Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
5 gün kalmasına rağmen çizgi bariz görünüyo canım erken mi yumurtlama olmuştu😍 gözünaydın bence hemen bi kan tahlili ver inşaAllah bebişin seninledir🤲🏻🥰
Canım 21 22 Ocak pik gördüm ovulasyonda, 23 ocakta çatlama
İnşallah çok teşekkür ederim umutlandim iyice 🥰

Canım 21 22 Ocak pik gördüm ovulasyonda, 23 ocakta çatlama
İnşallah çok teşekkür ederim umutlandim iyice 🥰
Çatlamadan 10gün sonra çıktı demek çok iyi😍 offf bende şimdi çatlamanın 10.gününü hesap edip test yapmaya başlarım dayanamam😂
Tamamdır teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻
Peki sorarlarsa bata 5 gün var desem yine yaparlar mı adet gününü bekletmezler umarım
bat tarihini karıştırma sakın kimisi uyuzluğuna gidiyo yapmıyo sonra testte pozitifi gördüm de sen inşaAllah güzel bi değer çıkar🤲🏻🥰

Çatlamadan 10gün sonra çıktı demek çok iyi😍 offf bende şimdi çatlamanın 10.gününü hesap edip test yapmaya başlarım dayanamam😂

bat tarihini karıştırma sakın kimisi uyuzluğuna gidiyo yapmıyo sonra testte pozitifi gördüm de sen inşaAllah güzel bi değer çıkar🤲🏻🥰
Yaa inşallah hepimiz pozitifleniriz 🥰🥰
Benim pazardan beri kasıklarımda ağrı vardı hele pazartesi hareket etmekte zorlandım iki saat ve en son belime ağrı girdi gitti kısa sürdü. İnşallah yerlesmedir dedim bakalim

Yaa inşallah hepimiz pozitifleniriz 🥰🥰
Benim pazardan beri kasıklarımda ağrı vardı hele pazartesi hareket etmekte zorlandım iki saat ve en son belime ağrı girdi gitti kısa sürdü. İnşallah yerlesmedir dedim bakalim
Aminn canım🤲🏻 Hadi hayırlısı olsunn belirtilerinde varmış mutlaka sonucunu yaz buraya bende merak ettim😍

Tebrikler
Kaç aydır deniyorsunuz canım
İlişki günleri nasıl oldu
Bu ay bir şey denediniz mi farklı
İlk denemem sayılır canım. Kasım ayında daha çocuk dusunmyorken kaçırma oldu o ay heycanlandim ozamandir istiyorum ama yumurtlama olayını bilmiyordum. Aralık ayında annem bizdeydi değerlendiremedik. Bu ay ovulasyon testine göre değerlendirdik bakalım inşallah pozitiftir 🥰🥰

Merhaba kizlarr bata 5 / 6 gün kala yaptığım test, 5 dakika dolmadan silik çizgi çıktı
Sizce bişey var mı? Çok heyecanlandım 🥰
Kan versem çok mu erken
Gözün aydın 😊 şubatta çok pozitifli olacak bence 😊 5, 6 gün kala kan değerin düşük çıkar stres yaparsın bekleyebiliyorsan batı bekle bence

Gözün aydın 😊 şubatta çok pozitifli olacak bence 😊 5, 6 gün kala kan değerin düşük çıkar stres yaparsın bekleyebiliyorsan batı bekle bence
Teşekkür ederimm hayır hayır bekleyemem 🤭🤭 haklısın bende öyle düşündüğümden gitmesemmi ki diyorum ama dayanamam 😀

X