Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben çizgiyi gördüm ama beklemek lazım 3 kimyasal geçirince artık hep günü bekleme taraftarıyım daha gününe de çok varmış batımız ayni
Haklısın canım sabırsızlık bu hale getiriyor ne yapalim Allah'ım hayirlisini versin inşallah

İnşallah değildir snein hayırlı haberlerini bekliyoruz fazlasıyla yıkıcı oluyor denendi ve tecrübelendi ilk gebeliğimdi umarım bir daha yaşamam,bat gününüz ne zaman acaba ve durumun nasıl oldu
Bat 6 şubat canım normalde hiç bu kadar erken gelmez reglim çok düzenlidir
Kimyasal geçirenler yerleşme görenler bana özelden bi yazabilir mi kızlar şu lekeyi göstersem tiksinmezseniz nedir bu diye ne biliyim en azından benim kimyasal da böyle başladı diyen biri olursa derim ki tamam sağlık olsun ya da benim yerleşme böyleydi derse biri umutlanabilirim birazcık

Bana yaz tatlimm neden tiksineyimmm gönder sen bana bi

Ah canım bende bir kez görebildim o çizgiyi anında çift çizgi olmuştu sonra bir daha göremedik oda düşükle sonuçlandı zaten şimdi ovitrellenin etkisiyle çift çizgi cıkar evde de 2 tane testim var birini yapıcam bugün yalandan mutlu olacam keşke bende senin kadar ümitli olabilsem bianda ümitsizliğe kapılıyorum yine olmayacak üzülecem diyorum kendimi frenliyorum sürekli

Yap bence kuzum hem biliyoruz sonuçta iğnenin etkisi olduğunu içimiz de şüphe olmuyor çünkü daha erken zaten gebelik olsa bile testte çıkmaz sende yapta sende nasıl durumlar bakalım kuzum
Ya benim hala yumurtlama gibi akıntılarım devam ediyor buda iğnenin etkisi mi sende de var mı akıntı ıslaklık

3-4 gun onceye kadar mide bulantisi, uyku, mide yanmasi, kasik ve gogus agrisi vs gibi her seyi yasadim ama ya psikolojikti ya da usutmustum diye dusunuyorum. Son 3-4 gundur regl belirtisi vardi sadece. Pazartesi sabah test yapmistim negatifti. Pazartesiden itibaren bu 2-3 gun icinde regl olmam gerekiyordu. hatta ben dun sabah basladi sanmistim. Ama yerlesme kanamasi dedikleri seymis demek ki o bilemiyorum ki ben de. Ilk bu benim :) hala sanki her an regl olcakmisim gibi hissediyorum.

Ya benim hala yumurtlama gibi akıntılarım devam ediyor buda iğnenin etkisi mi sende de var mı akıntı ıslaklık
Olabilir kuzum çünkü bende de var akıntı ıslaklık ama bu günlerde başladı iğneyi yaptığım gün ve sonraki gün yoktu anlamadım bende

Olabilir kuzum çünkü bende de var akıntı ıslaklık ama bu günlerde başladı iğneyi yaptığım gün ve sonraki gün yoktu anlamadım bende
Benim iğneden 2 gün önce başlamıştı akıntı olunca yumurtlama yaklaştığını hissetmiştim ama genelde çatlamadan sonra akıntı biter kuruluk baslardı iğneyle bağlıyorum ben tamamen

Benim de dün çatladı ama bugün hala yumurtlama akıntısı gibi akıntı devam ediyor. Kasıklarım da ağrı ve batma var. Çok çok açık kahve tonlarında akıntı var yumurtlama dönemi böyle şeyler normal diyorlar ama bilemiyorum.

Kızlarcım kendi derdimden sizinle tam ilgilenemedim kusura bakmayın, kan veren sonucunu öğrenen kardeşlerim var mı hemen bebişini yapıştıralım tabloya
Bat 3 Şubat doktor bugün için kan ver demişti ama umudum kırıldığı için yarın gece gidicem canım gündüz olmazsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…