Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim tahlil sonucum ciktii🤗🤗 39 cikti cok yeni dedi doktor. Daha yeni yerlesmeye calisiyor bol bol dinlen pazartesi tekrar bakalim dedii 🤗🤗 ama icimde bi huzursuz ya bisey olursa diye. :KK43: hayirlisiyla hepimiz saglikli bir sekilde bebeklerimize kavusalim insallah...
Ayyyyy🤩💗Darısı bizlere inş canım...Nasıl değerlendirdin canım detaylı yazar mısın?

Benim tahlil sonucum ciktii🤗🤗 39 cikti cok yeni dedi doktor. Daha yeni yerlesmeye calisiyor bol bol dinlen pazartesi tekrar bakalim dedii 🤗🤗 ama icimde bi huzursuz ya bisey olursa diye. :KK43: hayirlisiyla hepimiz saglikli bir sekilde bebeklerimize kavusalim insallah...
Hayırlı olsun kendine çok dikkat et kritik zamanlar güzel beslen ve dinlen canım 😊 2 haftalık falan daha

Hayırlı olsun çok sevindim inşallah sağlıkla ilerler. bata kaç gün varken test yaptın acaba

Ya kızlar bazen düşünüyorum da normal bir şekilde gebe kalmak asıl mucizeymiş gibi geliyor size de oluyor mu sanki gebe kalmak çok zor bişey miş gibi geliyor tedavisiz kendiliğinden gebe kalanlara asıl hayret ediyorum 😂😂😂
Ben de senin gibi dusunuyorum:) evlendigimiz yıldan beri tüp bebek tedavileri ile ugrastik. Doğal yoldan sağlıklı gebe kalmak nasıl bir duygu çok merak ediyorum. Bu kadar kolay mı gerçekten:) allah hepimize herseyiyle sağlıklı evlatlar versin. Tez zamanda😇😇😇

Merhaba benim de testlerim bu şekilde. İnşallah doğrudur. Miratech marka. Birincisi geç belirdi. Yarım saat kadar. İkincisi 1 dakika içerisinde.

Eklentiler

• F51F9D49-A340-4821-B3CE-AD104F55FEA3.jpeg
    F51F9D49-A340-4821-B3CE-AD104F55FEA3.jpeg
    182,2 KB · Görüntüleme: 81
Benim tahlil sonucum ciktii🤗🤗 39 cikti cok yeni dedi doktor. Daha yeni yerlesmeye calisiyor bol bol dinlen pazartesi tekrar bakalim dedii 🤗🤗 ama icimde bi huzursuz ya bisey olursa diye. :KK43: hayirlisiyla hepimiz saglikli bir sekilde bebeklerimize hikavusalim insallah...
Tebrikleeer 🥰🌺🌺 bol bol dinlen. Bol su iç ve avocado 🥑 ye .. bebiş için çok iyi olur..

hayırlı olsun içini karartma iki günde bir bhcg takibiyle bakar doktorun zaten artışın takip edilmesi lazım sadece okadar sıkıntı stres yapma lütfen

Ben de senin gibi dusunuyorum:) evlendigimiz yıldan beri tüp bebek tedavileri ile ugrastik. Doğal yoldan sağlıklı gebe kalmak nasıl bir duygu çok merak ediyorum. Bu kadar kolay mı gerçekten:) allah hepimize herseyiyle sağlıklı evlatlar versin. Tez zamanda😇😇😇
Hakkaten ya nasıl hemen korunmasız ilişkide gebe kalnıyor merak ediyorum😄 biz korunmayı bırakalı nerdeyse 8 ay olcak ama tık yok 1 kere bile olmadı 🤣

X