Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende düşündüm onu mutlaka rahim kalınlığından falan bi ihtimal bilgi verir diye düşünüyorum ama benim doktor durmadan gelme paranı harcama diyor gitmeye korkuyorum 😃elimize metre alıp ölçsek mi ki 😃
Benim ki de o kafada bir doktor parana yazık kendini strese soktuguna yazık diyip duruyor 😅

Fahrettin koca misali elimizde cok güçlü bir koz var oda hasta olmamak hasta olmayacaz 😂 canım şaka bi yana kader kısmet bunlar gerçekten onun olacagı varsa taşın başında çiçek açıyor her türlü olur derdi babaannem. Gecen ay 4 tane yumurtam oluşmuş ve hepsi cok kaliteliyken doktorum bu kez kaçışı yok tututracaz ikiz bile olabilir derken eşim kovid oldu değerlendiremedik zamanı değilmiş deyip geçtik sende içini rahat tut ilaçlarını kullan ve cabucak iyileş ki önümüzdeki maçlara bakalım 😃
Ne güzel söyledin öyle ya gerçekten çok doğru canım çok sağol Allah inşallah gönlümüze göre hayırlı vakitte versin 😘🙏

-Arwen- -Arwen- ben test yapmaktan vazgeçtim adet hissiyatı geldi bu aksam bana bari dedim testlerime yazık olmasın cumartesi ya da pazar yaparım 😌
Gözüm üzerinde inşalla yerleşme şeysi yasıyorsundur sabah test yapınca bizi bilgilendir😘
Aha üçüzden biri test yoldaşlığından vazgeçti😬 sen bilirsin tabiki kuzum içine sinsin tabi🥰 vanım benim inşallah öyledir sabah test yapcam ve kan vercem bakalım inşallah hayırlı haberler vermek nasip olur😘
Merhaba bende varım bat 17 Şubat
Hoş geldin canım bol şans🍀

Gecen ay yaptıklarım kizlar hizli gebelik testi hemen bi hafif sekilde cizgi belirdi digerleri 2 3 saat icinde yavas yavas oldu once ince cizgi oldu sonra yavaş yavaş tamamlandi
Anladığım kadarıyla testlerin böyle çıkmasına rağmen daha sonra adet oluyosun bunlar ya kuruma çizgisi ya da farketmeden kimyasal gebelik yaşıyosun. Bu çizgiler yarım saatten sonra beliriyosa dikkate alma derim benimde her testimde mutlaka böyle kuruma çizgisi çıkar kimisinde de çıkmaz. Bir kaç dk da beliren çizgileri dikkate al bence canım yarın sabah tekrardan dene yine çizgi çıkarsa bi kan test ver derim ne olur ne olmaz dediğim gibi belkide geçen ay kimyasal geçirmişsindir bu ay da aynısı oluyosa muhakkak bunu takip etmelisin altından başka şeyler çıkmasın❤️

Kızlar merhaba bende genetik kan pıhtılaşması var geçen ay tedaviye başladık yumurtlama takibiyle birlikte bu ay progestana başladım ve başım çok dönüyor benimle aynı olan var mı
Progestanı ağızdan alıyosan çok fena baş dönmesi yapar canım ben de aşılama yaptırdığımda hap olarak içiyodum ve baş dönmesinden evde tek başıma kalamıyodum hatta bi gecede bayılmıştım. Doktor daha sonra fitil olarak kullanmamı önerdi eğer sende hap olarak içiyosan doktoruna danışıp fitil olarak kullanabilirsin

Bahsettiğim kist iki adet dönemi arasinda olusan kist bu ay adetliyken gittim misal birsy yoktu 15 gun sonra agrm vr kist olusmus olabilior dha once yasadm ins deildir tbide
Hmm onu hiç bilmiyorum canım daha önce başıma gelmedi geçen ay şeffaf akıntı yaşadım adete 5-6 gün kala hatta adet oldum sandım sürekli ama dediğim gibi şeffaftı, bu ilk kez başıma geliyo inşallah bebektir ya bakalım yarın bi kan veriyim durumu anlatıp

Kızlar aile hekimliğinde kan sonucu ne zaman çıkar bilginiz var mı? Ben hep hastanede vs verdiğim için tahlil hiç bilmiyorum🤷🏻‍♀️

Hoş geldin canım bol şans🍀

Ay ne biliyim aklıma her ihtimal geliyo şu an😅 inşallah enfeksiyon ya da regl değildir göğüs ağrısı devam ediyp bu arada regl oluyo olsam kesilirdi dimi göğüs ağrısı falan allahım umut dünyası işte😂 kuşum seninki de hiç belli olmaz her hamilelik belirtisi farklı oluyomuş zaten adet olcam sanıyodum diyo çoğu kadın dur umut var hala🥰
Kırmızı kartı görünceye kadar şuan hala hamileyiz kuzum☺️☺️ Bencede kesilirdi adet olcak olsan ayy hadi nolur hayrli haberler ver yarın kendim hamilemis gbi sevinicem kuzum çünkü sen hamile kalınca dua ediceksin hamilelerin duası hemen kabul olurmuş arkadan bende gelicem eğer 2 güne kırmızı kart gormessem🙈yarın kan veririm diodum ama regl günüm Perşembe Perşembe bekliycem gündüz oluyorum çoğunlukla gelmezse Perşembe akşamı doğru acile☺️

Kırmızı kartı görünceye kadar şuan hala hamileyiz kuzum☺️☺️ Bencede kesilirdi adet olcak olsan ayy hadi nolur hayrli haberler ver yarın kendim hamilemis gbi sevinicem kuzum çünkü sen hamile kalınca dua ediceksin hamilelerin duası hemen kabul olurmuş arkadan bende gelicem eğer 2 güne kırmızı kart gormessem🙈yarın kan veririm diodum ama regl günüm Perşembe Perşembe bekliycem gündüz oluyorum çoğunlukla gelmezse Perşembe akşamı doğru acile☺️
Batına çok az kalmışş hiç belirtin var mı?

X