Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sen de salmışsın bombayı ortaya nasıl aramasın insanlar kız senin yine bat daha yakın benden bana noluyosa daha 1 hafta öncesen başladım dellenmeye bi biz bide Ruyaperisi üçüzler

Çıktım kuzum bugün biri erken gebelik testi biri normal ikiside negatif aşılama oldum ben bu ay doktora msj attm negatif dedim idrar testi yaoma Çarşamba direk kan ver dedi durabiliyonmi demioda bekle dio
Bak nasıl biliyorum ama kuzun çarşambaya da pek kalmamış ama testte görmek istiyoruz dimi yaa o çift cizgiyi görmek ne güzeldir biz de piksellerine ayirmadan kopkoyu görürüz inşallah bi gün

sen de salmışsın bombayı ortaya nasıl aramasın insanlar kız senin yine bat daha yakın benden bana noluyosa daha 1 hafta öncesen başladım dellenmeye bi biz bide Ruyaperisi üçüzler
Bat yakında iş yok bende içimden bı ses adet Olcan havalara girme diyo ilkkez bu ay bişey farkettim goguslerde ki damarlarım daha belirgin boynumdan goguslere inen damarlar bile belirginsmis hiç yaşayan varmı aranızda bunu

Bak nasıl biliyorum ama kuzun çarşambaya da pek kalmamış ama testte görmek istiyoruz dimi yaa o çift cizgiyi görmek ne güzeldir biz de piksellerine ayirmadan kopkoyu görürüz inşallah bi gün
Bı görsek kanda direk söyleyince bana daha çok koyuyor o hastaneden hızlıca uzaklaşmak geliyor içimden idrar testinde yalama olduk artık koymuyo okadar bugün yaptığım testi efekt yaptım kararttim biraz renk oynaması yaptım yok anam olmayınca olmuyo acaba öyle gozukurmu dedim bir umuttur yaşamak

Ay buna katılıyorum kan testini aşamıyorum ama idrar testine o kadar laçkalaştım ki negatif görüyorum çöpe atıyorum sonra akşama kadar o çöpe kaç kez bakıyorum belki yanlış görmüşümdür diye test koskoca negatifi gösteriyor bozuktur bu ya diye teste kızıyorum sonra bir daha test yapmıycam faslı dayanamayıp yapılıyor tabi

Testin içini acmalar flash tutmalar negatif filtreler.... Yaşıyoruz o mevzunun da en kralını
Geçen yaptigim testte hafif bi kuruma çizgisi çıkmış da bakmalara doyamadım

Aynen kuzum bende öyle kaç defa alıyorum çöpten.atarken bı artisleniyorum firlatiom atiyom snra bakıyorum madem bakican niye atiosun diye kendime kızıyorum snra markada beğeniyorum negatif çıkıyor zaten ucuz bunlar ondan diyorum ama kan Desti hemşire direk soyluyoya biseyde denmiyo içimde patlıyor artık akillandim kan veriyorum herzman aynı yalan adetim 3 gün gecikti kasık ağrım var kanı veriyorum 1 saat snra gelin diyor beklemiyorum edevletten bakiveriyorum

Testin içini acmalar flash tutmalar negatif filtreler.... Yaşıyoruz o mevzunun da en kralını
Geçen yaptigim testte hafif bi kuruma çizgisi çıkmış da bakmalara doyamadım
Bende 3 ay önce hafif çizgi var gbi geldi bu klibe atmıştım arkadaşın biri negatiflestirmis anam bı çizgi var hayrli olsunlar havada uçuştu ben kendimi hamile san eşime diyom bak var çizgi yahu elimdeki testte neden yok diyo adam tabi yine son sözü kan testi söyledi ama olsun o 3 gün çok güzel geçmişti

İnşallah bu ay bunların hiç birini yaşamayalıım Bebişlerimiz sağlıkla yerleşmiş olsunlar bizde kan verdiğimizde idrar testi yaptıgımız da mutlu haberi alabilelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…