Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Üstüne görme olayı yani hamileyken adet görme olayı olabiliyor ama herkeste bu durum bu şekilde gerçekleşmiyor eğer tutturursan adetine yakın testle öğrenebilirsin illa adet görcen die bişe yok
Evet evet üstüne görme olayını tam kafam basmıyor zaten, hayırlısı olsun yaşayarak öğrenicez varsa da yoksa da

Biz bu şekilde deniyoruz mesela abarttık biraz ben izinliyim diye ama

Eklentiler

• 0A3FF27B-25FC-4F34-8CC3-7F6A4C1BC510.png
    271,1 KB · Görüntüleme: 78
Biz bu şekilde deniyoruz mesela abarttık biraz ben izinliyim diye ama
29 günde 5 gün çok iyiymiş ya, ben 26 günde bir adet olurum 6 gün sürer iyiymiş dediğim de benim regli fazla fazla ağrılı geçiyor, 3 gün baya kar gibi geldi şu an

29 günde 5 gün çok iyiymiş ya, ben 26 günde bir adet olurum 6 gün sürer iyiymiş dediğim de benim regli fazla fazla ağrılı geçiyor, 3 gün baya kar gibi geldi şu an
Öncesi regl dönemimdi o yüzden saymıyorum bende pcos var o sebeple düzensiz uzun oluyor değişik

Kuzum kimyasal kipkirmizi bi anda sokuldu bende lekeleme falan olmadı hic bi anda boşaldı bi de gecikme oldu kimyasalda 2 3 gün geçmişti adetim ben yaptığım her testte pozitif görmüştüm günlerce

Yok canım adet olmucaksin tabikkide zaten en büyük belirto o canim

Çok teşekkür ederim canım o zaman içimi rahat tutayım zaten normal diyorlar. :) iyi ki burası var kimseye diyemediğimiz konuları burda birbirimize anlatıyoruz
Kesinlikle öyle kendimi takıntılı psikopat bi kişilik zannederken burada herkesin öyle oldugunu görüp rahatlıyorum tüm çocuk yapmaya çalışanlar olarak kafayı sıyırmadan bu süreci atlatırız inşallah

Öncesi regl dönemimdi o yüzden saymıyorum bende pcos var o sebeple düzensiz uzun oluyor değişik
Pcos duymadım hiç bende herhangi bi rahatsızlık yok vaktinde gelir vaktinde gider ama çok ağrı çekerim. Kist mi var diye gittiğimde alttan muayene ile baktılar her şey yolunda ağrına yapılabilecek bir şey yok demişti. (Doğurursam geçer ümidiyle yaşıyorum )Umarım hepiniz benim gibi düzenli olur düzenli gidersiniiz ama tabi ağrısı benzemisin amin

Bende öyle sanıyordum burayı görünce rahatladım

Canım gonderebilirsin ama ilk etapta kimyasal da yerleşme de birbirine benziyor kahverengi den korkma kırmızı ise sıkıntı var demek ben daha önce kimyasal da geciridm yerleşme kanaması da yaşadım zaten kimyasalın başındaki kahverengi lekelenme de aslında yerleşme ancak işte tutunamayinca kırmızıya dönüyor birden
hala ağrı var kasıklarımda ve karnımda regl öncesi gibi bir şişlik. bu ovulasyonda yaşanan bişey mi?
Evet yaşanıyor ben davul gibi oluyorum karnım taş kesiliyor eğilip kalkarken batıyor

Canım benim üzerine görme diye birşey yok aslında 8nsanlar yerleşme kanamasını regl sanıyor özellikle eskiler bilmediğinden öyle adlandırıyor.benim eskiden çok ağrım olurdu her ay hastanede geçerdi hatta millet hamile olduğumu hastanelere yatmayınca anlamıştı evlenince geçer diye umut ettim geçmedi doğurunca geçti çok şükür.

-Arwen- canım giriş yapılmış sonuç henüz çıkmamış diye öyle görünür biraz bekle yorma kendini Allah muhafaza hastalık kapma hastanelerde

İlginç gercekten peki ilişkiye devam ediyor musunuz biz gün aşırı devam ediyoruz acaba spermler mi geliyo bende inanılmaz akıntı var cunku renksiz su gibi
Biz pazar, pazartesi, salı 3 gün ilişkiye girdik ama bende yok akıntı yaa. İnsan şaşırıyor işte herkesin süreci farklı oluyor

Ya bende evlenince geçer sandım bende hep hastanelerde serumlar iğneler yerin hatta ben evlendim ayıptır söylemesi 3-4 ay bir ağrı yaşıyorum ki sorma sanki içimde bir yara var her ilişkide canım çıkıyor gibiydi doktora gittim, hiçbi şeyin yok senin dedi doğurunca geçecek inşallah.. bir de şu var daha önce duydunuz mu bilmiyorum annemin 5 çocuğu var hepsinde de 3-4 ay regl gününde kanamış ve 4-5 gün sürmüş, hep bizi 4-5 aylıkken öğrenmiş kadın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…