Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kırmızı kartı görünceye kadar şuan hala hamileyiz kuzum☺️☺️ Bencede kesilirdi adet olcak olsan ayy hadi nolur hayrli haberler ver yarın kendim hamilemis gbi sevinicem kuzum çünkü sen hamile kalınca dua ediceksin hamilelerin duası hemen kabul olurmuş arkadan bende gelicem eğer 2 güne kırmızı kart gormessem🙈yarın kan veririm diodum ama regl günüm Perşembe Perşembe bekliycem gündüz oluyorum çoğunlukla gelmezse Perşembe akşamı doğru acile☺️
Ay etmem mi kuzum yaa benim yoksa senin varsa da kendimmiş gibi sevinirim inşallah bebişler bizimledir :emir_bebek:

Canım sen ne yaptın ne durumdasın batına 4 gün kaldı yanlış hatırlamıyosam😊 var mı belirtin falan bugun de ovu testi yaptın mı?
Yok canım yapmadım ovulasyon testi. Adet olacakmışım gibi huzursuzluk var kaşıklarımın oralarda bacağıma da vuruyor . Normalde göğüslerim şişer acırdı hiç acımıyor o da başlar heralde bi kaç güne . Ağrılar regli ağrısı gibi anlayacağın 😃

Yok canım yapmadım ovulasyon testi. Adet olacakmışım gibi huzursuzluk var kaşıklarımın oralarda bacağıma da vuruyor . Normalde göğüslerim şişer acırdı hiç acımıyor o da başlar heralde bi kaç güne . Ağrılar regli ağrısı gibi anlayacağın 😃
Hadi yaa inşaAllah olmazsın kuzum hemen adete yorma bunları tekrar yumurtlama olmuştu bakarsın bi sürprizle onlar tutunur sana😄

Kızlar aile hekimliğinde kan sonucu ne zaman çıkar bilginiz var mı? Ben hep hastanede vs verdiğim için tahlil hiç bilmiyorum🤷🏻‍♀️
Aynı gün öğleden sonra çıkıyor canım ertesi gün diyorlar ama genelde aynı gün çıkıyor sabah 10 a kadar alıyorlar ama haberin olsun

Aynı gün öğleden sonra çıkıyor canım ertesi gün diyorlar ama genelde aynı gün çıkıyor sabah 10 a kadar alıyorlar ama haberin olsun
Sabah 9 gibi falan gidiyim diyorum canım eve çok yakın zaten inşallah da öğleden sonra güzel bi haber alırım

Progestanı ağızdan alıyosan çok fena baş dönmesi yapar canım ben de aşılama yaptırdığımda hap olarak içiyodum ve baş dönmesinden evde tek başıma kalamıyodum hatta bi gecede bayılmıştım. Doktor daha sonra fitil olarak kullanmamı önerdi eğer sende hap olarak içiyosan doktoruna danışıp fitil olarak kullanabilirsin
Hap olarak kullanıyorum canım ama dün gece mahvetti beni hem mide bulantısı hem baş dönmesi bayılacaktım. Hiç kullanmasa ne olur diye düşünmeye başladım

Anladığım kadarıyla testlerin böyle çıkmasına rağmen daha sonra adet oluyosun bunlar ya kuruma çizgisi ya da farketmeden kimyasal gebelik yaşıyosun. Bu çizgiler yarım saatten sonra beliriyosa dikkate alma derim benimde her testimde mutlaka böyle kuruma çizgisi çıkar kimisinde de çıkmaz. Bir kaç dk da beliren çizgileri dikkate al bence canım yarın sabah tekrardan dene yine çizgi çıkarsa bi kan test ver derim ne olur ne olmaz dediğim gibi belkide geçen ay kimyasal geçirmişsindir bu ay da aynısı oluyosa muhakkak bunu takip etmelisin altından başka şeyler çıkmasın❤️
Tamam canim doktora gitmeyi düşünüyorum adet olmazsam

Merhaba kizlarr bata 5 / 6 gün kala yaptığım test, 5 dakika dolmadan silik çizgi çıktı
Sizce bişey var mı? Çok heyecanlandım 🥰
Kan versem çok mu erken

Eklentiler

• IMG_20220202_075613.jpg
    IMG_20220202_075613.jpg
    108,8 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_20220202_075624.jpg
    IMG_20220202_075624.jpg
    110,3 KB · Görüntüleme: 57
Hap olarak kullanıyorum canım ama dün gece mahvetti beni hem mide bulantısı hem baş dönmesi bayılacaktım. Hiç kullanmasa ne olur diye düşünmeye başladım
O zaman kesinlikle doktoruna yaz canım ihmal etme, büyük ihtimal fitil olarak devam etmeni isteyecektir, kendine eziyet etme çok iyi anlıyorum seni

Merhaba kizlarr bata 5 / 6 gün kala yaptığım test, 5 dakika dolmadan silik çizgi çıktı
Sizce bişey var mı? Çok heyecanlandım 🥰
Kan versem çok mu erken
5 gün kalmasına rağmen çizgi bariz görünüyo canım erken mi yumurtlama olmuştu😍 gözünaydın bence hemen bi kan tahlili ver inşaAllah bebişin seninledir🤲🏻🥰

X