Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat beklenen adet tarihi canım
Sanırım herkes icin değişiyor bu kolay hamile kalmak..

Kizlar ben avakadoyu omlet yapıp yiyordum belki bu şekilde yiyebilirsiniz avakodoyu ezip yumurta ile cirpiyorum biraz da Baharat katıyorum bide böyle şans verebilirsiniz avakadoya
İyi fikirmiş. Reçelden sonra omlet. Var mı arttıran

En son çikolatalı avocadolu puding tariflerine bakıyordum ama cikolataya yazık olur diye vazgeçtim ben paprikayı keşfettim

Ya çok teşekkür ederim vallahi daha yeni bitti reglim zaten, geçen reglimden önce yapılan zaten tutmamıştır biraz zor. Yumurtlama zamanımı pepappten takip ediyorum. Bakalım, rabbim ne zaman nasip ederse artık Allah isteyen herkesee o miss yavru kokusunu nasip etsin

Canım valla bişeyleri öğrenince sıkıntı oluyor bence. Cehallet mutluluk bence ilk hamileliğimde 26 yaşındaydım ama ne yumurtlama biliyordum ne bat falan.. istediğim ay da şak diye oldu. Hamileyken de en ufacık kötü bişey gelmedi aklıma çünkü düşük vs çok istisnai bişey gibiydi benim için. Şimdi 36 yaşındayım ve sağlıklı bi şekilde bi bebek dünyaya getirebileceğimi hiç sanmıyorum çünkü sürekli diken üstünde olucam. Doğacağı güne kadar tadını çıkaramicam

Çok heyecanlı bekliyoruz -Arwen-
Çok teşekkür ederim desteğinize yarın sabah ilk idrarla test yapıp kan vermeye gideceğim inşallah enfeksiyon falan değildir bebektir
Bol bol dinlenin lütfen fazla ayakta durmayın yarın inşALLAH hayırlı haberlerini alırız
Çok teşekkür ederim desteğinize inşallah bir bebek vardır ve benimledir
Cuma kan ver iyi e yükselmiş olur hem
Kuzum bi bebek olduğunu öğreneyim de bakalım inşallah tutunması için ilaç falan isterim en kötü

Kizlar teşekkür ederim hepinize inşallah hepiniz çift çizgileri görürsünüz ben yinede tam emin değilim cuma günü normal test alıp yapicam cumartesiye kan veririm artık

Haklısın kuzum ya ben bide bu işlerin içindeyim ebeyim istemesemde biliyorum birçok şeyi bu ay hesap yapmıcam diyorum beynim otomatik hesaplıyor yumurtlama gününü felan aman herşeyin hayırlısı olsun inşallah kuzum ne diyelim tevekkül edince rahatlama hissi geliyor diyorum ki demek ki daha zamanı var

Biz 36 lık çıtırlar

Tam olarak 26 yaşındayım ve hiçbir şey bilmiyorum, bu ay hamile olmak istiyorum sadece ben gidiyim cahil cahil yaşayayım en iyisi

partalina_ hope2022 kızlar yaa sizin yumurtalıklarda da sancı var mı? Acaba bi tane daha mı çatladı diyorum aynı çatlamadan sonraki sancı gibi. Eşim de coştu valla bugün yine olsun diyor kaçırmayalım hiçbir günü diyor. Adam hasta bi de, ne kadar fedakâr

Tam olarak 26 yaşındayım ve hiçbir şey bilmiyorum, bu ay hamile olmak istiyorum sadece ben gidiyim cahil cahil yaşayayım en iyisi
Yanlış anlama sakın o yaşlarda ve ilk gebelikte biz de aynı durumdaydık. Allah sana da tecrübe ettirmesin be kuzum. Keşke biz de kayıplar yaşamasaydık da aynı bilgisizlikle tadını çıkarsaydık her şeyin. Öğrenmeye hiç çalışmasan mı acaba?

Allahım hiç kimseye yaşatmasın amiiinnn bazen korkuyorum yani bende akışına bırakayım diyorum, bazen çok heyecanlanıyorum vallahi çok garip şeyler bunlar.. rabbim yine de verdiğinde de vermediğinde de hayır vardır, hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin hiiç bir annede evlat acısıda yokluğu da yaşamasın gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…