyum 14 kilo verdim mutlaka kullanın tüp bebek sonucum negatif oldu ama kilo konusunda çok yol kat ettim zaten iştah kesiyor zamanla anlıyorsunuz şu ana ideal kilodayım
Yaa o zaman kesin düzenli kullanayım 15 kilo versem yeter zaten 😍

Ay aradım sağlık ocağının diyor ki bhcg gözükmüyor teknik hata var yarın tekrar test yapcaz, yani bence almamışlar ah ah :)

X