Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahh kıyamam ben ona.. bu sefer sağlıkla olur inşallah

Merhaba benide ekler misiniz bat 6 şubat

Ya cok sevindim maşallah lütfen dikkat et kendine bi Kaç hafta Yemene içmene bol bol dinlen darısı bize inşallah biraz belirtilerinden bahseder misin yumurtlama dan sonra falan neler oldu regl yaklaştıkça neler değişti

Sizce 28 yaş 2. Çocuk için nasıl, ideal mi?
Kızlar selam, aklımı kurcalayan bir konu var size danışmak istiyorum. Ben 28 yaşındayım ve 17 aylık bir bebeğim var sizce 2. Çocuk için erken mi? Şahsen 30dan önce gebelik ve doğum sayfasını kapatayım diyorum ama bir yanım da eğer bebek olursa yüksek lisans fikrin iyice ötelenmiş olacak diyor.
Ben de bu sebeplerden öteledim hep bana göre 5 yaş idealdi ama mol gebelik geçirdim 1 yıl koruma süresi oldu bir yil da çalışayım dedim derken kızım 7 buçuk yaşına geldi şimdi daha da gecikmeden yapmak istiyorum ki aralarında kuşak farkı olmasın. Ben 33 yaşındayım yuksek lisans 1bucuk yıl sürüyor bitirince de gecikmiş olmazsın çünkü eğitim işleri çocukla kolay olmuyor.
Evet öğretmenim gurbetteyim kızımı büyütene kadar ne zorlandım bilemezsin şimdi o yüke girmek de etkiliyor sanırım tekrar
Ben de tek büyüttüm çok zorlandım biraz onun da etkisiyle arayı açtım ben de öğretmenim 2. Yi hemen yapsam çalışma hayatım tamamen biterdi çünkü özel sektordeyim artık niyet ettim kpss ye 2. Olmadan son atımlık kursunumla deneyeceğim şansımı
Benim de 7bucuk yaşında.Ben de neredeyse 1 yıldır düşünüyorum akışındaydı ama 3 kimyasal olunca artık daha profesyonel bir çalışma yapmaya karar verdim ve buradayım

Maşallah Allah bagışlasın öyle oluyorlar 5 yaşından sonra kardeş istiyorlar onlarda haklı bende boş gebelikten kürtaj dan sonra bir acaba kalıyor insanın aklında

Regl belirtileri erken ve siddetli oldu. Agrilar, odem, vucut isisi artisi. Midem bulandi bi de onu usutmekten sandim. Basim agridi biraz. Regl yaklasinca hepsi kesildi garip sekilde. dun de cok kucuk leke oldu sadece.

Bat geçtiyse kan verebilirsin canım idrarda geç çıkabiliyormuş bazen

Benimde leke degil ama birgün boyunca akıntı da biraz açık kahverengi oluştu sonra olmadı
Kızlar ben de sizle aynı durumdayım şu an, testte pozitifi gördüm ama lekelenme var açık kahverengi -kahverengi ve açık pembe arası değişik renklerde en son akşamüstü azıcık oldu devamı gelmedi, kan testinde de sonuç 2.30dan küçük çıktı anlam veremedim cuma doktoruma gidicem kızlar yerleşme kanaması olabilir yükselebilir veya kimyasal olabilir dedi bakalım görcez

Bu arada inanır mısınız sağlık ocağındaki kan sonucu hala çıkmadı

Hanımlar selammmm ben bir test yaptım normal de dün veya bugün regl olmam gerekiyor da olmadım da sonuç ekteki gibi yorumunuzu alabilir miyim acaba
Üste ki ovulasyon altta ki normal test

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…