Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizzzz dur dahaaa hemen belirtimi aramaya başladım. Aynı gibi günlerimiz.
Yok yok daha erken olduğunu biliyorum. Sadece benim bu akıntı çatlamadan sonra biterdi genelde ama bugün 4. Gün hala devam ediyor öğrendiğim kadarıyla normalmiş :)

evet aynen davul gibiyim ben de, sancımda ara ara olmakla beraber 3 gündür var nerdeyse. kendini dinlemekte delirtir insanı ya

CAnimherzamn kesiliyoda bu sefer kesilmediyse bişey arayabiliriz..benim hep devam eder on güne kadar sürer ondan sonra kesilmezse bende bissy arayabilirimm. Benimde bat 16 olcakmis buraya 19 Ocak demisimm.yanlis hesaplamisim
Benim bat 18 Şubat bu ay erken yumurtlama oldu :)

CAnimherzamn kesiliyoda bu sefer kesilmediyse bişey arayabiliriz..benim hep devam eder on güne kadar sürer ondan sonra kesilmezse bende bissy arayabilirimm. Benimde bat 16 olcakmis buraya 19 Ocak demisimm.yanlis hesaplamisim
Bakalım kesilmez inşallah gerçi bünyeden bünyeye farklılık gösteriyor bu gibi durumlar

Eklentiler

• 20220123_155841.jpg
    128,1 KB · Görüntüleme: 63
  • 20220128_175256.jpg
    106,9 KB · Görüntüleme: 45
  • 20220125_162614.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 41
  • 20220202_155300.jpg
    107,1 KB · Görüntüleme: 69
E B R U benimde böyle oldu pik olmadan silikleşti. ya da ben pikten sonra teste başladım diyicem ama sen öncesinde de yapmışsın testneden olur acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…