Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi yaa canım duruyosa sende sonuçlar gosterirmisin bakayım aynısı var mı bende

Benim de 11 yasinda kizim var, 34 yasindayim. Ben de ikinciyi istiyorum 1 yildir deniyoruz. Benim sezaryenden dolayi iki tupum de kapali cikti 3 ay once onlar açıldı. Bu ay da ilk kez klomen + ovitrelle kullandim. Bugun 10. gun bekliyorum bakalim.

Bat geçtiyse kan verebilirsin canım idrarda geç çıkabiliyormuş bazen
dün bat günümdü aslında bugün 1 gün gecikmiş oluyorum ama kendimi de fazla kaptırmak istemiyorum bakalım biraz daha bekleyeceğim bugün de olmazsam yarın veya cumartesi kan vereceğim. Bir tanıdığımın başına geldi tabi o gecikip öyle test yaptı negatif çıktı daha sonra 1 hafta daha bekledi ikinci testi pozitif çıktı

ben 2 yıldır dıaformın kullanıyorum pcosluyum 14 kilo verdim mutlaka kullanın tüp bebek sonucum negatif oldu ama kilo konusunda çok yol kat ettim zaten iştah kesiyor zamanla anlıyorsunuz şu ana ideal kilodayım
Yaa o zaman kesin düzenli kullanayım 15 kilo versem yeter zaten

Ay aradım sağlık ocağının diyor ki bhcg gözükmüyor teknik hata var yarın tekrar test yapcaz, yani bence almamışlar ah ah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…