Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bol bol dinlenin lütfen fazla ayakta durmayın yarın inşALLAH hayırlı haberlerini alırız

Canım diğer testleri de atsana bakalım gebelik testi ni ayrıca daha çok yenisiniz stres yapmayın lütfen çok etkiliyor bu stres olayı eşinle doktora gidin ön muayene olun her hangi bir sorun
Ön muayene oldum şükür ikimizde de bir sorun olmadığını söyledi biz de e madem öyleymiş fırını çalıştıralım dedik ama garip yani erken gebelik ile hcg testi dün akşama ait ne olur ne olmaz diye atmamışım bugün de gezinirken okudum bu lh olayını hepsi ekte

Eklentiler

• IMG_20220201_193745.jpg
    99,8 KB · Görüntüleme: 82
Ne güzel işte kuzum sorun yoksa kendinize zaman ayırın bence elinizden geldiğince stresten uzak durun inşallah en kısa zamanda sağlıklı hayırlı evlat sahibi olursunuz

Hoşgeldin stres yapma burayı takip et ovulasyon dönemini takip et eminim sonuç alacaksın

Bana da Diaformin verdi ama ben düzenli kullanmıyorum ya ilaç kullanmayı pek sevmiyorum yaa
Hadi inşallah canım, bu arada o ilacı düzenli bir şekilde kullan muhakkak bende de var insülin direnci yıllardır bı kullan bir kullanma durumu yaşıyorum en son doktor böyle gidersen 5 yıla şeker hastasısin dedi. Şimdi yan etkisi en az olan matofini kullanıyorum daha az rahatsız ediyor beni faydası da var gerçekten. İlaçtan kurtulmak için basit karbonhidratı hayatta. Çıkarmak ve hareket şart. Allah muhafaza gebelikte şeker çıkma ihtimali de yüksek oluyor bu durumda...ben yıllarca diyetislenlere gittim hep 5 öğün verdiler daha kötü oldum şimdi aralıklı oruç yapıyorum çok şükür daha iyiyim. U ilaçtan kurtulmak için alışkanlıkları değiştirmek gerekiyor

Kizlarrr kac gundur takip edemiyordum ne kadar cok konusmussunuz bugunnn HSG cektirdimm canımdan can gittiiii

Haklısın kuzum aslında dikkat etmem gerekiyor

Kızlar hamileliğin daha ilk haftalarındayım, ve soğuk algınlığı var hastalandım. Ateşim çıktı 38.5 çok tehlikeliymiş, ne yapabilirim? Sağlıma kavuşamak istiyorum bir an önce korkuyorum birşey olacak diye

Canım doktora gittin mi bilmiyorum ama parol ateş düşürür içebilirsin ılık duş al ateş çok önemli bebek için dikkat et kendine doktora da görün mutlaka

Geçmiş olsun,bulunduğun yere yakın bir hastanede acildeki doktorla ya da kadın doğum doktorun varsa onla görüşerek ilaç kullanmanı öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…