Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlarr ben dun hsg oldm yumurtlamam baslamadan oldum. Sizce yukurtlama zamanimi etkiler mi. Ovulsyon testi ile takip ediyrum zaten edet bitiminden beri. Birde doktoruma sormayi unutmusum ne zaman birlikte olmaya baslayabiriz. Yumurtlamaminda eli kulaginda 🙄😅
Ben sormuştum bı sıkıntı değil dedi bende kanamam bitince başlamıştım canım

Teşekkür ederim.. korunmasız ilk ayımızdı, yumurtlama günlerimi takvim olarak takip ettim günaşırı birlikte olduk, ilişki bitince ayaklarımı yukarı kaldırıp 5-10 dakika bekledim, ayağa kalkmamaya dikkat ettim bu kadar başka birşey yapmadım caanım 😍😍
Tekrardan tebrikler bir belirtiniz oldu mu

Uzun süre ayakta kalınca alt karın kasık bölgesinde ağrı oldu sağ bacağıma vuran da bi sızı var sırtım falan da ağrıyo iyi uyuyamadığım için diye düşündüm ama adet mi geliyo acaba ya🥺

İnşallah canımm inşallah, tuvalete girip duruyorum bakıyorum yok yazdığımdan beri olmadı tekrar

Sabah ilk idrarla yapcam mutlaka inşallah vardır kuzum

Ay inşallah nasıl moral oldunuz hep pembe kahve yazıyolar dedim herhalde enfeksiyon falan inşallah yerleşmedir inşallah vardır bebiş❤️
Yaptinmi test canim

Günaydın kızlar bende çatlatma iğnesi(cumartesi günü çatlatma iğnesi vuruldum) etkisini görmek için test yaptım ilerde test yapınca karşılaştırmak için tabiki hcg nin etkisi hala devam ettiği için ikinci çizgi silik çıktı ama sonraki testlerde koyulaşacak mı diye erkenden yapayım dedim sabırsızım biraz 😂😂😂benim testim de bu şekilde inşallah bata yakın da böyle pozitif hemde daha koyu bir test atarım kızlar dua edin bana da 😐🤰🙏
Bunu bende düşündüm biliyor musun o pozitif çizgiyi görmek için bugün test yapacaktım 😃 iğnenin etkisi de olsa o hcg testinde çift çizgiyi görmek istiyorum

Bizim burda saat 16 ya kadar cikiyor.
Benim de ailemin olduğu şehirde hemen çıkıyor öğleden sonra bu büyükşehire mi has bilmiyorum her şey gecikmeli😑
Ben heyecandan uyuyamadim gidip aile hekiminin kapisinda oturasim var :) sen uyanmadin mi daha :)
Uyandım uyandım :) verdim kan hayırlısı bakalım
Yaptinmi test canim
Kızlar şimdi kan verdim geldim, hemşireye o kadar gıcık oldum ki size anlatamam kafama eserse bi acile bile gidebilirim şu an. Yarından önce çıkmaz sonuç kesinlikle dediler. Bakalım bişeyler yiyim belki hastaneye giderim çok gerginim

Kizlarr ben dun hsg oldm yumurtlamam baslamadan oldum. Sizce yukurtlama zamanimi etkiler mi. Ovulsyon testi ile takip ediyrum zaten edet bitiminden beri. Birde doktoruma sormayi unutmusum ne zaman birlikte olmaya baslayabiriz. Yumurtlamaminda eli kulaginda 🙄😅
Yumurtlamayı etkilemiyor, ben adet bitimin ertesi günü yaptırmıştım.. ağrın sızın yoksa bir gün sonra birlikte olabilirsin, benim tek tüpüm tıkalıydı ve 2-3 gün de biraz kanamam oldu ona rağmen iyi hissettiğin zaman olabilir demişti..

Benim de ailemin olduğu şehirde hemen çıkıyor öğleden sonra bu büyükşehire mi has bilmiyorum her şey gecikmeli😑

Uyandım uyandım :) verdim kan hayırlısı bakalım

Kızlar şimdi kan verdim geldim, hemşireye o kadar gıcık oldum ki size anlatamam kafama eserse bi acile bile gidebilirim şu an. Yarından önce çıkmaz sonuç kesinlikle dediler. Bakalım bişeyler yiyim belki hastaneye giderim çok gerginim
Hadi hayirlisi olsun bakalim. heyecanli bekleyis :) gecmiyor vakit resmen. Örgü orup oyalanayim bari.

Kızlar bu arada test yaptım ama şizofren miyim bi bakar mısınız sanki böyle belli belirsiz gölge hayalet bi çizgi var ama gören olacak mı? İlk kez böyle bişey çıkıyo normalde kalbim kadar temiz negatif çıkardı. 3-4 dk içinde çıktı ama herhangi bi koyulaşma vs olmadı, 1 saat önce dolaba koymuştum şimdi baktım hala aynı koyulaşma vs olmamış🤷🏻‍♀️

Eklentiler

• CB39E07D-7D65-4145-8799-88278C4A16D8.jpeg
    CB39E07D-7D65-4145-8799-88278C4A16D8.jpeg
    56,3 KB · Görüntüleme: 104
Hadi hayirlisi olsun bakalim. heyecanli bekleyis :) gecmiyor vakit resmen. Örgü orup oyalanayim bari.
Çok tatlısın :)) valla ben de bişeyler yiyim duruma göre hastane yolunu tutabilirim yarın nedir ya ben nasıl duruyum. Hemşireye bugün çıkmaz mı kesinlikle dedim hayır nolcak ki dedi yüzünde sıfır mimik, lekelenme var o yüzden endişelendim dedim ihi nolcak adet oluyosundur ihi yapıyo bana allahım çok sinirlendim

Kızlar bu arada test yaptım ama şizofren miyim bi bakar mısınız sanki böyle belli belirsiz gölge hayalet bi çizgi var ama gören olacak mı? İlk kez böyle bişey çıkıyo normalde kalbim kadar temiz negatif çıkardı. 3-4 dk içinde çıktı ama herhangi bi koyulaşma vs olmadı, 1 saat önce dolaba koymuştum şimdi baktım hala aynı koyulaşma vs olmamış🤷🏻‍♀️
🧿🧿 Var bence hayırlı olsun. Bazen silik çizgileri hiç göremiyorum ama bu fotoğrafı görür görmez var dedim hayırlı olsun inşallah çok sevindim

bende gördümm:emir_bebek:

Kızlar kan ve idrar verdim, yarın sabah 11 gibi arayın sonuçlar için dedi, nasıl dayanacam ya
Aklınızda olsun, orada verdikleri barkodun birini alın. O barkodla hsl34 mesela hangi şehirdeyseniz oranın plaka koduyla hsl.. yazıp oradan sonucu öğrenebilirsiniz.
Eveeet çok silik bi çizgi var hakkaten 😍

Aklınızda olsun, orada verdikleri barkodun birini alın. O barkodla hsl34 mesela hangi şehirdeyseniz oranın plaka koduyla hsl.. yazıp oradan sonucu öğrenebilirsiniz.

Eveeet çok silik bi çizgi var hakkaten 😍
Bana hiç bişey vermediler ya 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ sağlık ocağı olduğu için sonuç geç geliyormuş, başka biyere gönderiyorlarmis kanları

Çok tatlısın :)) valla ben de bişeyler yiyim duruma göre hastane yolunu tutabilirim yarın nedir ya ben nasıl duruyum. Hemşireye bugün çıkmaz mı kesinlikle dedim hayır nolcak ki dedi yüzünde sıfır mimik, lekelenme var o yüzden endişelendim dedim ihi nolcak adet oluyosundur ihi yapıyo bana allahım çok sinirlendim
E nabizdan kontrol et bence cikar ogleden sonraya. Ama cok sabirsizim diyorsan baska bi yerde vermeyi dene madem :) testin de pozitif gibi sabredebilirsin bence 🤗 ben napim umidi kesmistim hepten ne guzel kabullenmistim. Simdi yine umitlendim minicik biseyle. Evde de test yapmaya korkuyorum negatif cikarsa diye. Hic cocuk dusunmuyordum asllinda evlilik bile dusunmuyordum. Ne ara bu noktaya geldim ki ben 😂 kendimi sorguluyorum su siralar.

Bunu bende düşündüm biliyor musun o pozitif çizgiyi görmek için bugün test yapacaktım 😃 iğnenin etkisi de olsa o hcg testinde çift çizgiyi görmek istiyorum
Yap bence kuzum hem biliyoruz sonuçta iğnenin etkisi olduğunu içimiz de şüphe olmuyor çünkü daha erken zaten gebelik olsa bile testte çıkmaz sende yapta sende nasıl durumlar bakalım kuzum 😂

X