Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benm 8 gün vardı bugün dayanamadım yaptım iyi halt ettim tek çizgiyi gördüm K.üstüne oturdum
Benim 7 kalA erken gebelik testinde çok silik çıktı. Ne sabırsızız yahu normal testlerde çıkmaması çok daha normal

Benim 7 kalA erken gebelik testinde çok silik çıktı. Ne sabırsızız yahu normal testlerde çıkmaması çok daha normal
Tatlım benim ki normal kaset testti valla birsey çıkmadı.ayrıca evde test yoktu intertten sipariş verdim eşim duymadan güya sürpriz yapacağım evde test olsaydı çoktan yapmaya başlardım deli gbi inşallah senin ki koyulaşır iyice

İnşAllah güzel haberler verirsin yakında kuzum
İnşallah kuzuum hepimiz inşallahh çokça amin
Göğüs hassasiyeti çok farklı bence hamilelikte hem şişiyor hem de taş gibi sıcak oluyor benim göğüslerim
Bilmiyorum 1 haftadır falan şişti iki gündür de inanılmaz ağrıyo normalde böyle olmam hafif dolgunlaşır
Eki Görüntüle 2998410 bu arada adetim gecikti bi uygulamaya gore 7 gun diger uygulamaya gore 2 gun ama ben gecen ay 25 inde oldum bu ay olmadim hala bide fitil kullandim acaba ondanmi gecikti
Kız bebiş el sallıyo resmen kan verseneee
Canım normalde adet öncesi ağrıyor mu goguslerin ?
Yok canım dolgunlaşır sadece, bi geçen ay ağrı olmuştu o da dokununca az bi miktar. Bu seferki başka bişey nefes alırken sütyene değince acıyo ya var mı böyle bi saçmalık

Amiiiin Bir kaç gün daha kendini oyala cok dinlememeye çalış.. sonra kan testi yaptırırsın inşallah da belirtiler bebişe işarettir
İnşALLAH ya ilk gebeliğimi Aralık ayında yaşadım ve kimyasal oldu umarım bu sağlıklı olur

Canım ben kürtaj olmadım ama arkadaşımda kan pıgtılaşması olduğu için gelişim durdu ve kürtaj oldu.kürtajdan sonra 6.ayıydı şuan hamile 6.ayda kaldı yani

Canım sana kim söyledi ikizin olma ihtimalin yüksek die.sen değilde senin abin varsa onun ikizi olma ihtimali daha çok ben öyle duymuştum.ayrıca galiba yaşadıkların psikolojik bilmiyoruz ki
Eşim tarafındada ikiz var,ben kendim de ikizim ve bizim taraftada ikiz var bu nedenle normalden yüksek oluyor,umarım psikolojik değildir

Canım ben kaybettim bebeğimi 29 aralıkta kürtaj oldum şimdi adetimin bitmesini bekliyorum ki planlı bir şekilde çalışmalara başlayayım. Senin de daha erken az sabret

Kiz iste 4 5 saat icinde cikti ondan yani yoktur diye düşünüyorum gecen ay yaptim oda saatler icinde cikti 2. Cizgi hemde kipkirmizi gittim test verdim yok

Eşim tarafındada ikiz var,ben kendim de ikizim ve bizim taraftada ikiz var bu nedenle normalden yüksek oluyor,umarım psikolojik değildir
Benim abimin eşide ikiz.hamile kaldı doğum yaptı tek bebek oldu.benim kendi eşimin ikiz kardeşi var hamile kaldım ikizdi ama stresten dolayı düşük yaşadım.yani o belli olmuyor ama kalbinde ki neyse Allah onu versin

Canım ben kürtaj olmadım ama arkadaşımda kan pıgtılaşması olduğu için gelişim durdu ve kürtaj oldu.kürtajdan sonra 6.ayıydı şuan hamile 6.ayda kaldı yani
Umarım bizimde öyle kısa sürer kan pıhtılaşması nasıl belli oluyor acaba benim doktorum parçayı patolojiye gönderdi anomali olduğu için kalbi durmuş sağlıksız gebelik dedi

Canım ben kaybettim bebeğimi 29 aralıkta kürtaj oldum şimdi adetimin bitmesini bekliyorum ki planlı bir şekilde çalışmalara başlayayım. Senin de daha erken az sabret
Bende eylülde kaybettim ikiz gebelikti.ondan sonra çok psikolojim bozuldu ne ağlamalarım bitiyor ne üzüntüm.çevremde hergün birisi hamile havalara uçuyorlar ben bir yıldır uğraşıyorum bir yılın içinde düşükte yaşadım zaten artk daha çok istiyorum olsun die

İkizlerin ikizi olmuyo ikizlerin kardeşinin ikizi oluyo diye duymuştum ben ne kadar doğru bilmiyorum ama

En önemli belirtilerden biri zaten göğüs ağrısı da adet zamanı da olunca insan bilemiyor canım adet mi olacam diye. Benimki üç dört gündür böyle ağrıyor. Adete daha var bu kadar erken ağrıması şaşırtıcı geliyor ya da düzensiz adetim olduğu için ben her an adet olabilirim

Umarım bizimde öyle kısa sürer kan pıhtılaşması nasıl belli oluyor acaba benim doktorum parçayı patolojiye gönderdi anomali olduğu için kalbi durmuş sağlıksız gebelik dedi
İnşallah Şimdi söyle söyleyim arkadaşım ilk gebeliğinde de pıhtılaşmadan dolayı kürtaj olmuş.sonra bi oğlu olmuş tekrar hamile kaldı oda kürtaj yine kan pıhtılaşması.tedavi görüyor ama yine de olacak oluyor.ben cok Detaylı bilmyrm ama hamileyken muayenelerde anlaşıldı rahmine pıhtı atmıştı.o yüzden gelişimi durdu.ama şimdi yine hamile 5 haftaya girecek

Kiz iste 4 5 saat icinde cikti ondan yani yoktur diye düşünüyorum gecen ay yaptim oda saatler icinde cikti 2. Cizgi hemde kipkirmizi gittim test verdim yok
Hmm ilk 10 dk sonrasını ciddiye almayın diyolar ama bu kadar da kıpkırmızı olması normal değilki canım allaallah bilemedim valla günün geçtiyse bence bi kan ver yine de

Oyuzden bizz -Arwen- ile sabretmeyip 7gun varkenden başlıyoruz l.eczacilar odası başkanı bize plaket verse hakkımızdır zengin ettik muhitteki eczacıları
Bi daha mi gelcez dünyaya yaaa amaaaaannnn yapicam sabah ben de test bat 6 şubat dananın kuyruğu kopacaksa kopsun arada karbonata sirkeye falan da yaparım oyalanirim

Napıyım ikizim göğüs ağrısı sırt ağrısı kasık ağrısı üçlüsüyle oturuyoruz sen napıyosunn sabah test yapcam yine ahhahaaha uslanmam ben
Bı sen bı ben akillanmayiz biz sıpalar bı gelsin totosuna totosuna vurucam bizi genç yaşta resmen kafayı yedirttiler bide ben bugün bı foto koydum bebek vardı kızımın kucağında misafirin yeni öğreniyoruz bebek tutmasını gbi biseyler yazmıştım dm yıkıliyor hayrli olsun mesajlarıyla aramayan akrabalarım arıyor hamilemisim diyeben negatif üstüne negatif gördüm bugün milletin haberi yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…