Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Bende planlıyorum bat 19 şubat

Hayırlı olsun canım inşallah güzel haberleri de yazarız

Kızlar merhaba bende genetik kan pıhtılaşması var geçen ay tedaviye başladık yumurtlama takibiyle birlikte bu ay progestana başladım ve başım çok dönüyor benimle aynı olan var mı

Canım lh net sonuç vermez bence gebelik testi daha net sonuç verir gecikmen de olmus tekrarla gönlüne gore olur inşallah

Eniştem baba olma yolunda kararlı Valla olabilir yani.. bende çatlayacak bir yumurta vardı o günlü ağrı da gitti ama belki sende üstüste çatlar valla sakın es geçme
Bugün annemler geldiler, onlara bile itiraf etti bu sefer çok istiyorum öncekiler gibi değil dedi. Belli zaten dedim önceden gerçekten görev gibi kaçardı, olacağı varsa da olmazdı. Şimdi ben diyorum önemli değil, olmaz diyor bugünü de boş geçmicem. Azmine hayranım kocamın böyle olunca daha çok seviyom benim 4 yumurta vardı ya, bi tane daha mı çatladı acaba dedim. İnşallah öylrdir
Ben bu sabah mide bulantısıyla uyandım bat 14, yumurta ve spermler şokta
R Random3 hope2022
Tatlım iğnenin etkisi daha yaa, bir sürü hormon ilaçları kullanıyoruz normal yani. Yapışsın o yumurtalar spermleri bırakmasın inşallah

Ay inşallah bu isteğin azmin karşılığını alırsınız
Bizimki de ne zamanki benimle doktora gelmeye muayeneye girmeye başladı, işin rengi değişti 3 ay boşuna uğraşmışım..

Yok kız renkli.olmaz yerleşmedir o ihmal etme git bı doktora hemen haberdar et bizide benim de bugün kasığımda arada ağrı girip cikiyor.adet yakın olunca böyle oluyodu bu ayda gol değil heralde hep direkten dönüyor

Ay inşallah bu isteğin azmin karşılığını alırsınız
Bizimki de ne zamanki benimle doktora gelmeye muayeneye girmeye başladı, işin rengi değişti 3 ay boşuna uğraşmışım..
Hepsinin bi dönüm noktası var demek ki bizim kadar ciddiye almadıkları kesin. Daha 4 gün geçti yaa bu günler nasıl geçecek??

Ben de öyle aldım da yurtdışındayım.Çıkarken valiz kontrolünde hayırdır deli misin demesinler diye hepsini alamadım yanıma
Hahaha cok iyi ya inşallah karnında bebişinle dönersin doktorum bol bol kivi ye dedi bana kan sulandırıyormuş sanırım kan pıhtılaşması olmasın diye.sende ye istersen

Hepsinin bi dönüm noktası var demek ki bizim kadar ciddiye almadıkları kesin. Daha 4 gün geçti yaa bu günler nasıl geçecek??
Bilmiyorum valla ovulasyon - gebelik testi arasında da bazı testler olsa keşke.. sperm şu an tüplerde testi.. spermle yumurta arasında kaç cm var testi falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…