Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Biz 36 lık çıtırlar 😋
Canım valla bişeyleri öğrenince sıkıntı oluyor bence. Cehallet mutluluk bence 🤣 ilk hamileliğimde 26 yaşındaydım ama ne yumurtlama biliyordum ne bat falan.. istediğim ay da şak diye oldu. Hamileyken de en ufacık kötü bişey gelmedi aklıma çünkü düşük vs çok istisnai bişey gibiydi benim için. Şimdi 36 yaşındayım ve sağlıklı bi şekilde bi bebek dünyaya getirebileceğimi hiç sanmıyorum çünkü sürekli diken üstünde olucam. Doğacağı güne kadar tadını çıkaramicam
Benim yan komsum 39-40 yasinda iki yane pespese dogurdu yas belki onemli ama onemli olan saglikliysan sorn olmz Allahin iziniyle Rabbim nasip etsin insallah bnde 33.5 yasindaym 27 yasndn beri bekliorm genckende kaldim iki dusuk oldu simdi seker tansiyon var bakalim belki dha iyi olur hersy :)

Çok teşekkür ederim desteğinize yarın sabah ilk idrarla test yapıp kan vermeye gideceğim inşallah enfeksiyon falan değildir bebektir🥰

Çok teşekkür ederim desteğinize inşallah bir bebek vardır ve benimledir🌸

Kuzum bi bebek olduğunu öğreneyim de bakalım inşallah tutunması için ilaç falan isterim en kötü🙈
Canım USG de kese görünmeden ilaç vermezler verilmemeli de Allah muhafaza dış gebelik molar gebelikte falan iyice tutunması sıkıntı benim 2. gebelikte baska doktor keseyi görmeden verdi kendi doktorum öğrenince çok kızdı sonra. Sağlıkla ilerlesin inşallah
Kizlar teşekkür ederim hepinize inşallah hepiniz çift çizgileri görürsünüz🥰 ben yinede tam emin değilim cuma günü normal test alıp yapicam cumartesiye kan veririm artık 💙🤍🧿🥰
Hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin🧿

ovulasyon denedim ama soğan kürü denemedim çünkü pcoslu olduğumuz için nasıl etkiler net bilmiyorum prowomen kullancam bakalım bu aya alacağımda
Bana sorarsanız soğan kürünü dememeyin bile cook etkiliyor hormonları

Benim yan komsum 39-40 yasinda iki yane pespese dogurdu yas belki onemli ama onemli olan saglikliysan sorn olmz Allahin iziniyle Rabbim nasip etsin insallah bnde 33.5 yasindaym 27 yasndn beri bekliorm genckende kaldim iki dusuk oldu simdi seker tansiyon var bakalim belki dha iyi olur hersy :)
Ben 36 yım ama ruhum hala 23 ümde yaşa takılmıyorum tabi bu kadar ara vermesem iyi olurdu diyorum ama nasip kısmet her şey. Rabbim sana ve buradaki herkese annelik duygusunu yaşatsın inşallah

Uzun süre ayakta kalınca alt karın kasık bölgesinde ağrı oldu sağ bacağıma vuran da bi sızı var sırtım falan da ağrıyo iyi uyuyamadığım için diye düşündüm ama adet mi geliyo acaba ya🥺

İnşallah canımm inşallah, tuvalete girip duruyorum bakıyorum yok yazdığımdan beri olmadı tekrar

Sabah ilk idrarla yapcam mutlaka inşallah vardır kuzum

Ay inşallah nasıl moral oldunuz hep pembe kahve yazıyolar dedim herhalde enfeksiyon falan inşallah yerleşmedir inşallah vardır bebiş❤️
Kuzu inşallah bebişin sana tutunmaya çalışıyordur bizi merakta bırakma bir gelişme olursa aklım sende 🌸

Ben 36 yım ama ruhum hala 23 ümde yaşa takılmıyorum tabi bu kadar ara vermesem iyi olurdu diyorum ama nasip kısmet her şey. Rabbim sana ve buradaki herkese annelik duygusunu yaşatsın inşallah
Ben yasa biraz takiyorum o da genc anne olmak icin yoksa yas sadece sayi benim icinde aminnnn

Allahım hiç kimseye yaşatmasın amiiinnn :KK43: bazen korkuyorum yani bende akışına bırakayım diyorum, bazen çok heyecanlanıyorum vallahi çok garip şeyler bunlar.. rabbim yine de verdiğinde de vermediğinde de hayır vardır, hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin hiiç bir annede evlat acısıda yokluğu da yaşamasın gerçekten :KK43:
Amin kuzum 🙏 böyle şeyler okuyup da strese acabalara boğulmanı istemem. Gönlünü ferah tut yaşın daha küçük. En doğru zamanı bilir Allah 🥰
Ben de yaşa hiç takılmıyorum hatta kayıplarım için bile isyan etmiyorum. Allah'ın vermediğinde de vardır bi hayır. Olacaksa sağlıkla huzurla olsun 🙏 hiç annelik duygusunu tatmamış olanları da çok bekletmeden yormadan versin inşallah 🥰

-Arwen- -Arwen- nasılsın tatlım ağrın falan varmı aklım sende kaldı ya😏 devam ediyormu lekelenme
Canım iyiyim ağrım sızım yok çok ayakta kalırsam alt karın ve kasıkta ağrı oluyo bacağıma vuruyo sızısı ama dinleniyorum. Lekelenme peçeteye sildiğimde azcık bişey geldi bide az önce günlük pede toplu iğne ucu kadar gelmiş. Ya bilmiyorumki kız iki gün önce birliktelik olmuştu sperm kalıntısı falan olabilir mi diye de düşünmüyo değilim ama renkli olur mu ki😅
Kuzu inşallah bebişin sana tutunmaya çalışıyordur bizi merakta bırakma bir gelişme olursa aklım sende 🌸
Canlarımm kardeşlerimm çok teşekkür ederim desteğiniz beni merak ettiğiniz için🥺🌸 inşallah güzel haber veririm yarın, inşallah bebektir basit bi enfeksiyon değildir🍀

partalina_ partalina_ @hope2022 kızlar yaa sizin yumurtalıklarda da sancı var mı? Acaba bi tane daha mı çatladı diyorum aynı çatlamadan sonraki sancı gibi. Eşim de coştu valla bugün yine olsun diyor kaçırmayalım hiçbir günü diyor. Adam hasta bi de, ne kadar fedakâr 🤣🤣
Eniştem baba olma yolunda kararlı 👏🏻👏🏻👏🏻 Valla olabilir yani.. bende çatlayacak bir yumurta vardı o günlü ağrı da gitti ama belki sende üstüste çatlar valla sakın es geçme 💪🏻

Amin kuzum 🙏 böyle şeyler okuyup da strese acabalara boğulmanı istemem. Gönlünü ferah tut yaşın daha küçük. En doğru zamanı bilir Allah 🥰

Ben de yaşa hiç takılmıyorum hatta kayıplarım için bile isyan etmiyorum. Allah'ın vermediğinde de vardır bi hayır. Olacaksa sağlıkla huzurla olsun 🙏 hiç annelik duygusunu tatmamış olanları da çok bekletmeden yormadan versin inşallah 🥰
Aminnn insallah ben yasa sdce gec anne olcm diye takılıyorum yoksa aman sagliktan önemli hicbrsey yok er yada gec varcamiz yer belli

Canım iyiyim ağrım sızım yok çok ayakta kalırsam alt karın ve kasıkta ağrı oluyo bacağıma vuruyo sızısı ama dinleniyorum. Lekelenme peçeteye sildiğimde azcık bişey geldi bide az önce günlük pede toplu iğne ucu kadar gelmiş. Ya bilmiyorumki kız iki gün önce birliktelik olmuştu sperm kalıntısı falan olabilir mi diye de düşünmüyo değilim ama renkli olur mu ki😅

Canlarımm kardeşlerimm çok teşekkür ederim desteğiniz beni merak ettiğiniz için🥺🌸 inşallah güzel haber veririm yarın, inşallah bebektir basit bi enfeksiyon değildir🍀
Canim kistin patlamis olabilirmi senin ben ona benzettim
Benimde bacagima vuran kasik ve yumrtalik agrim var ve sanirim kist olustu bende de bu ay daha oncede 4-5 kez basima geldi

Genelde pik gördükten bir ya da iki gün sonra silikleşiyo yada bende öyle bilmiyorum herkesin bünye farklıdır tabi. Ben 30 lu test almıştım bol keseden kullanıyorum 😃
Ben de öyle aldım da yurtdışındayım.Çıkarken valiz kontrolünde hayırdır deli misin demesinler diye hepsini alamadım yanıma 😅

X