Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar bende çatlatma iğnesi(cumartesi günü çatlatma iğnesi vuruldum) etkisini görmek için test yaptım ilerde test yapınca karşılaştırmak için tabiki hcg nin etkisi hala devam ettiği için ikinci çizgi silik çıktı ama sonraki testlerde koyulaşacak mı diye erkenden yapayım dedim sabırsızım biraz 😂😂😂benim testim de bu şekilde inşallah bata yakın da böyle pozitif hemde daha koyu bir test atarım kızlar dua edin bana da 😐🤰🙏

Eklentiler

• IMG_20220202_081020.jpg
    IMG_20220202_081020.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_20220202_081008.jpg
    IMG_20220202_081008.jpg
    94,6 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20220202_080405.jpg
    IMG_20220202_080405.jpg
    149,2 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_20220202_080402.jpg
    IMG_20220202_080402.jpg
    145,3 KB · Görüntüleme: 46
Bn gördüm o çizgiyi inşallah zamanla koyulaşır canm ama dokuz günde çok erken değil mi o biraz kafa karıştırıcı ama işallah vardır 🤗
Evet bence de erken güvenemiyorum o yüzden sabah da yaptım yine ince çizgi belirdi,sabah daha koyu olmasını beklerdim.Sanirim testle alakalı bir sıkıntı var.

Pazartesi benimde negatifti canım, inşallah pozitif çıkar 🥰 bende gidiyorum şimdi 🥰
Ben verdim geldim :)) bekle ki oglen olsun. Pazartesiden sonra test yapmadim ben. Hatta dun sabah kanamam oldu regl basladi sandim. Ama devami gelmedi. Umidi kesmistim aslinda. Baska bisey icin gitmistim dun saglik ocagina. Doktora anlatinca o da bugun bekle devami gelmezse yarin tahlil yapalim dedi. Devami da hic gelmedi. Ben de baska test yapmadim negatif gorcem diiye o kadar cok yapmistim ki cok moralim bozuldu. Simdi de hic pozitif hissetmiyorum aslinda. :KK43:

İlk denemem sayılır canım. Kasım ayında daha çocuk dusunmyorken kaçırma oldu o ay heycanlandim ozamandir istiyorum ama yumurtlama olayını bilmiyordum. Aralık ayında annem bizdeydi değerlendiremedik. Bu ay ovulasyon testine göre değerlendirdik bakalım inşallah pozitiftir 🥰🥰
Var gibi canım hayırlı olsun 💜 ama listede bat tarihin 31 Ocak , bata 5 6 gun var dedin ☺️

Ben verdim geldim :)) bekle ki oglen olsun. Pazartesiden sonra test yapmadim ben. Hatta dun sabah kanamam oldu regl basladi sandim. Ama devami gelmedi. Umidi kesmistim aslinda. Baska bisey icin gitmistim dun saglik ocagina. Doktora anlatinca o da bugun bekle devami gelmezse yarin tahlil yapalim dedi. Devami da hic gelmedi. Ben de baska test yapmadim negatif gorcem diiye o kadar cok yapmistim ki cok moralim bozuldu. Simdi de hic pozitif hissetmiyorum aslinda. :KK43:
İnşallah pozitiftir canım haber beklyorum senden 🙏🏻 bende sağlık ocagindayim şuan

Uygulama yanlış gosteryomjs galiba 14 gün olayını okuya okuya öğrendim 😀
Ben geç yumurtladim sanıyordum meğer uygulama yanlış gosteryomus
Ben de cahillikle uygulamanin azizligine ugradim :) ama yine de guzel zamanlari yakaladik galiba biz de. Ama cok emin olamiyorum o yuzden. Ogleden sonra ogrenecegiz birlikte 🤗

Benimde

Benim tarifte lezzetli oluyor bir deneyin derim 🥰 Avokado yumuşamış olacak; küçük çay tabağında tuzla 1 diş sarımsak rendesini ezin, krema gibi olsun sonra bir büyük kaseye avokado, zeytin yağı, limon, ve sarımsağı koyun hepsini ezin krema gibi olsun karışım ekmeğin üzerine sürün biraz da pul biber serpin yanına beyaz peynir oohh afiyet olsun 😋
Teşekkürler 😍

Ben de cahillikle uygulamanin azizligine ugradim :) ama yine de guzel zamanlari yakaladik galiba biz de. Ama cok emin olamiyorum o yuzden. Ogleden sonra ogrenecegiz birlikte 🤗
Ben ovu testi yaptım bu ay ama uygulama adetimi öyle gösterince çok kafam karıştı geç mi yumurtladim diye, meğer sat tarhim yanlismis o yüzden herşey kaymış

Kizlarr ben dun hsg oldm yumurtlamam baslamadan oldum. Sizce yukurtlama zamanimi etkiler mi. Ovulsyon testi ile takip ediyrum zaten edet bitiminden beri. Birde doktoruma sormayi unutmusum ne zaman birlikte olmaya baslayabiriz. Yumurtlamaminda eli kulaginda 🙄😅

Tebrikler
Kaç aydır deniyorsunuz
Bu ay farklı bir şey denediniz mi
İlişki günleriniz nasıl oldu
Teşekkür ederim.. korunmasız ilk ayımızdı, yumurtlama günlerimi takvim olarak takip ettim günaşırı birlikte olduk, ilişki bitince ayaklarımı yukarı kaldırıp 5-10 dakika bekledim, ayağa kalkmamaya dikkat ettim bu kadar başka birşey yapmadım caanım 😍😍

O sancı bende de var yaa. Benim 2 tane oluşmustu o yüzden ihtimal veremiyorum belkide benim ki yeni çatlayacak öyle bir şey olabilir mii? Yap gitsin kız adamlarda şokta üst üste bu aşkla heycanla yapınca 😂😂
Bilmiyorum ki.. 2 Şubat'ı da değerlenmedik demeyelim işte 😁 yok yaa önceden ben üst üste değerlendirelim isterdim ama o strese giriyorum olmuyor diye kaçardı. Kendi de dedi dün, önceden görev gibi geliyordu diye. Ama şimdi ben abartmayalım diyorum o istiyor olacak illa diye. Allah eşimin umudunu boşa çıkarmasın bari 🙏☺️ o değil de ben şoktayım 🤣

Kızlar kan ve idrar verdim, yarın sabah 11 gibi arayın sonuçlar için dedi, nasıl dayanacam ya
Yaaa bana 4 ten sonra gelin doktorunuzdan ogrenirsiniz dedi hemsire. Ama senin testin pozitif zaten. Endise etmene gerek yok bence. Kac tane test yaptim bilmiyorum hic silik bile cizgi cikmadi ben de :)

Enabizdan yine tahlil sonuclarina bak cikarsa orda gorursun.

X