Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sizce kuruma çizgisi mi. Su damlattim üstüne silinmedi. Bı tek bana mı görünüyor yoksa. Adetim de 10 Şubat. Çok erken yaptığım için mi böyle acaba.
Canım sanki bir çizgi var ama emin değilim yumurtlama dan kaç gün geçti daha bata çok var aslında senin

Kızlarcım kendi derdimden sizinle tam ilgilenemedim kusura bakmayın, kan veren sonucunu öğrenen kardeşlerim var mı hemen bebişini yapıştıralım tabloya

Kızlar bu yumurtlamamı yoksa az mı kalmış bide havuç böyle olunca mı çok yiyoruz tam yumurtlamadamı

Eklentiler

• image.jpg
    101 KB · Görüntüleme: 49
O zaman hamileysen çıkabilir kuzum kan da verebilirsin aslında kesinleşmesi için
Çok teşekkür ederim canım kan için adet tarihimi beklemek istiyorum ama senin şu mesajın bile beni öyle mutlu etti ki Allah'ım razı olsun. İsteyen herkese de gerçek bebek mutluluğunu yaşatsın inşallah.

@dceke @Random33 kızlar akıntı durumunuz nasıl. Var mı yoksa kuru musunuz. Acaba hamilelik belirtisi olan akıntı için daha erken mii. Ben internette okuyordum hep yumurtlamadan sonra akıntım hiç durmadı diye
Ben de kupkuru oldum canım iki hamileliğimde de. Normalde akıntısı olan bi insanım gebe kaldıktan sonra çorak topraklara dönmüştüm

Çok teşekkür ederim canım kan için adet tarihimi beklemek istiyorum ama senin şu mesajın bile beni öyle mutlu etti ki Allah'ım razı olsun. İsteyen herkese de gerçek bebek mutluluğunu yaşatsın inşallah.
Amin kuzum inşallah hep birlikte güzel haberler veririz burda sen sabırlı birisin demek ki ben olsam dayanamazdım yaa şimdiden başladım evde testlere bat 13 şubat benimde

Amin kuzum inşallah hep birlikte güzel haberler veririz burda sen sabırlı birisin demek ki ben olsam dayanamazdım yaa şimdiden başladım evde testlere bat 13 şubat benimde
Aslinda bu günleri görene kadar kendimi sabırlı zannederdim yine de doktora gittiğimde net birşey öğrenmek istiyorum. O yüzden bekleme taraftarıyım sadece. Bı kere gitmiştim regl geçmeden niye geldin dedi doktor

İnşallah şubat hepimize uğurlu gelir bende bir yıldır uğraşıyorum bazen çok yorulduğumu hissediyorum özellikle her regl olduğumda ağlamamak için uğraşsam da bir süre sonra kendimi tutamıyorum. Bat 16 şubat, Allah bebek isteyen herkese en kısa zamanda nasip eder inşallah

Doktorlar ona kızıyorlar çünkü regl gecikmesi hamileliğim esas belirtisi olarak kabul ediliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…