Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah bu ay bunların hiç birini yaşamayalıım Bebişlerimiz sağlıkla yerleşmiş olsunlar bizde kan verdiğimizde idrar testi yaptıgımız da mutlu haberi alabilelim
İnşallah tatlım rabbim önce hiç çocuğu olmayanlara versin annnelik duygusunu tatmamış olanlara snra bana versin ben hep böyle dua ettim bugüne kadar çünkü ben bı kez anneliği tattim

Kuşum bende öyle bişey yok şöyle bişey var göğüs ucunun etrafındaki kahverengi kısım dışa çıkkın olmuş bu ilk kez geliyo başıma Hamile değilsem ben de senle poliklinikleri gezcem gibi

Testin içini acmalar flash tutmalar negatif filtreler.... Yaşıyoruz o mevzunun da en kralını
Geçen yaptigim testte hafif bi kuruma çizgisi çıkmış da bakmalara doyamadım

Yaa ben 15 aydır kuruma çizgisi bile yok testlerde tek gördüğüm kıpkırmızı bir tek çizgi geçen ay hele rüyamda test yapıyorum 1 tanesi pozitif inanmıyorum teste bir daha yapıyorum oda pozitif gene inanmıyorum bir daha yapıyorum oda pozitif cıkıyor ikna oluyorum uyandım koştur koştur 3 tane test aldım 3 de koskoca negatifsin sen dedi bana bu sefer negatif olduguna inanmadım kan vermiştim

Acil test sponsoru bulmak lazim valla adet gününe kadar bitecek diye korkuyorum
Ben bugün 2 erken gebelik 1 kaset test aldım eczacı 4 gün kala deneyebilirsiniz dedi yarın yapcam birini aman biterse de yenisini alırım aklımda kalacağına modundayım

Benı de ekler misin bat 18 Şubat
Hoş geldin canım ekliyorum tabi bol şans
Ben de hiç kuruma çizgisi görmedim ya tertemiz negatif hep ama o kadar ikna olmuyorum ki negatif olduğuna tertemiz delirtti beni bu velet gelmeden

Ya adet takvımımı takıp edıp yumurtlama günü hesaplıyorum ama umarım yanlış olmaz .. ve cıddı manada psıkoljık baskı var bana yardımı olursunuz degılmı

Ya adet takvımımı takıp edıp yumurtlama günü hesaplıyorum ama umarım yanlış olmaz .. ve cıddı manada psıkoljık baskı var bana yardımı olursunuz degılmı
Canım adet takvimiyle çok alakalı olmadığını gördüm ben bu ay ovülasyon testi ile takip ettim, düşük hamilelik olasılığı olan günde 2.yumurtlama gördüm mesela. Ama 1 dolu 1 boş şeklinde gidebilirsin ovülasyon kullanmazsan

Allahım çok şükür daha delirmemişim bende böyle düşünüyordum tek değilmişim
Önceleri bende kendimi delirdi sanıyordum snra burayı buldum baktım tek değilmişim ohooo ben gbi dolu varmış kendini yalnız hissetme arkadaşım ama öyle yani kafayı kaldiriyo bı bakışı var yinemi abla bu aydami olmadı tüh size der gibi başka başka yerlerden alıyorum bende çoğu kez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…