Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Renkli halinde çıplak gözle anca görülüyodu ışıktan dolayı ama umarım görürsünüz🙄
Kiiiiiiiizzzzzz anaaaaaaaam neler olmuş böyle i:halay::halay::halay::KK71::KK71::KK71:

İnsan bir etiketlerrr... Ben gordunmmm çizgiyi çok net.. kanda vermişsin noldu noldu hemen anlat yaaa aşk olsunnn amaaaaa

Kızlar bu arada test yaptım ama şizofren miyim bi bakar mısınız sanki böyle belli belirsiz gölge hayalet bi çizgi var ama gören olacak mı? İlk kez böyle bişey çıkıyo normalde kalbim kadar temiz negatif çıkardı. 3-4 dk içinde çıktı ama herhangi bi koyulaşma vs olmadı, 1 saat önce dolaba koymuştum şimdi baktım hala aynı koyulaşma vs olmamış🤷🏻‍♀️
Tekrar dene canım benim biraz var gibi

Herkese selam kızlar, belki bana şans getirir diye şubat gebelik planlayanlar konusunu ben açmak istedim☺️ Katılmak isteyen olursa bat tarihini yazabilir🌸 Şubat ayı hepimize güzel haberler müjdelesin🍀
Kullanıcı AdıBATSONUÇ
@kuzaca18 Ocak
@Ecey34027 Ocak
@majamuge29 Ocak
@oddo065829 Ocak
@Nisan9530 Ocak
@sweetdreams198531 Ocak
@Ayseeglr31 Ocak
@Napicagimi Bilmiyorum1 Şubat
@loveprayeat1 Şubat
@Emek011 Şubat
@ozge24081 Şubat
@Efsaar1 Şubat
@Dnbn1 Şubat
@BaharDarcan481 Şubat
S seklla 2 Şubat
@Bonibon482 Şubat
@niloveege2 Şubat
@sabibo2 Şubat
@Hemsiree2e3 Şubat
@mauve3 Şubat
@A R Y A3 Şubat
@secret073 Şubat
@Hayalmeyal33 Şubat
@Xww3 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Cansinn103 Şubat
@Hlm284 Şubat
@Maviyiseven4 Şubat
@Dualarlabaykss4 Şubat
@Ebruli_34634 Şubat
@2bocek1melekannesi4 Şubat
@minezmn415 Şubat
@Semsem215 Şubat
-Arwen- -Arwen- 6 Şubat
@undomielk6 Şubat
@Ruyaperisi6 Şubat
@E L B A6 Şubat
@ysmnbs6 Şubat
@NazMinor7 Şubat
@Sunrseee7 Şubat
@Zeyzepp7 Şubat
@duyguuu77 Şubat
@sonsuzaskk8 Şubat
@pembelikedis8 Şubat
@Bade58 Şubat
@Ches288 Şubat
@Newsherry7778 Şubat
@Annesiyim1238 Şubat
@Unstoppable8 Şubat
@Polyannaaaa8 Şubat
@Mucize13579 Şubat
@mellness879 Şubat
@Eflatun1Kelebek10 Şubat
Sifonella Sifonella 10 Şubat
@MERVE GUNACTI10 Şubat
@sen9210 Şubat
@Mrcap1110 Şubat
@tugce211010 Şubat
@manolya450910 Şubat
@Hello Kity10 Şubat
@kardelennncicegi10 Şubat
@Arianaa11 Şubat
@Teach_11 Şubat
@mmmeyra11 Şubat
@Balim2511 Şubat
@kertenkelebekim11 Şubat
@sedacamasal11 Şubat
@ZumraNil11 Şubat
Maviesil23 Maviesil23 11 Şubat
Papatyamelo Papatyamelo 11 Şubat
@Efsanemine12 Şubat
@Sevdalikelebek12 Şubat
@Mer12345812 Şubat
@Random3312 Şubat
@mrshnoz12 Şubat
Celikkf Celikkf 12 Şubat
@menengec12 Şubat
@Amiinee12 Şubat
@rabiassss12 Şubat
@Kaptanyin13 Şubat
@1 prenses annesi5813 Şubat
@dua644113 Şubat
@Svgidrmzz13 Şubat
@ozlemem13 Şubat
@Hali13 Şubat
@Merco755513 Şubat
Hayat su Hayat su 13 Şubat
@hummy14 Şubat
@Szrsz14 Şubat
@Birbuketcicek14 Şubat
@Nasipolsunn14 Şubat
@bulutum0814 Şubat
@Hamarathatun14 Şubat
@gulbos14 Şubat
@Kediperver14 Şubat
@Ruogasci14 Şubat
@kgm14 Şubat
@asunny15 Şubat
@heraa2015 Şubat
@papatyamveben15 Şubat
@dceke15 Şubat
@Pandolfini15 Şubat
@Devakus15 Şubat
@Feslegeen16 Şubat
@Hyrnssrcn16 Şubat
@Genckading16 Şubat
@Kendikendine16 Şubat
@sadiue16 Şubat
@Nil166717 Şubat
@bugdaycorci17 Şubat
@yanbaz17 Şubat
hope2022 hope2022 17 Şubat
@Ssssssb17 Şubat
@Evremmm9317 Şubat
@anurkoc17 Şubat
@BurcuYener18 Şubat
@Brckrks18 Şubat
@Ayrk18 Şubat
@Renaaa18 Şubat
Naziree Naziree 19 Şubat
@nedesemkipek19 Şubat
@navicula19 Şubat
H HafizHafsa 19 Şubat
E Emine1990 19 Şubat
@angel000319 Şubat
@Melek066119 Şubat
@Zehra928319 Şubat
My_Moonlight06 My_Moonlight06 20 Şubat
@mordunyam20 Şubat
@ssedays20 Şubat
@Sonbahardan3521 Şubat
@Nurse_8821 Şubat
@Bedybedy21 Şubat
@pank21 Şubat
@gamzelim141422 Şubat
@Eriser23 Şubat
@Sina763623 Şubat
@akgnss24 Şubat
@maviben24 Şubat
@zumrutlubirkiz24 Şubat
@Feyzaakncc25 Şubat
@tgba9825 Şubat
@Aden842226 Şubat
@oznurvarol26 Şubat
Venev Venev 26 Şubat
@Hiresa28 Şubat
@Dilaraab28 Şubat
@Eddaak28 Şubat
İlk elenen benim 😭 hepinize bol şans bol bol civcivli güzel haberler ❤️ Ben Mart ayına transfer 🤲

Kiiiiiiiizzzzzz anaaaaaaaam neler olmuş böyle i:halay::halay::halay::KK71::KK71::KK71:

İnsan bir etiketlerrr... Ben gordunmmm çizgiyi çok net.. kanda vermişsin noldu noldu hemen anlat yaaa aşk olsunnn amaaaaa
Kuzum dün leke gelince kızlar sabah test yap dedi zaten yapcaktım ama ilk idrarla yaptım silik çizgi çıktı kan verdim yarın çıkar sonuç dediler acile gitcem şimdi durum ne diye çünkü tedirginim. Leke sabaha kadar gelmemiş ama sabah peçeteye açık pembe leke geldi kan verip geldiğimde de günlük pedin çeyreği kadar boz renk pembeli kahveli leke gelmiş. Kimyasal olabilir diye düşünüyo bazı arkadaşlar (ben dahil) bilmiyorum normal olabilir mi devamı gelir mi lekenin her şey belirsiz şu an🥺🤷🏻‍♀️

Ya ben çörek otu bal tarçın kürü yapiyorum 3 aydir ama yumurtlama dönemim cok belirgin geciyor adetlerim de cok ağrılı bu fayda mi zarar mi anlayamıyorum
Bence zararı olmaz yumurtlamayı hissetmen de şans bence değerlendirme için
Tucimooo kafayi yiyecegim dayanamadim senin yuzunden gittim kaset ttest yaptm cok cok silik cikti :) daha once hic gormeemistim boyle. Fotoda cikmadii galiba ama ekliyorum ay cok heyecan yaptiimmm

Eki Görüntüle 2999315
Canım ben gördüm çizgiyi çatlama dan sonra kaç gün geçti bence 2 gün sonra test yaptır inşallah vardır ve sağlıkla ilerler
Canım kan verdim yarın çıkar dediler ama acile gidicem gibi😬 ya bide bu lekelenmeler çoğalıyo kahverengi acaba regl mi oluyorum diye de düşünmeden edemiyorum :KK43:
Kuzum kimyasal ihtimali elbet ki var ama kimyasal için kanamanin kırmızı parlak olması lazım ondan sonra dönüş yok kendi kendini yeme henüz yokmuş gibi düşün nasıl olacak bilmem tabi ama 😊
Selamlar ben de geldim.. 5 yıl infertiliteden sonra geçen yıl tüp bebek ikizlerimin kalbi durmuştu, kasim ayında femara ile hamile kaldım ama onu da aynı şekilde kaybettik 😪 küretajın kontrolü için dün doktoruma gittim, genetik sonucunu beklemenize gerek yok, korunmayın dedi biraz kendimi toparlayabilirsem ben de artık denemek istiyorum. Psikolojik ve diğer konularda tavsiyelerinize açığım.. bu ay olmazsa adet olduktan sonra yine femara denemeyi düşünüyorum
Kayıplarımız için üzgünüm Allah en kısa zamanda kavuştursun inşallah bu ay uğurlu gelir size
Devlet hastanesi yakın değil ama gidebilirim canım acilden versem kan hemen çıkar mı? Bide ne dicem sabah idrar testinde pozitif çıktı desem yaparlar mı kan testi?

Ay daha önce böyle bi adet başlagıcı da görmedim bu arada açık pembe ve normal kahverengi. Hep baya koyu kırmızı veya baya koyu kahverengi olur sonra normal devam eder benimki gerçekten tuhaflık var.
Devlet hastanesi yapar ama nasılsa verdin bekle bence boşuna yorma kendini
Valla ben dayanamadım bidaha test yaptım yarım saatlik idrarla bile pozitif çıktı ben şuan da kesin diyorum artık 🥰🥰🤰
Hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah gayette var bhcg 😊😊
Merhaba kizlar. Dün dayanamayıp test yaptım ama negatiftir diye bıraktım oyle kaç dk sonra çıktı bilmiyorum ama bı silik çizgi var o kadar belli belirsiz ki kuruma çizgisidir diye dunsundum. Biraz önce su damlattim üstüne kuruma cizgisiyse kayboluyormus. Ama kaybolmadı öylece duruyor. Adetim de 10 Şubat'ta sizce hamilelik midir bu bekleyiş beni mahvedecek.
Canım ben çizgiyi gördüm ama beklemek lazım 3 kimyasal geçirince artık hep günü bekleme taraftarıyım daha gününe de çok varmış batımız ayni
Sizce kuruma çizgisi mi. Su damlattim üstüne silinmedi. Bı tek bana mı görünüyor yoksa. Adetim de 10 Şubat. Çok erken yaptığım için mi böyle acaba.

Kuzum dün leke gelince kızlar sabah test yap dedi zaten yapcaktım ama ilk idrarla yaptım silik çizgi çıktı kan verdim yarın çıkar sonuç dediler acile gitcem şimdi durum ne diye çünkü tedirginim. Leke sabaha kadar gelmemiş ama sabah peçeteye açık pembe leke geldi kan verip geldiğimde de günlük pedin çeyreği kadar boz renk pembeli kahveli leke gelmiş. Kimyasal olabilir diye düşünüyo bazı arkadaşlar (ben dahil) bilmiyorum normal olabilir mi devamı gelir mi lekenin her şey belirsiz şu an🥺🤷🏻‍♀️
Canım özel hastaneleri ara sor fiyatları öğren en uygun yapana git bence devlette ki de geç çıkacak derse ya da yapmazsa özelde de sor ama kaçta çıkacağını

İnşallah değildir leke miktarı normaldir ya öylesi daha yıkıcı olur
İnşallah değildir snein hayırlı haberlerini bekliyoruz fazlasıyla yıkıcı oluyor denendi ve tecrübelendi ilk gebeliğimdi umarım bir daha yaşamam,bat gününüz ne zaman acaba ve durumun nasıl oldu

Kız yerleşme olmasının ooo 😁😁😁😁🤲🏻🤲🏻

Kenindi yormuyorsun git acile iicn rahat edecekse ama yorma stres yapma giderken sakin sakin... Vücuduna nasıl davranirsan öyle tepki alırsın. Ona göre dikkat etm. Hadi cnaim İnshaAllah İnshaAllah güzel haberlerle geliceksin.. acilde bl vereydin kanı ya neyse olsun bekle İnanki aceleden birşey çıkmaz geç olsun güç olmasın derler bak stress yokk

Bence zararı olmaz yumurtlamayı hissetmen de şans bence değerlendirme için

Canım ben gördüm çizgiyi çatlama dan sonra kaç gün geçti bence 2 gün sonra test yaptır inşallah vardır ve sağlıkla ilerler

Kuzum kimyasal ihtimali elbet ki var ama kimyasal için kanamanin kırmızı parlak olması lazım ondan sonra dönüş yok kendi kendini yeme henüz yokmuş gibi düşün nasıl olacak bilmem tabi ama 😊

Kayıplarımız için üzgünüm Allah en kısa zamanda kavuştursun inşallah bu ay uğurlu gelir size

Devlet hastanesi yapar ama nasılsa verdin bekle bence boşuna yorma kendini

Hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah gayette var bhcg 😊😊

Canım ben çizgiyi gördüm ama beklemek lazım 3 kimyasal geçirince artık hep günü bekleme taraftarıyım daha gününe de çok varmış batımız ayni
Evet değerlendirdik ama bakalim ya allah bilir doğru zamani ama insan sabredemiyor benim 7. Ayim

Ben de kupkuru oldum canım iki hamileliğimde de. Normalde akıntısı olan bi insanım gebe kaldıktan sonra çorak topraklara dönmüştüm
Yaa herkesin farklı oluyor biliyorum da İnsan işte bir şeyler hissetmek istiyor bekleyince

Selam kızlar bugün ovulasyon testine başladım böyle çıktı bir kaç güne koyulaşır değil mi

Eklentiler

• IMG_20220202_132551.jpg
    IMG_20220202_132551.jpg
    138,6 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar bu arada test yaptım ama şizofren miyim bi bakar mısınız sanki böyle belli belirsiz gölge hayalet bi çizgi var ama gören olacak mı? İlk kez böyle bişey çıkıyo normalde kalbim kadar temiz negatif çıkardı. 3-4 dk içinde çıktı ama herhangi bi koyulaşma vs olmadı, 1 saat önce dolaba koymuştum şimdi baktım hala aynı koyulaşma vs olmamış🤷🏻‍♀️
Canım çizgi bariz belli oluyo🥰😍 şimdilik lekelenmene takılıp stres yapma keşkee sonucun bugun çıksaydıda için rahatlasaydı. Böyle düşünüp stres yapıcaksan bi özele gidip kan ver istersen inşaAllahhh bebişin seninledir canımm🤲🏻
Tucimooo kafayi yiyecegim dayanamadim senin yuzunden gittim kaset ttest yaptm cok cok silik cikti :) daha once hic gormeemistim boyle. Fotoda cikmadii galiba ama ekliyorum ay cok heyecan yaptiimmm

Eki Görüntüle 2999315
Seninde çizgi görünüyo canım inşaAllahh vardırr😍 bat ne zamandıı belirtin falan var mı🥰

Sökülmedin henüz üzme kendini bekle. Tatlım sakin ol bugün güzel başladı öyle de devam edecek güzel düşün

X