Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bi daha mi gelcez dünyaya yaaa amaaaaannnn yapicam sabah ben de test bat 6 şubat dananın kuyruğu kopacaksa kopsun arada karbonata sirkeye falan da yaparım oyalanirim
Sende bizdensin kizz yap bacım yap kafan rahatlar benim bat 3 Şubat Çarşamba günü kan testi veririm alırım boyumun ölçüsünü yine doğru Mart ayına transfer

Ya ben hamileyim gibi hissediyorum bu kadar belirti fazla bide akıntım var yine geçen ay haricinde hiç akıntı yaşamadım adet öncesi gaz var halsizlik var ama psikolojik mi bilemedimki allahım beklentilerimi boşa çıkarmaz inşallah ya

Az önce öylece petege dayandım belimi isitiyorum fayda faydadir diye içimden gecirdiklerimi nasıl bı yüz ifadesine sokmussam eşim yine ne düşünüyorsun diyor içimden bedenimi dinleyip yeni belirtiler bulmaya çalışıyorum dedim adam elinden gelse kendi dogurucak okadar tuhaf baktı yüzüme

Banada sen hamilesin gbi geliyor canım inşallah öyledir kan nezman vericeksin

Canım kaybın için Allah sabır kuvvet versin inşallah daha sağlıklı bir gebeliğin olacak ve evlat hasretini gidereceksin. Güzel düşün güzel olsun her şey biz evrene olumlu enerji yollayalım ki dönüşü güzel olsun.

Ah bebeğim benim de duygularıma tercüman olmuşsun o kadar karışık ki bende de vaziyetler çok sıkıldım uğraşmaktan eşime de dedim hevesim kalmadi diye ama ayda bir gün bile korunmasız ilişki yasasak çok alakasız bir gün bile olsa içimdeki umut hep var olacak çok istiyorum bi yandan da hep negatiften yıldım artik. Bi de ben sürekli bebek fotoğraflarına bakıyorum sürekli hayal kuruyorum bana güldüğünü anne dediğini mis gibi kokladigimi düşünüyorum
Mesela bu ay tam degerlendiremedik ama aklım hep oldu mu olmadı mı onda çok sıkılıyorum bu ruh halinden bi günüm bi günümü tutmuyor bi gün diyorum yaşımız geçiyor iğne migne çatlatma yaptircam bi gün vazgeçiyorum her şeyden

Ahahhdhahah ay güleceğim yoktu hic yaa Allah da seni güldürsün

Kızlar bugün ovulasyon silikleşince çok moralim bozuldu ya bütün umutlarım gitti. İçten içe çok umutlanmışım

Valla bizimki pozitif çıkarsa vay halimize nazından tuzundan geçilmez.. ama güzellikle olmazsa zorla

Kız yok kepenk indirmek falan bak takipteyim. Bugün salladınız zaten, savsaklama olmasın bak

Yaa ben buna çok güldüm evet yaa son günümüz savsaklandı

İnşallah kuzum Allah çift çizgileri görmeyi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…