Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Renkli halinde çıplak gözle anca görülüyodu ışıktan dolayı ama umarım görürsünüz
Kiiiiiiiizzzzzz anaaaaaaaam neler olmuş böyle i

İnsan bir etiketlerrr... Ben gordunmmm çizgiyi çok net.. kanda vermişsin noldu noldu hemen anlat yaaa aşk olsunnn amaaaaa

Tekrar dene canım benim biraz var gibi

İlk elenen benim hepinize bol şans bol bol civcivli güzel haberler Ben Mart ayına transfer

Kiiiiiiiizzzzzz anaaaaaaaam neler olmuş böyle i

İnsan bir etiketlerrr... Ben gordunmmm çizgiyi çok net.. kanda vermişsin noldu noldu hemen anlat yaaa aşk olsunnn amaaaaa
Kuzum dün leke gelince kızlar sabah test yap dedi zaten yapcaktım ama ilk idrarla yaptım silik çizgi çıktı kan verdim yarın çıkar sonuç dediler acile gitcem şimdi durum ne diye çünkü tedirginim. Leke sabaha kadar gelmemiş ama sabah peçeteye açık pembe leke geldi kan verip geldiğimde de günlük pedin çeyreği kadar boz renk pembeli kahveli leke gelmiş. Kimyasal olabilir diye düşünüyo bazı arkadaşlar (ben dahil) bilmiyorum normal olabilir mi devamı gelir mi lekenin her şey belirsiz şu an

Ya ben çörek otu bal tarçın kürü yapiyorum 3 aydir ama yumurtlama dönemim cok belirgin geciyor adetlerim de cok ağrılı bu fayda mi zarar mi anlayamıyorum
Bence zararı olmaz yumurtlamayı hissetmen de şans bence değerlendirme için
Tucimooo kafayi yiyecegim dayanamadim senin yuzunden gittim kaset ttest yaptm cok cok silik cikti :) daha once hic gormeemistim boyle. Fotoda cikmadii galiba ama ekliyorum ay cok heyecan yaptiimmm

Eki Görüntüle 2999315
Canım ben gördüm çizgiyi çatlama dan sonra kaç gün geçti bence 2 gün sonra test yaptır inşallah vardır ve sağlıkla ilerler
Canım kan verdim yarın çıkar dediler ama acile gidicem gibi ya bide bu lekelenmeler çoğalıyo kahverengi acaba regl mi oluyorum diye de düşünmeden edemiyorum
Kuzum kimyasal ihtimali elbet ki var ama kimyasal için kanamanin kırmızı parlak olması lazım ondan sonra dönüş yok kendi kendini yeme henüz yokmuş gibi düşün nasıl olacak bilmem tabi ama
Kayıplarımız için üzgünüm Allah en kısa zamanda kavuştursun inşallah bu ay uğurlu gelir size
Devlet hastanesi yapar ama nasılsa verdin bekle bence boşuna yorma kendini
Valla ben dayanamadım bidaha test yaptım yarım saatlik idrarla bile pozitif çıktı ben şuan da kesin diyorum artık
Hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah gayette var bhcg
Canım ben çizgiyi gördüm ama beklemek lazım 3 kimyasal geçirince artık hep günü bekleme taraftarıyım daha gününe de çok varmış batımız ayni
Sizce kuruma çizgisi mi. Su damlattim üstüne silinmedi. Bı tek bana mı görünüyor yoksa. Adetim de 10 Şubat. Çok erken yaptığım için mi böyle acaba.

Canım özel hastaneleri ara sor fiyatları öğren en uygun yapana git bence devlette ki de geç çıkacak derse ya da yapmazsa özelde de sor ama kaçta çıkacağını

İnşallah değildir leke miktarı normaldir ya öylesi daha yıkıcı olur
İnşallah değildir snein hayırlı haberlerini bekliyoruz fazlasıyla yıkıcı oluyor denendi ve tecrübelendi ilk gebeliğimdi umarım bir daha yaşamam,bat gününüz ne zaman acaba ve durumun nasıl oldu

Kız yerleşme olmasının ooo

Kenindi yormuyorsun git acile iicn rahat edecekse ama yorma stres yapma giderken sakin sakin... Vücuduna nasıl davranirsan öyle tepki alırsın. Ona göre dikkat etm. Hadi cnaim İnshaAllah İnshaAllah güzel haberlerle geliceksin.. acilde bl vereydin kanı ya neyse olsun bekle İnanki aceleden birşey çıkmaz geç olsun güç olmasın derler bak stress yokk

Evet değerlendirdik ama bakalim ya allah bilir doğru zamani ama insan sabredemiyor benim 7. Ayim

Ben de kupkuru oldum canım iki hamileliğimde de. Normalde akıntısı olan bi insanım gebe kaldıktan sonra çorak topraklara dönmüştüm
Yaa herkesin farklı oluyor biliyorum da İnsan işte bir şeyler hissetmek istiyor bekleyince

Selam kızlar bugün ovulasyon testine başladım böyle çıktı bir kaç güne koyulaşır değil mi

Eklentiler

• IMG_20220202_132551.jpg
    138,6 KB · Görüntüleme: 41
Canım çizgi bariz belli oluyo şimdilik lekelenmene takılıp stres yapma keşkee sonucun bugun çıksaydıda için rahatlasaydı. Böyle düşünüp stres yapıcaksan bi özele gidip kan ver istersen inşaAllahhh bebişin seninledir canımm
Tucimooo kafayi yiyecegim dayanamadim senin yuzunden gittim kaset ttest yaptm cok cok silik cikti :) daha once hic gormeemistim boyle. Fotoda cikmadii galiba ama ekliyorum ay cok heyecan yaptiimmm

Eki Görüntüle 2999315
Seninde çizgi görünüyo canım inşaAllahh vardırr bat ne zamandıı belirtin falan var mı

Sökülmedin henüz üzme kendini bekle. Tatlım sakin ol bugün güzel başladı öyle de devam edecek güzel düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…