Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba hanımlar 🙋🏻‍♀️ ben bugün bir şey denediiiimmm 😜 ben 5 aylık evliyim ve herkes gibi bizde bir evlat sahibi olmak istiyoruz inşallah sesimi duyurabilirim bilmiyorum.. Normal de bugün regl olmak gerekiyordu olmadım erken gebelik testi yaptım sonuç negatif normal testi de denedim o da negatif en sonunda bu ovulasyon olayını denedim ekteki gibi anlamadım hamile miyim değil miyim yardımcı olursanız sevinirim 🌸 kafam karışık umarım yardımcı olursunuz sabırsızlıkla bekliyorum 💖 🥺Eki Görüntüle 2998953
Canım ovuda hamilelik için pik olması gerekiyo. HCG daha kesin bilgi verir canm

Merhaba hanımlar 🙋🏻‍♀️ ben bugün bir şey denediiiimmm 😜 ben 5 aylık evliyim ve herkes gibi bizde bir evlat sahibi olmak istiyoruz inşallah sesimi duyurabilirim bilmiyorum.. Normal de bugün regl olmak gerekiyordu olmadım erken gebelik testi yaptım sonuç negatif normal testi de denedim o da negatif en sonunda bu ovulasyon olayını denedim ekteki gibi anlamadım hamile miyim değil miyim yardımcı olursanız sevinirim 🌸 kafam karışık umarım yardımcı olursunuz sabırsızlıkla bekliyorum 💖 🥺Eki Görüntüle 2998953
lh testi tam sonuç vermez canım yarın ilk idrarınla gebelik testi yap bence bu seni yanıltabilir bende denemiştim adete yakın koyulaşmıştı 2. cizgi o yüzden net sonucu gebelik testi verir inşallah tez zamanda güzel haberlerini alırız

regliye kaldı 4 gün yine gribim tüm belirtiler kayboluyor ya da birbirine karışıyor hep bi umut diye parol dışında ilaçta içmiyorum yine beklemeceler :hasta:

Kızlar hamileliğin daha ilk haftalarındayım, ve soğuk algınlığı var hastalandım. Ateşim çıktı 38.5 çok tehlikeliymiş, ne yapabilirim? Sağlıma kavuşamak istiyorum bir an önce korkuyorum birşey olacak diye
Geçmiş olsun ilaç almışsınız zaten ben son kimyasal geçirirken bana parol serum taktılar baya iyi hissetmiştim ağrılarına iyi gelmişti imkanın varsa serum gerçekten rahatlatiyor

en iyisi bir taba sirke koyup içine aspirin atmak canım sonra bütün eklemlerini ovala nasıl rahat edersin dün benimde ateşim vardı öyle rahatladım
Merhaba canım bı şey danisicaktim benim adetim biteli 3 gün oldu ama adet ertesi hemen beyaz akıntı başladı sizce yumurtlama olmuş olabilir mi bu kadar erken

Merhaba canım bı şey danisicaktim benim adetim biteli 3 gün oldu ama adet ertesi hemen beyaz akıntı başladı sizce yumurtlama olmuş olabilir mi bu kadar erken
bazen adetten ertesi gün bile hareketleniyor canım beyaz akıntı yumurta oluşması sulu akıntıya dönerse çatlama bolca değerlendir :KK200::KK200:

Canım.benim. adet bitimiyle ertesi günü direk akintim.baslar 10_11gun yumurtlamam olur.senimde öyledir erken yumurtlamam oluyodur

Döngün uzun değilse adet sonrası yumurtlama olabilir canım benim de öyle mesela 25 gün döngüm adet bitimi yumurtlama ağrısı oluyor

lh testi tam sonuç vermez canım yarın ilk idrarınla gebelik testi yap bence bu seni yanıltabilir bende denemiştim adete yakın koyulaşmıştı 2. cizgi o yüzden net sonucu gebelik testi verir inşallah tez zamanda güzel haberlerini alırız
İnşallah beklemedeyiz bakalım, hem kendimi de ümitlendirmek istemiyorum hem de adet olucam zaten rahatlığı var garip 😄

Merhaba hanımlaaar 🤭 ben 1.5 yıldır evliyim, artık sonunda çocuk istemeye başladık, en son reglimden 3-4 gün öncesinde denedik, regl oldum yeni bitti. bu ay boyunca da deneyeceğim. Gerçekten hiçbir fikrim yok, bat nedir 😂 bu süreçte ne yapmam gerektiğini pek bilmiyorum malum sizde yaşamışsınızdır her kafadan bir ses çıkar. Bende şöyle oldu bende böyle oldu. Kimisi diyor hemen oldu kimisi diye hamile kalmak öyle kolay bir şey değil gibi gibi. :) Sizleri okuyorum kenardan kenardan :)

Ya kızlar bazen düşünüyorum da normal bir şekilde gebe kalmak asıl mucizeymiş gibi geliyor size de oluyor mu sanki gebe kalmak çok zor bişey miş gibi geliyor tedavisiz kendiliğinden gebe kalanlara asıl hayret ediyorum 😂😂😂
Zaten gebelik mucize değil mi hep ne derler mucizemiz geliyor 🤣🤣

X