Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hahah noluyo sana yaa 😅😅😅 inşallah randevuyu yakın bir tarihe alabilirsin. Eşin ne diyor bu duruma 😅 iğne batmasını bilirim ben de bir kaç kez yaşadım ama tam olarak ne zamandı hatırlamıorum
Ne desin adam ben aaa dedikçe bakıyor suratıma anlamsızca 😅😅 o kanda negatif görünce umutsizlesti bence .. pekbirsey dediği yok ama tabiki nedne adetim olmuyor diye de mutlaka istiyor muayene olmami..

Baya daha 10 gün var sizce hamilelik belirtisi yaşamak için erkenmi veya çoğul gebelik olabilirmi yani ben ikizim ve benim şu şansım yüksek,sırtım belim ağrıyor baş ağrısı var birde bu ay diş ağrısı var,mide bulantısı arada oluyor,kasık ağrım özellikle sol tarafımda oluyor,vicudumu yorgun hissediyorum sürkeli sanki uyku halinde gibiyim çözemiyorum fikirleriniz varmı acaba

:KK70::KK70::KK70:ayyy kız Allah iyiliğini versin.. İnshaAllah yaaa . Bir supriz olsa banada keşke bakalım.. sanmıyorum ama Rabbim büyüktür O isterse olur 😊
İnşallah canım inşallah.bugun deli gibi iki kez test yaptım negatif😁kızımin doğum günüydü bebekte vardı fotografin üzerine bebiş tutmasını yeni yeni öğreniyoruz yazdim Allah'ım DM yıkıliyor hayrli olsun diye🙈bugün Bali yapmayın yahu

Merhabalar bende bu ay gebelik istiyorum silik çizgi ile var zannettik ama hcg yükselmedi çok şiddetli regl oldum 10 gün sürdü şimdi hazırım 😊 7 aylık evliyiz ilk bebeğimiz 3 aylıkken kalp durması sonucu kürtajla alındı bende pcos var hamile kalmam büyük bir şanstı bizim için doktorum dahi inanamadı bebeğin sağlıksızdı gittiğine üzülme hamile kalabildiğine sevin dedi böyle bir durum yaşayan var mı kürtajdan kaç ay sonra hamile kalabildiniz acaba 🥰

Yumurtlamanın ortasında bana yine bi sabırsızlık geldi bazen böyle bebek diye ölücem zannediyorum olsun artık diye aklımı oynatıcak gibi oluyorum sonra bişey görüyorum Ya da aklım başıma geliyo nasıl olsa olur aceleye ne gerek var bu özgür günlerinin tadını çıkar diyorum ama diğer taraf çok daha ağır basıyo.Keşke bu kadar zor olmasaydı diyo insan keşke bilebilsem ne zaman nasıl olacağını.Yoruldum diyorum hem kendi kendime hem de 4 ay yorulmak için erken yıllarca bu uğurda çabalamak da var diyorum.Var mı böyle kafası karışık olan kendini rahatlatmanın yolunu bulabilen ?

Kızlar yaa bu iğne sizin de kulaklarınıza içe doğru bir basınç bir ağırlık yaptı mi

Baya daha 10 gün var sizce hamilelik belirtisi yaşamak için erkenmi veya çoğul gebelik olabilirmi yani ben ikizim ve benim şu şansım yüksek,sırtım belim ağrıyor baş ağrısı var birde bu ay diş ağrısı var,mide bulantısı arada oluyor,kasık ağrım özellikle sol tarafımda oluyor,vicudumu yorgun hissediyorum sürkeli sanki uyku halinde gibiyim çözemiyorum fikirleriniz varmı acaba
Bir fikri olan yokmu acaba

Valla 10 gün erken olsa da senin belirtiler erken başlamış olabilir tabiki.. ama hiç bir belirti göstermeden hamile kalanlar da var 🙄🙄🙄 ben her ay tüm belirtileri yaşıyorum.. psikolojik benimki..

Valla 10 gün erken olsa da senin belirtiler erken başlamış olabilir tabiki.. ama hiç bir belirti göstermeden hamile kalanlar da var 🙄🙄🙄 ben her ay tüm belirtileri yaşıyorum.. psikolojik benimki..
Karışık işler yani ALLAH yardımcımız olsun inşallah

Canlarım az önce eczaneye test almaya gittim eczacı hanım döngümü ve sat bat sordu, normalde erken gebeliklerde 6 gün öncesinde sonuç veriyo ama siz 4 gün diye düşünün dedi. Benim gibi döngüsü kısa olanlar varsa gebelik olsa bile görünmeyebilir moralini bozmasın. Benim sat 12 ocak bat 6 şubat döngüm 25 gün
Benm 8 gün vardı bugün dayanamadım yaptım iyi halt ettim 😣 tek çizgiyi gördüm K.üstüne oturdum

X