Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
AyyyyyDarısı bizlere inş canım...Nasıl değerlendirdin canım detaylı yazar mısın?

Hayırlı olsun kendine çok dikkat et kritik zamanlar güzel beslen ve dinlen canım 2 haftalık falan daha

Hayırlı olsun çok sevindim inşallah sağlıkla ilerler. bata kaç gün varken test yaptın acaba

Ben de senin gibi dusunuyorum:) evlendigimiz yıldan beri tüp bebek tedavileri ile ugrastik. Doğal yoldan sağlıklı gebe kalmak nasıl bir duygu çok merak ediyorum. Bu kadar kolay mı gerçekten:) allah hepimize herseyiyle sağlıklı evlatlar versin. Tez zamanda

Tebrikleeer bol bol dinlen. Bol su iç ve avocado ye .. bebiş için çok iyi olur..

hayırlı olsun içini karartma iki günde bir bhcg takibiyle bakar doktorun zaten artışın takip edilmesi lazım sadece okadar sıkıntı stres yapma lütfen

Hakkaten ya nasıl hemen korunmasız ilişkide gebe kalnıyor merak ediyorum biz korunmayı bırakalı nerdeyse 8 ay olcak ama tık yok 1 kere bile olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…