Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kayıplarınız için çok üzlüdüm bundan sonra güzel bir sürprizle bebeğinize kavuşursunuz inşallah ve tüm yaşadıklarınızı unutursunuz

Ben beklerim kız dayanabilirsem 2-3 gün daha garanti olsun diye 15 aydır negatif test görmekten minnoş kalbim kırılıyor

Sağlık ocaklarında çalışanlar gıcık oluyor
Hadi inşallah güzel haberler bekliyoruz

Ben beklerim kız dayanabilirsem 2-3 gün daha garanti olsun diye 15 aydır negatif test görmekten minnoş kalbim kırılıyor
Ayyy nasıl yani 10 şubatta mı öğreneceğiz ben de kendimi 14 şubata göre ayarlamıştım beklemek en iyisi ama bilemedim şimdi naapsak..

partalina_ R Random3 kızlar akıntı durumunuz nasıl. Var mı yoksa kuru musunuz. Acaba hamilelik belirtisi olan akıntı için daha erken mii. Ben internette okuyordum hep yumurtlamadan sonra akıntım hiç durmadı diye

gördüklerim gerçek mi?

Merhaba kizlar. Dün dayanamayıp test yaptım ama negatiftir diye bıraktım oyle kaç dk sonra çıktı bilmiyorum ama bı silik çizgi var o kadar belli belirsiz ki kuruma çizgisidir diye dunsundum. Biraz önce su damlattim üstüne kuruma cizgisiyse kayboluyormus. Ama kaybolmadı öylece duruyor. Adetim de 10 Şubat'ta sizce hamilelik midir bu bekleyiş beni mahvedecek.

Canım foto atta bakalım

Ben iflah olmaz arsızlardanım hala aksiyon arıyorum
Ayyy nasıl yani 10 şubatta mı öğreneceğiz ben de kendimi 14 şubata göre ayarlamıştım beklemek en iyisi ama bilemedim şimdi naapsak..
İğneye göre 10 Şubat'ta öğrenebiliriz (ki beni bağlasan durmam) ben size veririm coşkuyu. Kız 10 tane test var boşa mı gitsin paracıklar
Benim hiç akıntım yok şu anda. Gebelik belirtisi mümkün değil tatlım yaa daha döllenen (öyle varsayıyorum) yumurtalarımız rahme yerleşmesi bile. Bikaç gün içinde duvara tutunacak. Sonra HCG salgılanacak ki hormonların yükselmesine bağlı akıntı başlayacak. Ohhoooo ölme eşşeğim ölme çok realistim

İğneden 15 gün sonra diyorlar ya 12 şubata denk geliyor o gün. Ben geçen ay geçikme yasadıgım için günümü uzun tutuyorum bekleyebilirsem 15 ne kadsr bekliycem eğer olmazsam tabi

Doğru bir mantıkta insan merak ediyor

Sizce kuruma çizgisi mi. Su damlattim üstüne silinmedi. Bı tek bana mı görünüyor yoksa. Adetim de 10 Şubat. Çok erken yaptığım için mi böyle acaba.

Eklentiler

• IMG20220202123631.jpg
    112,7 KB · Görüntüleme: 78
Sürekli test yapmak insanı yıpratıyor 1 hafta sonra yap bence canım beklemek zor evet ama böylesi daha iyi bence doktorumda öyle önerdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…