Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugun benimde gogus uclarm acimaya basladi birazck umitlendm ama baska birsey yok kasik agrisi var batma yok oyuzden umitsizim :KK43:( belki olan biten de kullandgm vitaminlerdendir
6 gun kaldi adete ://// bat 8.2

Hanımlar selammmm 🙋🏻‍♀️ ben bir test yaptım normal de dün veya bugün regl olmam gerekiyor da olmadım da sonuç ekteki gibi yorumunuzu alabilir miyim acaba 🤷🏻‍♀️🥺
Üste ki ovulasyon altta ki normal test Eki Görüntüle 2999889
Canım gebelik testi şimdi pek net görünmüyor.. ama İnshaAllah vardır bebiş 🥰🌺🤲🏻

Kız öyle olursa daha kötü😅 hastaneye kanı daha sonra verdim düşmüş anlamına gelir🙄
Hayır ... Bir anlama daha gelir.. heryerde farklı değer çıkabiliyor.. herzaman aynı yerde olmalı ona göre değerlendirilmeli.. bakalım ne cikcak ordan.. leke işi ne durumda geliyor mu hala

Günaydın kızlar dun gelen erken pozitif haberlerden sonra gaza gelişim tabiki hüsranla sonuçlandı, test yaptım negatif😅
bat ortalama döngüme göre 6 şubat, kimyasaldan sonraki döngü olduğu için yumurtlama ne zaman tam bilmiyorum yumurtlama belirtisi de olmadı belki de yumurtlamadim 🙄
Hepimizin hakkında hayırlısı kırmızı kartı görecekmişim gibi bir his var içimde genelde testler negatif de olsa kendimi hamile sanırım ama 😂😂
Sizlerden bekliyorum güzel haberleri 🌸

X