Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok teşekkür ederim canım o zaman içimi rahat tutayım zaten normal diyorlar. :) iyi ki burası var kimseye diyemediğimiz konuları burda birbirimize anlatıyoruz

Pazartesiden itibaren bu 2-3 gun icinde olmam gerekiyordu. Ben regl beklerken bebek cikti :) hala her an regl olacakmisim gibi hissediyorum. Kan tahlilini 4 te ogrenecegim. Ultrasonda gormeden kesin demek istemiyorum.
adet belirtisi ile aynı oluyor bende aynı durumdayım haklısınız umarım sağlıkla ilerler

Bu kadar erken belirti olmaz herhalde bilemiyorum. Bakalim 4 te kan tahlili sonucu cikacak. Esim oglen testi gordu o da cok duygulandi heyecanlandi ama kan sonucunu ve ultrasonda gormeden kesin demek istemiyorum.

Sabah silik çizgi çıktı testte canım kan verdim leke olduğu için ama sonuç çıkmadı hastaneye gidiyorum şimdi inşallah müjde verebilirim şu mübarek günün yüzü suyu hürmetine
ben niye böyle duygulandım ya fena oldum hadi kuzu inş hayırlı haberler alırsın.

Bu kadar erken belirti olmaz herhalde bilemiyorum. Bakalim 4 te kan tahlili sonucu cikacak. Esim oglen testi gordu o da cok duygulandi heyecanlandi ama kan sonucunu ve ultrasonda gormeden kesin demek istemiyorum.
Umarım güzel bi değer çıkar canım hayırlı haberlerle gel inşaAllah

Sabah silik çizgi çıktı testte canım kan verdim leke olduğu için ama sonuç çıkmadı hastaneye gidiyorum şimdi inşallah müjde verebilirim şu mübarek günün yüzü suyu hürmetine
Canım güzel haberlerini bekliyoruz Yazıları tam takip edemedim ama arada test yapanlar olmuş, pozitif çıkan herkese şimdiden sağlıklı gebelikler diliyorum kızlar bugün kendimi yorgun gibi hissediyorum. Bir uyumuşum yeni uyandım kaşık ağrısına.

Valla gidiyorum şimdi bana da daral geldi en azından en geç akşama çıkar hastane
Sağlık ocaklarında saat 4den sonra sonuç çıkıyor siz yarın dediklerine bakmayın ama hastane daha hızlı çıkarır kesin gidin

Hanımlar şimdi size harika bir soru, deneyimlerinize dayanarak soruyorum şimdi benim adet tarihim 19 şubat, programa göre en yoğun yumurta dönemim ayın 5i, her gün deniyoruz. Şimdi diyelim ki benim ki tutarsa eğer ayın 19unda regl olmayacak mıyım? Kimisi diyor ki bir regl yaşarsın üstüne. Bu iki adet arası hamile kalırsın diyenleri de duydum da Beni bi aydınlatır mısınız

Bizim doktor gün aşırı deneyin demişti sperm kalitesi için canım ve regl geçtikten sonra hamilelik belli oluyor erken tespit eden testler var ama çok güvenilmiyor eğer reglin düzenliyse 20-27 şubat arası bak bence ilk idrarınla hayırlısı olsun

Üstüne görme olayı yani hamileyken adet görme olayı olabiliyor ama herkeste bu durum bu şekilde gerçekleşmiyor eğer tutturursan adetine yakın testle öğrenebilirsin illa adet görcen die bişe yok

-Arwen- naptın verdinmi kan testi durumun nasıl oldu

Aaa yeni bir bilgi ve çok mantıklı gün aşırı bunu ciddiye almak lazım 1.5 yıldır evliyim ama biz hep korunduk bu ay başladık bakalım. İlla bu ay olsun diye kendimi darlamıyorum ama başıma ne gelcek, neler olabilir konusunda da meraktan çatlıyorum napiiim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…